Vakarkleitas elegantā vecuma sievietēm

vakarkleitaEs ceru, ka tu neesi no tām sievietēm, kas ar šausmām ir sagaidījusi vai gatavojas sagaidīt savu 40-to dzimšanas dienu? Pasaule un dzīve ar to nebeidzas, tici man!

Pie tam, ir tik daudz reālu, dzīvu un skaistu sieviešu piemēru, tādu kā Halle Maria Berry, Jennifer Aniston, Angelina Jolie, Jennifer Lopez un daudzu citu šarmantu, vairāk vai mazāk slavenu sieviešu piemēru vecumā pēc 40!  Ja tu, joprojām, labi izskaties un tu vēlies tāda palikt vai tieši tagad nolēmi par tādu kļūt – tad ar tevi viss kārtībā!  Un, iespējams, ar kādu no bloga rakstiem, padomiem un idejām es tev spēšu palīdzēt!

Bet šodien par vakartērpiem.

Tuvojas  Ziemassvētku un Jaunā gada ballīšu un vairāk vai mazāk svinīgu pasākumu laiks. Tu, noteikti, šobrīd domā par to – ko tad tu vilksi mugurā. Iespējams, ka tavā skapī jau ir vairākas kleitas vai kostīmi un tev atliek tikai izvēlēties kaut ko no tā, piepērkot klāt tikai kādu, šobrīd modē esošu aksesuāru – cimdiņus, somiņu, šalli vai piespraudi utt. Bet, ja tu esi nolēmusi savu garderobi papildināt ar jaunu vakartērpa pirkumu, tad, iespējams, kādu ideju tu atradīsi zemāk redzamo modeļu starpā.

Ir daudz vakarkleitu variantu jebkura vecuma kategorijām, bet vispirms  un kā svarīgākais tērpa izvēles gadījumā ir jāņem vērā ne tik daudz tavs vecums kā augums. Un tikai kā nākamais atskaites punkts ir vecums. Tas nenozīmē, ka tu nedrīksti vairs nēsāt īsus svārkus vai seksīgas kleita. Bet tev šai vecumā uzsvars jāliek uz  tērpa  eleganci un stilu.

Vakarkleitas sievietēm pēc 40

Vai vakars ir neliela saiešana vai Jaunā gada sagaidīšana, sievietei vienmēr ir bijis svarīgi ko viņa vilks mugurā. Daudzos veikalos ir regulāras, visa gada garumā esošas izpārdošanas, līdz ar to, iesaku sev meklēt kleitu laicīgi – tā tu vari savai garderobei iegūt salīdzinoši lētu, bet ļoti efektīgu tērpu.

Kleitas bez lencītēm un piedurknēm

Kleitas bez plecu daļas – bez lencītēm un bez piedurknēm mīl tās sievietes, kuras lepojas ar savu ādu un plecu skaistumu un ir gatavas to parādīt arī citiem. Šie modeļi vienmēr ir patikuši visu vecumu sievietēm. Šīs kleitas izskatās eleganti un vienmēr svinīgāk par pārējām.

Ja vēlies fotogrāfijas redzēt palielinājumā, nospied uz pirmā foto un, kad tas atvērsies, turpini skatīties pārējās, nospiežot uz atvērtās bildes labajā pusē redzamo vārdu: next.

[cincopa AMFAQZq9G1uY]

Kokteiļkleitas

Kokteiļkleitas ir ideālas sarežģītāku un vairāku izejamo variāciju veidošanai. Tie var būt arī eleganti gan šauri, gan kupli kokteiļsvārki, pateicoties kuriem, tu vienmēr, mainot augšējo tērpa daļu, vari izskatīties savādāk. Mūsu vecumā ir ļoti svarīgi ievērot griezuma un krāsu maiņas atrašanās līnijas – īpaši vertikālās un horizontālās līnijas, tērpu apakšējās līnijas atrašanās vietu attiecībā pret kāju, pogu vai aksesuāru lielumu un attālumus vienu no otra. Tas viss ir optiskā ilūzija, pateicoties kurai mēs varam iespaidu par sevi vai nu uzlabot, vai, diemžēl, arī sabojāt.

dior-2010 dior-2010-2

„Halter” stila kleitas

Ļoti populāras slavenību vidū, jo šīs kleitas var izskatīties vienlaicīgi  seksīgi, dramatiski un, tai pašā laikā, formāli. Šo stilu izmanto ļoti plaši un tās ir kleitas kurām augšējā kleitas daļa ir savienota ( sasieta, sasprādzēta, sapogāta utt.) ap kaklu.

Ja vēlies fotogrāfijas redzēt palielinājumā, nospied uz pirmā foto un, kad tas atvērsies, turpini skatīties pārējās, nospiežot uz atvērtās bildes labajā pusē redzamo vārdu: next.

[cincopa A4FAwYK0GJRa]

”Party” kleita vai tērps

Ir pasākumi, kurus tu apmeklē un vēlies tajos būt atbrīvota un jautra. Šādam pasākumam piemēroti vienmēr būs izlaisti mati, plati svārki, kleita uz lencītēm, apģērbs, kas simbolizē jautrību. Un nav svarīgi cik tev tad gadu, ja tu esi šādā pasākumā – esi brīva un jautra.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata