Uzacis…Viss par un ap uzacīm

uzacu kopsanaUzacis ir viena no svarīgākajām sejas izteiksmes un make-up detaļām, it īpaši sievietēm ap un pēc 40. Tā ir sejas daļa, detaļa, kuru izmantojot, tu savu seju vari padarīt skaistāku un radīt sakoptāku, elegantāku iespaidu. Vai, var sanākt tieši otrādi: uzacu forma un sakoptības līmenis var visu sabojāt, lai vai cik ļoti skaista, kopta seja tev ir un lai vai cik nevainojams tavs make-up uz tās uzklāts. Jo, ja uzacis nebūs skaisti koptas, tam visam, kas tika minēts iepriekš jēgas nebūs nekādas.

Ir sievietes, kuras nonāk divās galējībās: vienas – uzacis vispār neaiztiek un otras – tām veic nepareizu korekciju.

Šis raksts domāts, lai tev palīdzētu saprast kā savas uzacis padarīt skaistas un koptas vienmēr.

Uzacu korekcija

uzacu korekcijaPats vienkāršākais veids kā noteikt uzacu garumu un izliekumu ir paņemt zīmuli. Pieliec zīmuli vertikāli, par atskaites punktu ņemot deguna vienu vai otru nāsi. Vieta gar acīm, kuru norāda zīmulis būs tavu uzacu sākuma punkts. Uzacīm jābeidzas tai punktā, kur pie tām pieskaras zīmulis, ja atskaites punkti ir nāss un ārējais acu kaktiņš. Pats augstākais uzacu punkts būs tā vieta, kur zīmulis atrodas, ja to noliek gar nāsi un pāri acu zīlītes vidum.

Kā veikt uzacu korekciju

Uzacu matiņus jālikvidē virzienā no acs iekšpuses uz ārpusi un to augšanas virzienā. Lai mazinātu pēc epilācijas apsarkumu, pie tā pieliec sasaldētus kumelīšu tējas ledus gabaliņus. Neizmanto uzacu zīmuli, kas ir pārāk tumšs vai pārāk gaišs, jo tādejādi tavas uzacis izskatīsies nedabiski.

Es gan ieteiktu sen neveiktu vai pirmo uzacu korekciju izdarīt pie profesionāļa. Tādejādi tev tiks iezīmētas pareizas uzacu līnijas un turpmāk uzacu korekciju varēsi veikt daudz vieglāk, pie tam to tu pratīsi darīt pati, mājas apstākļos. Un neaizmirsti,ka ir vieglāk un pareizāk katru otro, trešo dienu izraustīt dažus parādījušos jaunos matiņus, nekā censties sevi „savākt” vienreiz divās nedēļās.

Padoms: epilāciju labāk veikt vakarā, pēc dušas vai vannas, jo tad šī procedūra būs mazāk sāpīga un vieglāka.

Uzacu kopšana

skaistas uzacis-1Ja uzacu matiņi ir izspūruši, tas izskatās nekopti. Pierodi tos katru dienu, ar speciālu uzacu ķemmīti saķemmēt vajadzīgajā virzienā. Tamdēļ iesaku izmanto nedaudz gēla – tā uzacij tu piešķirsi nepieciešamo formu un matiņi „gulēs” vajadzīgajā virzienā.

Lai uzacu matiņi būtu zīdaini un biezi, katru vakaru veic vieglu masāžu. Paņem nelielu mīkstu uzacu suku, samitrini to rīcineļļā un pārvelc ar to pār matiņiem vienā un tad pretējā virzienā. Un tā vairākas reizes. Ir vēl viena laba, sena metode: sasildītā eļļā iemērc vates tamponus, viegli, lai netecētu nospiež un uzklāj tos uz uzacīm uz 15-20 min. To būtu jādara 2 x mēnesī.

Uzacu make-up

Tam izmanto dūmakainas ēnas vai zīmuli. Zīmuli jāizmanto tikai tajā gadījumā, ja tavas uzacis ir retas vai uzacu matiņi ir pārāk plāni. Piezīmēt matiņus var tikai ar viegliem vilcieniem un NEPĀRCENTIES! Labāk mazāk, nekā par daudz!

Šīs sezonas uzacu mode

Šai sezonā uzacīm jābūt biezām, tamdēļ īpaši koptām un tam jāpievērš vēl jo lielāka uzmanība! Uzacu balināšana un izplūkāšana līdz pat tievai līnijai nav pieļaujama!

uzacis 2010-2011Bet, ja runājam par šīs sezonas uzacu modi – diemžēl, mums ar to ir jāuzmanās… Kā saka slavenais vizāžists Val Garland: „ Šai sezonā bagātīgas, lielas uzacis būs sezonas prioritāte. Es redzu uz pieres lielas uzacis – tas sejai piedod zēniskumu un spēku.” Un nekas zēnisks mūsu paaudzes sievietēm uz sejas būt nevar. Īpaši aizrauties ar šīs sezonas uzacu formas modi mums, 40gadniecēm nav ieteicams. Pat, ja tava sejas āda un make-up uz tās ir nevainojams, pat, ja tu izskaties par 10 gadiem jaunāka: šādas uzacis veidojot, jābūt ļoti uzmanīgai – tās tevi var padarīt vecāku. Bet, kā vienmēr es saku – IR izņēmumi un noteikti kādai no mums izdosies savā labā izmantot arī šo modes untumu.

Pārējām vēlos teikt – tas nenozīmē, ka šai sezonā uzacīm uzmanība nav jāpievērš! Viss tas pats paliek spēkā – uzturēšana, korekcija, kopšana. Tikai, kā jau teicu – nepārcenties un nekādā gadījumā neizplūkā uzacis kā „tievus diegus” – esi dabiska, bet ne uzsvērti: tātad uzmanīgi ar galējībām, kā vienmēr. :)

Uz tikšanos tepatās,

Aijas paraksts

Interesanti raksti :

 • Uzacis, tāpat kā jebkura cita ķermeņa daļa prasa savu uzmanību un kopšanu. Runa iet ne tikai par procedūrām, kurām būtu jābūt iekļautām to ikdien ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Rudens ir laiks, kad gribas ieritināties dīvāna stūrī, ietīties siltā segā, nolikt blakus sev kūpošas, smaržīgas tējas krūzi un lasīt... Rudens ir ...

 

Tags: , , , , , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • zane

  Kurā salonā varētu veikt uzacu balināšanu?

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata