Uzacu balināšana – nepieciešamība un modes untums

uzacu balinasanaUzacis, tāpat kā jebkura cita ķermeņa daļa prasa savu uzmanību un kopšanu.

Runa iet ne tikai par procedūrām, kurām būtu jābūt iekļautām to ikdienas sakopšanā, bet arī par uzacu toņa atbilstību sejas ādas tonim, matu krāsai, ko var panākt ar uzacu balināšanas procedūru.

Bieži vien sievietes aizmirst par tādu, viņuprāt, sīkumu kā uzacu krāsa, kaut arī tieši šis moments spēj uzlikt punktu uz „i”  – kā noslēguma akordu sievietes izskatā un tēlā.

Kad uzacu balināšana ir nepieciešama

Uzacu balināšana nu jau ir kļuvusi par nepieciešamu daudzām sievietēm.

Šī procedūra kā atklājums parādījās Brigitte Anne-Marie Bardot laikā, kad aktrise, melirējot matus,  lomas dēļ bija spiesta balināt arī uzacis. 2010.gada modes skatēs strādājošie vizāžisti šo niansi atcerējās, bet visas pasaules sievietes šo ideju piefiksēja. uzacu balinasana pirms un pec

Pēc stilistu domām,  tieši šī pieeja palīdzēs likvidēt dabas dotās asās sejas līnijas un radīt daudz sievišķīgāku, maigāku tēlu (ļoti labs piemērs tam ir blakus attēls). Pie tam  sievietēm, kurām ir biezas, tumšas uzacis un gaiša sejas āda, šī procedūra ir vienīgais veids kā izskatu padarīt harmoniskāku. Pozitīvi ir arī tas, ka balināšana rupjo matiņu padara tievāku un maigāku, tādejādi atvieglinot uzacu kopšanas procedūru vēlāk.

Iegaumē! Modei nav akli jāseko, jo brunetēm ar kupliem, tumšiem matiem, tumsnēju ādu un brūnām acīm šāda procedūra noteikti nav ieteicama.

Ir trīs veidi kā uzacis padarīt gaišākas:

 • balināšana salonā;
 • balināšana mājas apstākļos;
 • dekoratīvā kosmētika.

Uzacu balināšana salonā

Šai metodei ir gan savi plusi, gan savi mīnusi.
Plusi:

 • Pieņemama cena, kas ir atkarīga no korekcijas metodes un meistara pieredzes.
 • Profesionālo līdzekļu pielietošana, kuri satur ne tikai balināšanas kompleksu, bet arī vitamīnus un citas barojošas piedevas, kas procedūru padara mazāk kaitīgu.
 • Izvēloties nākamo uzacu toni, ir iespēja konsultēties ar stilistu.

Kā likums, salonos tiek izmantoti inovatīvi preparāti, bet to sastāvā ir ūdeņraža pārskābe. Tā ir diezgan bīstama, lietojot mājas apstākļos, bet  nekaitīga, ja to pielieto meistars.

Mīnusi:

 • Nepieciešams zināt meistara kvalifikācijas līmeni. Vispirms painteresējies par kādu no meistariem pie draudzenēm vai darba biedrenēm. Vai  – uzdod jautājumus pašam meistaram: kā notiek instrumentu dezinfekcijas procedūra, pati procedūra un kādi preparāti tiek pielietoti.
 • Laiks. Uzacu balināšanas procedūra prasa sagatavošanās laiku (pieraksts, iepriekšēja saruna) un  laiku pašai procedūrai ( no 10 – 30 min.). Bet laika mums vienmēr nav.

Uzacu balināšana mājas apstākļos

uzacu balinašanaVeicot šo procedūru mājās, ir jāņem vērā sekojošas nianses:

 • Pastāv 3 veidi attiecībā uz drošu uzacu balināšanu (ūdeņraža pārskābe, krēms, tējas zāļu uzlējumi ).
 • Ādu ap uzacīm no izmantojamā preparāta jānotīra ļoti uzmanīgi.
 • Sastāvu nepieciešams gatavot neitrāla materiāla traukā: stikla vai no pārtikas plastmasas.
 • Pēc procedūras ap uzacīm un uz pašām uzacīm noteikti jāuzklāj barojošs krēms.

Uzacu balināšana mājās, izmantojot ūdeņraža pārskābi

Lai veiktu procedūru ir jāsagatavo:

 • Maigs šampūns,
 • Vazelīns,
 • Uzacu birstīte ar platiem zobiņiem,
 • Make-up otiņa,
 • Krūze silta ūdens,
 • Ūdeņraža pārskābe.

Vispirms izmazgā uzacis ar šampūnu, tādā veidā nomazgājot dekoratīvās kosmētikas paliekas un ādas virsmas tauku kārtiņu. Pa uzacu kontūru uzklāj vazelīnu vai taukainu krēmu (lai neiekaistu āda). Krūzē ar siltu ūdeni ieber pustējkaroti ūdeņraža pārskābes un visu cītīgi samaisi. Iegūto šķīdumu ar otiņu uzklāj uz uzacīm un ar birstīti izlīdzini.  Pēc 15 min. cītīgi nomazgā ar siltu ūdeni.

Uzacu balināšana mājas apstākļos ar balinošo krēmu

Sagatavošanās etaps ir tas pats kā pirmajā variantā, bet ūdeņraža pārskābes vietā tiek uzklāts speciāls krēms. Procedūras laiks noteikti jāizlasa uz krēma iepakojuma! Pēc procedūras uz uzacīm un ap tām jāuzklāj barojošs krēms.

Attēlā redzamais krēms JOLEN ir speciāls balinošs krēms tumšiem ķermeņa matiņiem un to var pielietot arī uzacu balināšanai. Iegādāties to var dažādos interneta veikalos, tai skaitā google.com interneta veikalā.

Jolen balinosais krems

Šai video (tas ir angļu valodā, bet to ir viegli saprast) ir redzama uzacu balināšanas procedūra mājas apstākļos tieši ar  JOLEN krēmu.

Uzacu balināšana mājas apstākļos

Mājas balināšanas procedūra, izmantojot  zāļu tējas novārījumu

Tas ir uzacu balināšanas veids, kas saglabājies no seniem laikiem. Senāk, lai veiktu tumšu uzacu balināšanu pielietoja lauku kumelīšu novārījumu. Vēlāk šī efekta pastiprināšanai novārījumam pievienot sāka citrona sulu un kliņģerīšu tinktūru.

Šīs procedūras ingredienti tiek pievienoti sekojošās attiecībās: uz glāzi ūdens – 20 grami ziedu. Kad novārījums ir atdzisis, tam pievieno citrona sulu. Šo līdzekli uz uzacīm jāuzklāj 2x dienā, atkārtojot procedūru tik bieži un ilgi, kamēr tiek iegūts vēlamais rezultāts.

Arī Holivudas zvaigznēm ir iepatikusies uzacu balināšanas procedūras veikšana un, šai gadījumā, man gribētos pievienot klāt vārdu: “Pārlieku iepatikusies”. Nezinu  kā tev, bet man šīs procedūras efekts redzamajos foto neliekas izdevies. Es teiktu tā: “Visu cieņu jauniem modes virzieniem un untumiem (šad tad), bet uzacīm sejā, tomēr, IR jābūt…” Bet spried pati Smaidiņš. Kā saka: par gaumi nestrīdas…

balinatas uzacis (2) balinatas uzacis (3) balinatas uzacis (4) balinatas uzacis (5) balinatas uzacis uzacu balinasana (2) uzacu balinasana (3) uzacu balinasana (4) uzacu balinasana (5) uzacu balinasana

Vēlamā toņa iegūšana bez kardinālām procedūrām

Ja augstāk minētās procedūras sievietei liekas pārlieku kardinālas, tad vienmēr var pielietot sieviešu „viltībiņas”.

Tamdēļ ir jāiegādājas ēnas, kas ir bāli-dzeltenas, bēša vai ziloņkaula tonī. Pirms ēnu uzklāšanas uzacu matiņus var piefiksēt un iezīmēt ar gaišu acu kontūru zīmuli. Pēc izķemmēšanas, pa virsu uzklāj ēnas un cītīgi tās iztušē. Var izmantot arī matējošu pūderi vai arī palīgā var ņemt zeltītu zīmuli, caurspīdīgu gēlu un kompakto pūderi.

Nu ko – ceru, ka šī informācija kādai buduars.lv viesei noderēs!

Uz tikšanos tepatās atkal,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Uzacis ir viena no svarīgākajām sejas izteiksmes un make-up detaļām, it īpaši sievietēm ap un pēc 40. Tā ir sejas daļa, detaļa, kuru izmantojot, t ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata