Es piesaucu gaismu šai brīdī

 

Adventskranz

Šai lūgšanu brīdī, Dievs, sapulcē visus šeit kopā zem Tava jumta; tās domas, ko domājām dažādās vietās par vienu un to pašu: kā pasargāt dvēseli sevī un tautā, kā laukus uzturēt Dievā, kā ielas uzturēt gaismā un bērnus ticībā iecelt!

Dievs, sapulcē manus radus – kaut domās – še, altāra priekšā: lai no mūsu mājām viņu domas sanāk šai brīdī zem Tava jumta! Es lūdzos.

Cik katrs ir labs, tik atnāks un pieliks pie labā, un atstās te kopā. Mēs nevaram visi tikt kopā, bet domās – mēs varam. Kungs, dari, lai jūtu, ka viņi ir klāt savās domās šai brīdī!

Es piesaucu savējo domas šai vietā, šai lūgšanu brīdī: cik vien esam labi, tik būsim šai brīdī kopā! Kungs, nedali mūsu labumu daļās: lai esam kopā! Cik es esmu stiprāks, tas tiks manam brālim, un viņa darbi atmirdzēs māsā un manī, es lūdzos!

Mūsu Tēvs Debesīs, mana tēva un vectēva domas ir Tevī, un tās ir te klāt mūsu ģimenē – zem Tava jumta. Lai nāk mūsu bērni pie mums, Dievs, iedali viņiem te vietu! Lai viņiem ir viss, ko te sanesam; lai tiem nav jādala, lai tiem ir viss! Nav daudz. Dievs, palīdzi augt mūsu dzimtai vēl lielākā gaismā un iet uz gaismu, un turēties tīriem!

Es piesaucu gaismu šai brīdī no savas dzimtas un turu to Dievā. Kungs, palīdzi augt mums, es lūdzos!
Vienalga, kur ir mani bērni šai brīdī un brāļi, un māsas, es saucu tos šurp, mēs izaugam lieli Tavā vārdā, šai brīdī mēs nometam tumsu. Dievs, palīdzi mirdzēt mums, es lūdzos!

Imants Ziedonis

Interesanti raksti :

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata