Ar ko nēsāsim garu topu

gars_topsGarš topiņš ir ļoti ērts apģērbs gan siltam pavasarim, gan vasarai. Visbiežāk to gan var sastapt jaunu meiteņu garderobē, sievietes tos nēsā retāk, lai gan ikdienā tie ir burtiski neaizstājami, pie tam jebkura vecuma sievietēm. Ir vienkārši jāprot tos saskaņot ar citiem apģērbiem, jo, tos pielietojot, var radīt stilīgus komplektus un tie ir tikpat universāli, kā īsie topiņi.

Ar ko būtu jānēsā garš tops?

Par cik garš tops, visdrīzāk, ir neformāls apģērbs, gluži katram stilam tas nepiestāvēs. Grūti to iedomāties ar gariem vakartērpa svārkiem vai lietišķu kostīmu, toties visi vasaras stili, tai skaitā casual, militārais un daudzi citi, ar garu topu ļauj radīt visdažādākos ansambļus.

To var nēsāt gandrīz vai ar jebkuru apakšdaļu. Ļoti skaisti gari topi izskatās ar kupliem svārkiem.

Tādu topu nav ieteicams vilkt pie īsiem, mini svārkiem, un vispār – pie jebkuras īsas apakšdaļas, bet, ja ļoti gribas, tad var pamēģināt. Šādā gadījumā jāvadās pēc vispārējiem principiem: īsiem šortiem vai svārkiem no zem topa ir noteikti jābūt redzamiem – lai neizskatītos tā, it kā ir aizmirstas uzvilkt bikses vai svārki. Topu viduklī var apjozt ar šauru auduma vai ādas jostiņu vai jostiņu-ķēdīti.

ka_nesat_garo_topu (11)ka_nesat_garo_topu (12)

Gari topi piestāv pie džinsiem vai biksēm. To var nēsāt ar skinny vai taisnām biksēm, vienīgais izņēmums – nav ieteicams garus topus nēsāt ar klasiskajām vai platām biksēm.

Vasaras ansamblī garš tops labi iederēsies kompānijā ar bridža vai kapri biksēm.

Gara augšdaļa kopā ar gariem svārkiem izskatās nesaskanīgi, lai gan… dažos stilos, piemēram, boho stilā arī šāds variants ir pieļaujams un izskatās pat ļoti stilīgi.

boho_stils

Kādā internetā veikalā atradu ļoti skaistus, vasarīgi-gaisīgus garos svārkus.

svarki_ar_topinu garie_svarki

Šos garos svārkus var iegādāties šajā interneta veikalā >>>. Pie tādiem noteikti iederēsies gan ikdienišķāks, gan greznāks  garais topiņš.  Pavēro cik ļoti stilīgi šajā gadījumā izskatās vasarīgas, greznas basenītes bez papēža. Smaidiņš

Nav ieteicams virs gariem topiem vilkt žaketes, no zem kurām rēgojas tops. Tas skar lietišķa un romantiska stila žaketes, bet zem sportiska tipa žaketēm tas ir pat ļoti pieļaujams, it īpaši, ja patīk holandiešu stils, kuram par pamatu bieži tiek ņemti daudzslāņaini komplekti.

ka_nesat_garo_topu (9)

Šajā gadījumā tops ir jāizceļ. Piemēram, var uzvilkt baltu žaketi, zilu topiņu un gaišas vai tumšas bikses.

Gari topi labi izskatās arī ar bolero jaciņām, kuras var piemeklēt gan vienā tonī ar topiņu, gan pilnīgi pretējā – kontrastainā tonī.

Tagad nedaudz pavērosim, kā garos topus un blūzes ikdienā nēsā meitenes ielās un Holivudas zvaigznes…

ka_nesat_garo_topu (2)ka_nesat_garo_topu (3)ka_nesat_garo_topu (6)ka_nesat_garo_topu (10)

Jau vairākas reizes man mūsu lasītājas ir rakstījušas par to, ka būtu jauki, ja es, rakstot stila padomu un citus līdzīgus rakstiņus, varētu padalīties ar idejām, kur vienu vai otru tērpu varētu iegādāties. Ņemot vērā jūsu ieteikumus, to šad tad arī darīšu.

Lūk, daži jauki, vasarīgi garie topiņi, kurus var iegādāties zem tiem pievienotajā veikala adresē:

456

melns taureņu topiņš >>>     tumši zilais topiņš >>>   pasteļtoņu raibais topiņš >>>

7zalais_tops3

rozīgi-pelēcīgs topiņš>>>    salātu topiņš >>>.     gaiši zaļš ar zelta spīdumiem>>>

Un, lūk, kāds topiņš svinīgākam gadījumam vai vienkārši jaukai dienai.

gars_tops_1

                                               Svinīgāks topiņš >>>

Bet šajā adresē tu atradīsi vairākus simtus visdažādāko krāsu, stilu un tev vajadzīgā izmēra topiņus.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 

Tags: , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata