Par to vai gaidīt VIŅU – vienīgo

ka_atrast_otru_pusiti

Kāda psihologa (autors nezināms) publikācijas tulkojums. Uzraksti komentāros, kādas ir tavas domas par šo tēmu.

Reiz es izlasīju, ka mīlestība starp vīrieti un sievieti rodas uzreiz un vienlaicīgi. Un es tam piekrītu. Viss, kas nenotiek sinhroni – ir vis-kaut-kas, bet diez vai no tā veidosies mīlestība.

Jūs varat iebilst, un teikt, ka zināt daudzus pārus, kur sākumā viņa ļoti-ļoti mīlēja un vīrieti apprecēja, bet pāris gadus vēlāk vīrietis kaut kā pēkšņi saprata un sāka mīlēt sievu… Vai arī vīrietis ilgus gadus mīlēja sievieti un, tad viņa, kaut kurā momentā pēkšņi atskārta un arī iemīlēja vīrieti. Ļaujiet neticēt. Es, drīzāk, sliecos domāt, ka otrajai pusītei šādā situācijā, iespējams, neapzināti, radās priekšrocības vai kaut kāds izdevīgums, piemēram, ērtības, komforts, drošība par nākotni, atbrīvošanās no bailēm no vientulības utt.

Ķīmija, fluīdi, mīlestība… – tas viss rodas uzreiz, tai brīdī, kad satiekas divi, kas var veidot pāri. Protams, tā nav garantija, ka viņiem būs pietiekami daudz pacietības un izturības attīstīt attiecības līdz mīlestības stadijai, bet Dievs noteikti tajā brīdī šādu iespēju viņiem ir devis. Notiek pēkšņs, momentāns savienojums. Abi jūt, abi saprot, abi ir ieinteresēti.

Ja jums pēc pāris pirmajiem randiņiem sākas kaut kādas muļķības, piemēram, “solīja- nepiezvanīja”, „teica – neatbrauca”, “īsziņu saņēma – neatbildēja”, “mēnesi domāja par attiecībām”, te vēl var piemetināt “smagi strādāja, nebija laika domāt par privāto dzīvi” utt., nebūvējiet ilūzijas. Tas patiešām ir absurdi. Vienkārši ziniet, ka “TAS” starp jums diviem nav noticis. No šī paša brīža jūs sāksiet smagi un saspringti veidot attiecības, pie tam ar to, kuram jūs nemaz tik ļoti neesat vajadzīgi.

Kad cilvēki šo ķīmiju sajūt, viņi abi cenšas viens otra jūtas sargāt. Otrs nekad pēkšņi nenozudīs, jo jūt, cik ļoti tas ievainos otru. Otrs nekad neatstās bez atbildes īsziņu, jo viņam svarīga ir otra cilvēka attieksme un garastāvoklis. Otrs neuzstās uz brīvām attiecībām (lasiet – brīvu seksu) vienkārši tāpēc, ka vairs nespēj domāt ne par vienu citu, kā tikai par jums. Otrs vienmēr domās būs kopā ar jums, un jūs jutīsiet to. Jums nebūs jāuztraucas par to, vai starp jums pastāv saikne, jo jūs pastāvīgi saņemsiet ar jums saistīto jūtu un emociju apstiprinājumu. Otrs ar jums būs patiess un godīgs, un jūs gribēsiet būt tāds pats.

Ziniet, es domāju, ka visādās muļķībās mēs nokļūstam tikai viena iemesla dēļ: mums nav pacietības sagaidīt VIŅU – SAVU VIENĪGO. Ja jaunībā mēs vēl sevi nesaprotam un nesaprotam, kas mums vajadzīgs, tāpēc arī saņemam laimes vietā pieredzi, tad ar gadiem, kļūstot pieredzējušākiem, ar pacietību, ar brīvību un laimi sevī ir jau daudz labāk.

Bet ir arī citi cilvēki, kuri par dzīvi priecājas jebkurā vecumā, novērtē katru mirkli un katru sajūtu, mīl pasauli, cilvēkus un sevi un tic, ka no septiņiem miljardiem cilvēku uz Zemes kaut kur dzīvo tas, kura tēls sakrīt ar „nospiedumu” viņa domās. Kāds prot sadzirdēt sevi, un, nesaprotamu impulsu vadīts, mācās svešvalodu, un pēc tam atrod laimi citā valstī. Kāds raksta rakstus, kuri, kā vīruss izplatās internetā, un tā viņu atrod viņa cilvēks. Kāds nodarbojas ar zinātnisko darbību un reiz, kādā konferencē satiek savu likteni. Katram – sava, viņa personīgā recepte.

Galvenais – ticēt, ka TAVS VIENĪGAIS CILVĒKS ir pelnījis to, lai tu viņu sagaidītu. Nē, ne tā. Viņš ir pelnījis dzīvot un ticēt.

———————–

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Reiz skolotājs jautāja saviem skolniekiem: -Kāpēc cilvēki, kad strīdas, viens uz otru kliedz? -Tāpēc, ka zaudē savaldīšanos, - teica k ...

 • Ir divi dzīves likumi, kas vīrieša un sievietes attiecībās ir ļoti svarīgi. Tie der gan vienam, gan otram. Bet tiem, kuri tos nezina, ir lemts ...

 • Atradu kādu stāstu-pamācību. To iztulkoju - lai var izlasīt gan jauns, gan ne tik jauns, gan vecs. Gan vīrietis, gan sieviete. Tā noderēs katram. ...

 • Māte Terēze šos vārdus bija uzrakstījusi uz Kalkutas bērnu nama sienas: Cilvēki mēdz būt nesaprātīgi, neloģiski un egoistiski – tik un tā piedo ...

 • Runā, ja vīrietis necienīgi izturas pret sievieti, tad veiksme viņam pagriež muguru. Kāpēc tas tā notiek? Sievietes radošā domāšana ir daud ...

 

Tags: ,

Atbildes pavisam: 3

Man ir ko teikt »

 
 • Airisa

  Jā, pilnīgi piekrītu rakstam. 20 gadus nodzīvoju kopā ar cilvēku, ar kuru nebija dzirksteles uzreiz, bet jaunībā domāju, ka gan jau, ar laiku. Nekas nesanāca, es cienīju, man bija izdevīgi, bet nebija mans. Tagad gaidu, gaidu un vairs nemetos attiecībās tikai tapēc, ka man patīk, ja nejūtu to pašu no otra, vai nejūtu pati. Ticu, ka būs, un var man teikt – ka novecošu gaidot, vai ko tamlīdzīgu, bet lai saka, galvenais jau es pati zinu. :)

   
   
   
 • Laila

  To, vai izvēles ir izdarītas pareizās, domāju, ka varēšu precīzāk pateikt tā pēc gadiem 30-40. Šobrīd piekrītu, ka attiecībās ir jēga iet tālāk tikai tad, ja redzi, dzirdi un sajūti, ka arī otrs tevi redz, dzird un sajūt. Un abi divi tā kopā aug. Es nezinu, vai šādas attiecības varētu izveidot tikai ar šo vienīgo, vai varbūt Dievs rezervei pietur vēl kādus pārdesmit variantus (ja nu šim paslīdētu garām…), bet negribas arī pārbaudīt. Ar šo cilvēku ceļš ir kopā sagājis, kopā ejam un liekas patiešām labi. Turklāt ar gadiem kļūst tikai aizvien labāk. Hmm, laikam jau tad īstais?

   
   
   
 • Solveiga

  Pilnīgi piekrītu, ka jūtas rodas vienlaicīgi, to varu teikt droši sevi liekot par piemēru, tā pirms gada satiku savu sapņu vīrieti, kad internetā iepazinos. Iepazīšanās saitos pavadīju apmēram 5 gadus, kad cerība bija zudusi, ka vispār tas ir iespējams. Tā aizejot uz kārtējo randiņu jau no pirmajām minūtēm sapratām, ka mēs simpatizējam viens otram, ka muma ir kopīgas intereses, pat vienādas muļķības, joki, pat vienlaicīgi ievelkam elpu, kad guļam blakus. Tā jau pēc pirmās satikšanās reizes jau pēc mēneša uzsākām kopdzīvi. Sākumā pat likās, ka tas ir tikai brīnišķīgs sapnis no kura bailes pamosties, jo kad pamodīsies tā laimes sajūta izzudīs. Par laimi jau vairāk nekā 365 dienas mēs turpinam abi baudīt šo laimes sajūtu, kad varam kopā muļķoties, braukt ar velosipēdiem, darīti mājas darbus kopīgi. Bet ir skaidrs viens, ka ir jābūt vairākiem saķeres punktiem vienam ar otru. Varbūt tā ir sakritība, zvaigžņu stāvoklis debesīs, likumsakarības, kuras izveidojās, kad šādi var satikt savu otru pusīti!?! Galvenais nedrīkst zaudēt cerību un jātic, ka satiksi savējo!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata