Pārmaiņu uguntiņa

sieviete_un_nauda

Ko mēs sievietes patiesi vēlamies? Nopelnīt vai darīt lietas, kas pašām patīk? Es priecājos par visām sievietēm, kas ir atradušas savu sirds nodarbošanos. Un tomēr lielo pārmaiņu uguntiņa iedegas 30 un 40 gadu robežās. Gribu minēt, ka sievietēm piemīt spēcīga spēja pielāgoties, kas dažreiz traucē ieklausīties savā uguntiņā.

Un tomēr, kur viņa pielāgojas visvairāk? Mājās, darbā? Es teiktu, ka viņa pielāgojas tam, no kā jūtas atkarīga arī pozitīvi. Piemēram vīrs pelna vairāk un nodrošina ģimenes ikdienu, tad sieva pieņem to un pielāgojas viņa vajadzībām. Kad sieviete pati labi pelna, tad viņa vairāk ņems vērā darba devēja prasības, jo pazaudēt finansiālu stabilitāti ir nedroši. Protams, ka katram ir nepieciešama drošības sajūta. Un finanses dod drošību materiālā līmenī. Atgriežoties pie spējas pielāgoties es apgalvoju, ka dažreiz tā mums traucē ieklausīties savās vēlmēs un sadzirdēt pārmaiņu uguntiņas aicinājumus.

Kad man tuvojās 40 gadu jubileja, es sapratu, ka man svarīgāk ir ieklausīties sevī un rīkoties saskaņā ar savu iekšējo sajūtu. Kāpēc es to rakstu? Lai uzrunātu tevi, kam iekšā ir vēlme kaut ko mainīt un tomēr spēja pielāgoties tev traucē rīkoties.

Pirms 8 mēnešiem es pirmdienas rītā paziņoju savam vadītājam, ka aizeju no vadītājas amata un uzņēmuma. Viņam un kolektīvam tas bija ārkārtīgi liels pārsteigums, bet es jutos pārliecināta un mierīga, jo zināju, ka nevēlos pielāgoties uzņēmuma prasībām, darba laikam un vajadzībām.

Varbūt, tas izklausās augstprātīgi, bet es sapratu, ka ar esošo domāšanu, attieksmi un pārmaiņu uguntiņu būšu tikai traucēklis ilgtermiņā uzņēmuma sistēmā. Motivācijas nav, sāku slimot un domas bieži atgriezās pie jautājuma, kāda tam ir jēga? Man nebija uzkrājumu un lēciens bija lielā nedrošībā. Tomēr es ne mirkli nešaubījos, ka lēmums ir pareizs.

Kā tas var noderēt tev, jauko lasītāj? Ja, tevī mīt šī pārmaiņu uguntiņa un tu tomēr turpini pielāgoties ir iespēja kaut ko mainīt. Tu vari pakāpeniski vai ātri izdarīt tā, lai tavs hobijs kļūtu par tavu drošību.

Mana profesionālā pieredze ir pārdošanā un papildus esmu apguvusi kouča jeb izaugsmes veicinātājas prasmes. Es zinu, ka vislielākā atruna un bailes ir – kā es nopelnīšu? Kā es nodrošināšanu savu materiālo labklājību? Aizejot no nemīlama darba es zaudēšu iztikas līdzekļus. Un tā ir taisnība. Visbiežāk sieviete atrod hobiju un paliek esošajā darbā. Tādā veidā viņa nomierina savu pārmaiņu uguntiņu un prasmīgi izmanto savu spēju pielāgoties.

Es zinu, ka tev ir milzīgs potenciāls. Es zinu, ka tā pārmaiņu vēlme nekur nepazudīs. Tā tikai pieņemsies spēkā. Iedomājies, ka ir pagājuši 5 gadi un tu esi piepildījusi savu sapni. Tu nodarbojies ar savu hobiju. Tu labi nopelni ar to un jūties vērtīga. Vai redzi sev apkārt laimīgus cilvēkus? Vai redzi sev tuvumā laimīgu ģimeni? Vai redzi, kā klienti finansiāli novērtē tavu darbu?

Es nezinu kāds ir tavs hobijs un ko tev patīk darīt, tomēr es zinu, kā tu vari citiem pastāstīt par savu nodarbošanos izmantojot pārdošanas noslēpumus. Es zinu kā noformulēt pārdošanas tekstus, lai citi saprastu patieso ieguvumu. Kā domā labs pārdevējs un kas no pārdošanas ir jāzina, lai veiksmīgi pelnītu no sava hobija. Biznesā ir svarīga finanšu plūsma. Tā ir kā asinsrite cilvēka ķermenim.

Ko tu praktiski vari darīt lai pārdotu es izstāstīšu 2.maija BEZMAKSAS vebinārā:

SIEVIETE UN NAUDA

Kā saglabāt emocionālo līdzsvaru tiecoties pēc naudas…

Uzzini vairāk, piesakies >>>>>> 

un esi ar mums!

sieviete_nauda

Uz tikšanos,

Ilze Ušacka-Priekule

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
  • Pievieno savu atbildi
     
    Your gravatar
    Es
     
     
     

     
     
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata