Interjera tendences 2012.gadā

Interjera tendences 2012.gadāIzrādās, arī interjera veidošanā ir savas tendences, novirzieni un pat mode. Tieši par to es tev pastāstīšu šodien.

2012.gadā visus, kam patīk sekot interjera modei gaida daudz jaunu atklājumu. Interjera modes tendences attīstīsies tā, lai pilsētas dzīvokļa, kā mūsu mitekļa, koncepcija kardināli mainītos.

Šiks, greznums un neparedzamība – lūk kritēriji, kuriem jāatbilst moderna dzīvokļa interjeram 2012.gadā un tam jāizpaužas būs pat sīkumos.

Izskatās, ka dizaineri 2012.gadā nolēma mainīt visu ne tikai no tā aspekta, ka personīgajai mājai jābūt cilvēkam kā visbrīnišķīgākajai un ērtākajai vietai uz zemes, bet arī no tā, ka cilvēks tiek pārvietots uz greznuma valstību.

Nē, grīdas nebūs jāizklāj ar karāras marmoru, sienas nebūs jāizrotā ar briljantiem un vannā santehnikai nebūs jābūt no zelta. Greznums šai gadījumā būs nosacīts jēdziens. Ne tik svarīgi būs materiāli, cik svarīgas būs radošas idejas, kas būs realizētas, to izmantojot.

Aplūkojot slavenu Rietumu dizaineru idejas, var teikt, ka dzīvokļa interjers- 2012 ir funkcionālisma, izsmalcināta stila, greznu materiālu un spilgtu toņu apvienojums.

Galvenie virzieniInterjera tendences 2012.gadā (3)

Dzīvokļu interjera noformēšanas tendencēm 2012.gadā piemīt jauns jaunrades līmenis. Dizaineri piedāvā izmantot vienlaikus spilgtas un tumšas krāsas, apvienot eksotiskos, tradicionālos un greznos materiālus, kombinēt vienkāršas klasiskas līnijas ar avantūristiskām idejā.

Aktuālas kļūs neparastas krāsu gammas un neparastu faktūru materiāli. Visdažādākās kombinācijas un mikšļi ir viena no galvenajām 2012.gada dizaina tendencēm un tas visvairāk skars virtuvi, guļamistabu un bērnistabu.

Diezgan populāra solās kļūt spīdīgu audumu izmantošana, gludu un glancētu virsmu un spilgtu krāsu apvienojums ar elegantiem un stilīgiem pelēkā, baltā, zelta un sudraba toņiem.

Prioritāte tiks dota oriģināla dizaina gaismekļiem, lieliem spoguļiem un caurspīdīga stikla dekoriem. Mīkstajām mēbelēm aktuāli būs grezni un taustei patīkami materiāli, pievilcīgi un jautri toņi, ērti un neparasti dizaina elementi.

Lai fotogrāfijas varētu vērot palielinājumā, nospied uz tām ar “peles” kreiso taustiņu.

Interjera tendences 2012.gadā (2)Interjera tendences 2012.gadā (4)Interjera tendences 2012.gadā (6)Interjera tendences 2012.gadā (9)Interjera tendences 2012.gadā (8)Interjera tendences 2012.gadā (7)Interjera tendences 2012.gadā (10)Interjera tendences 2012.gadā

Modernās krāsas un tekstūra

Greznuma ilūziju interjerā palīdzēs radīt dārgakmeņu toņi – smaragda, rubīna, ametista, safīra un zeltīti-dzeltenīgie un eksotiskie koraļļu toņi. Ne mazāk pieprasīts būs spilgtais un sulīgais tirkīza tonis, kas telpā rada īpašu dzīvesprieka atmosfēru.

Interjera tendences 2012.gadā (2)Interjera tendences 2012.gadā (3)Interjera tendences 2012.gadā (4)Interjera tendences 2012.gadā (5)Interjera tendences 2012.gadā (9)Interjera tendences 2012.gadā (10)Interjera tendences 2012.gadā (12)Interjera tendences 2012.gadā (13)Interjera tendences 2012.gadā (14)Interjera tendences 2012.gadā (15)Interjera tendences 2012.gadā

Joprojām modē būs klasisko toņu palete – piemēram, „kafija ar pienu” kombinācijā ar maigu ziļoņkaula toni, universālais brūnais, elegantais melnais, gaiši pelēkais un baltais.

Un tagad nedaudz par modernām tekstūrām. Visai pievilcīgus kotrastus 2012.gada interjerā ļaus radīt zīda auduma un dabīgās vilnas, maigā samta un ķieģeļu, nerūsējošā tērauda un koka apvienojums. Istabas noformēšanai vienlaicīgi var izmantot rupjā paneļa materiālus un elegantos koka grebumus.

Interjera tendences 2012.gadā (2)Interjera tendences 2012.gadā (3)Interjera tendences 2012.gadā (4)Interjera tendences 2012.gadā (5)Interjera tendences 2012.gadā (8)Interjera tendences 2012.gadā (9)Interjera tendences 2012.gadā (10)Interjera tendences 2012.gadā (11)Interjera tendences 2012.gadā (12)Interjera tendences 2012.gadā (14)Interjera tendences 2012.gadāInterjera tendences 2012.gadā

Vienlaikus var izmantot dažādus interjera aksesuārus – dabīgā akmens un spīdīgās plastmasas, metāla, koka un auduma. Šādas un līdzīgas, interesantas idejas mūsdienu interjera dizainā rada šarmu un neatkārtojamību.

Ir vēl viena visai interesanta tendence – gaismas, spīduma un atspulga pārbagātība. Dzīvokļos uzrodas un vairojas lieli spoguļi, spoguļflīzes, skaistas tapetes ar Swarovski kristāliem vai līdz absolūtam spīdumam nopulētas sudraba detaļas.

Interjera tendences 2012.gadā (2)Interjera tendences 2012.gadātapetes ar Swarovski kristāliem (2)tapetes ar Swarovski kristāliem (4)tapetes ar Swarovski kristāliem (5)tapetes ar Swarovski kristāliemtapetes ar Swarovski kristāliem

Eksotiskas interjera notis

Moderns un aktuāls mājas un dzīvokļa iekārtojums šogad ir tas, kurā pastāv sarežģītas detaļas, koka griezumi, unikāli apgaismes ķermeņi un individuāla pasūtījuma mēbeles – netipiskās un nestandarta.

Skaisti izskatīsies tradicionālo, mūsdienīgo, eksotisko materiālu un dažādu etnisko stilu un krāsu apvienojums. Jaunus projektus dizaineri rada, iedvesmojoties no Āfrikas, Āzijas un Tuvo Austrumu tautu tradīcijām.

Interjera tendences 2012.gadā (2)Interjera tendences 2012.gadā (3)Interjera tendences 2012.gadā (4)Interjera tendences 2012.gadā (5)Interjera tendences 2012.gadā

Etniskajā 2012.gada interjerā tiks izmantotas tumšās un siltās krāsas, dzeltenais un brūnais, dziļie pusdārgakmeņu un dārgakmeņu toņi. Vienlaikus varēs sadzīvot koks, stikls un dabīgais akmens. Piemēram, istabā, kuras sienas noklātas ar paneļiem varēs novietot stikla mēbeles, bet tur, kur sienu apdarē izmantots dabīgais akmens, ķieģeļi, brīnišķīgi izskatīsies dzīvie ziedi, dekoratīvie atlasa spilveni un dekori, kas izgatavoti no dabīgā zīda auduma.

Interjera tendences 2012.gadā

Protams, ja tu šai gadā remontu savā mājā vai dzīvoklī paredzējusi neesi, tik kardinālas izmaiņas, kā šajās fotogrāfijās tu veikt nevarēsi. Bet, tu noteikti  no tā visa vari izmantot daudzas idejas, kas attiecas uz tekstila krāsām, dizaina elementiem, dekoriem, spoguļiem, gaismas avotiem un un citiem dekoratīviem elementiem. Galu galā, kādā no istabām vari nomainīt tapetes vai aizkarus…

Ar to visu vien jau būs gana, lai tavas dzīves vietas interjers iegūtu šim gadam atbilstošas, modernas tendences un absolūti jaunu “elpu”.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Palodze-dīvāns vai dīvānpalodze...? Sēžu domāju kā to nosaukt, bet tu jau droši vien nojaut, par ko šodien parunāsim. Es nezinu kā tu, bet es vien ...

 • Katra saimniece savā mājā vēlas izveidot veselīgu atmosfēru, bet ne katrai no mums tas izdodas. Kuras ir tās interjera detaļas, kuri ir tie “piet ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • 2012.gada kāzu sezona līgavām ir sagatavojusi daudzus interesantus kāzu frizūru variantus. Pie galvenajiem trendiem šai gadā var attiecināt pinum ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata