Divi noteikumi, kas nepieciešami attiecībās

attiecibas

Ir divi dzīves likumi, kas vīrieša un sievietes attiecībās ir ļoti svarīgi. Tie der gan vienam, gan otram. Bet tiem, kuri tos nezina, ir lemts tērēt laiku un nervus nepareizajiem cilvēkiem.

Pirmais noteikums. Attiecībās ir jābūt viegli. Viegli jābūt jau no paša sākuma. Jau no pirmajiem mirkļiem. Jau no pirmās tikšanās jums liekas, ka pazīstami esat jau sen. Vīrietis, ar kuru 30 minūtes esi jautri pačalojusi, gaidot lidmašīnu un dzerot kafiju, iespējams, būs labāks par to, kuram septiņus gadus rakstīji vēstules bez atbildes.

Vienkārši – nozīmē labi. Sarežģīti – nozīmē slikti.

Nevajag centies kādu „dabūt sev”, nevienam nav jāpielāgojas, un ne pēc viena nav jāskraida pakaļ. Ja izdarīsi to vienu reizi, tu darīsi to katru dienu, bet pretī redzēsi tikai gražīgu un neapmierinātu sejas izteiksmi. Ja uzreiz nesanāca, „neaizdegās” nevelciet kaķi aiz astes. Sarežģītas attiecības der tikai tiem, kuriem ir garlaicīgi, un kuriem ir daudz brīvā laika. Visiem pārējiem šīs ciešanas tikai bojā nervus.

Attiecības, kurās tu tikai to vien dari kā danco pēc cita stabules, ir pazemojošas. Agri vai vēlu pacietības limits būs beidzies. Neļauj sevi iesaistīt sarežģītās attiecībās.

Otrais noteikums, kas ir ne mazāk svarīgs: attiecībām vajadzētu nest prieku. Arī šim apgalvojumam nav vajadzīgi pierādījumi. Nepierodi pie strīdiem, skandāliem, asarām un trauku plēšanas. Atsakies no pārmetumiem un savstarpējiem apvainojumiem. Tas nav normāli! Tas ir ceļš uz nekurieni. Tiklīdz attiecībās vairāk nav jūtams prieks, tās kļūst sarežģītas.

Attiecībām jānes prieks. Visi pārējie attiecību paveidi „bērnu dēļ”, „tāpēc, ka tā dzīvo visi”, „pieraduma dēļ”, „bez viņa būs vēl sliktāk” ilgi neizdzīvo.

Lasi, un liekas TIK vienkārši, vai ne?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata