Pārvēršam palodzi par dīvānu

palodze_divans (7)Palodze-dīvāns vai dīvānpalodze…? Sēžu domāju kā to nosaukt, bet tu jau droši vien nojaut, par ko šodien parunāsim. Es nezinu kā tu, bet es vienmēr esmu jūsmojusi par šādu risinājumu un nojaušu, ka savā dzīvē ieviest varēšu tikai tad, kad beidzot izremontēsim savu veco māju.

Lai gan…manuprāt, ja ļoti gribās, šo jauko pārdomu, lasīšanas un snauda stūrīti var iekārtot arī dzīvoklī. Pat mazā dzīvoklī.

Par cik ir vēls rudens un gribas skatīt tikai jaukas, mājīgas bildes, visu, ap ko saistās siltums, tuvojošos Ziemassvētku noskaņa, ap ko jaušama piparkūku un glintveina smarža, es izdomāju, ka būtu jauki kādu no mums iedrošināt uz šāda stūrīša radīšanu savā mājā. Bet varbūt tavā mājā šāds stūrītis jau ir?

P.s. Nospiežot uz foto ar “peles” kreiso taustiņu, fotogrāfija atvērsies palielinājumā.

palodze_divans (2)palodze_divans (3)palodze_divans (4)palodze_divans (10)palodze_divans (5)palodze_divans (6)palodze_divans (14)palodze_divans (9)palodze_divans (11)palodze_divans (13)

Manuprāt, palodze-dīvāns ir ideāls risinājums gan nelielu dzīvokļu, gan plašu apartamentu īpašniekiem, kuros ir lieli panorāmas logi: tas ir bezgala ērti, mīļi, mājīgi un ļoti estētiski.

palodze_divans (15)palodze_divans (17)palodze_divans (18)palodze_divans (21)palodze_divans (22)palodze_divans (25)palodze_divans (26)palodze_divans (28)palodze_divans (23)palodze_divans (46)

Iespējams, visbiežāk tieši šai vietā uzturēsies tavi draugi, visticamāk tieši te notiks tējas un kafijas dzeršanas, jaukas sarunas un arī te vējos pārdomas un sapņi visbiežāk. Uz šāda dīvāniņa zvilnot, var lūkoties saules rietā…

palodze_divans (16)palodze_divans (19)palodze_divans (12)palodze_divans (31)palodze_divans (29)palodze_divans (34)palodze_divans (37)palodze_divans (40)palodze_divans (41)palodze_divans (44)palodze_divans (43)palodze_divans (30)

Apakšējo palodzes-dīvāna daļu var izmantot arī kā nelielu skapīti, bet sānu daļas pārvērst grāmatplauktos vai par vietu, kur novietot traukus, ziedus.

Izveidojot dīvānu palodzes vietā, rodas vairākas priekšrocības:

– Tavā mājā tagad ir ērts, mājīgs stūrītis atpūtai;

– Tā ir efektīva telpas un platības ekonomija;

– Rodas papildus sēdvietas;

– Tu esi radījusi oriģinālu interjera dizaina risinājumu.

Šādu ērtu stūrīti izveidot ir diezgan viegli. Svarīgi lai sēdvietas platums būtu ērts. Uz tās var novietot matraci un dažus skaistus spilventiņus. Šādi stūrīši ideāli ir arī bērnu istabai.

palodze_divans (45)palodze_divans (36)palodze_divans (24)

Fantazē droši!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Armands

  Lieliska ideja īpaši, ja skats pa logu labs. Paldies par labu rakstu.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata