Līdzība par parādu atdošanu

 

pritca_par_100_dolariem

Kādā nelielā pilsētiņā ieradās bagāts tūrists. Atstājot ķīlā viesnīcas saimniekam 100 dolārus, viņš uzkāpa otrajā stāvā, lai apskatītos viesnīcas numuriņus. Ne mirkli nekavējoties, viesnīcas saimnieks paņem šos 100 dolārus un skrien pie miesnieka, lai viņam beidzot atdotu savu parādu.

Savukārt, miesnieks tūlīt pat skrien pie fermera, lai atdotu parādu par gaļu. Fermeris atdod parādu autoservisa īpašniekam. Autoservisa īpašnieks ātri dodas uz vietējo veikalu, lai atdotu parādu par produktiem. Bet veikala īpašnieks skriešus devās pie preču piegādātāja, kurš vēl bija aizkavējies veikala noliktavā. Un, ja jau tā sanācis, preču piegādātājam radās brīnišķīga iespēja tūlīt pat doties pie viesnīcas īpašnieka, lai atdotu parādu par pāris viesnīcā pavadītām naktīm.

Pēc brīža lejup nokāpj bagātais tūrists, paziņojot, ka diemžēl neviens no viesnīcas numuriņiem viņam nepatīk. Viesnīcas saimnieks atdod ķīlu un tūrists aizbrauc prom.

Neviens neko nesaņēma, toties visa pilsētiņa tagad var dzīvot bez parādiem.

—————

Vēlies vairāk? Te būs pārējās līdzības >>>>>

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • VIO

  starp viensnīcnieku un piegādātāju jau sakumā pastāvēja 0 attiecības. parāds ir nulle, lai cik tur būtu pa vidu. un tādējādi atpakaļ atnākusī nauda nav nozīmīga

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata