MĀCĀMIES ATPAZĪT UN PĀRVALDĪT SAVAS EMOCIJAS

BEZMAKSAS vebinārs kopā ar personīgo
pārmaiņu kouču Irinu Ogstu
2019.gada 21.janvārī, plkst. 19:30
Emocijas ir neatņemama cilvēka sastāvdaļa. Mēs tās piedzīvojam ik mirkli. Kad tās valda pār mums, nereti sākam justies diskomfortā ar sevi un apkārtējiem.

Apgūstot prasmi vadīt savas emocijas, mums ir iespēja attīstīt empātiju, iegūt lielāku pašapziņu, veicināt harmoniju, samazinot konfliktus sev apkārt. Tā ir iespēja būt šeit un tagad, izdzīvojot un izbaudot pilnvērtīgi ik mirkli.

Tādēļ par šo tēmu piedāvājam jums divus, vienu otru papildinošus vebinārus.
Vebināru vadīs: Personīgo pārmaiņu koučs, Starptautiskās Koučinga Federācijas (ICF) biedre Irina Ogsta.

"Koučingā mani aizrauj iespēja būt līdzās, radīt drošu un uzticamu telpu klientam un kopā radīt iedvesmojošas un noturīgas pārmaiņas." - tā par sevi saka Irina.

Koučinga pieredze Irinai Ogstai ir jau kopš 2008. gada, strādājot vairākos uzņēmumos kā personālvadības profesionālim un apgūstot šo prasmi korporāciju iekšējās mācības. Individuālu koučinga sesiju pieredze kopš 2017. gada novembra.


Kas ir vebinārs un kā to lietot?

Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē - tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, Tev ir jāsaņem no mums unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā, un parole (ja vebinārs ir maksas). Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, Tev ir nepieciešami skaļruņi.

Reģistrācija un dalība vebinārā.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, Tev jānorāda savs vārds, jāievada parole un jāakceptē dalība.

Un atceries:  "Jebkurā vecumā un jebkurā situācijā var mainīt  absolūti visu, ja vien zini kā..."

MĀCĀMIES ATPAZĪT UN PĀRVALDĪT SAVAS EMOCIJAS
Copyright © 2019 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.

... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, padalies, nospiežot pogu.

SVARĪGI!   
Pieteikšanās vebināram tiks pieņemta līdz 21.janvāra  plkst. 19:00.
Aizpildot zemāk redzamo dalības-pieteikšanās formu, apstiprini savā e-pasta vēstulē saņemto pieteikšanos un vebināra dienā, apmēram stundu pirms vebināra sākuma, Tu saņemsi vebināra dalības saiti un paskaidrojumu,  kā tajā piedalīties.

"Patiesa personīgā izaugsme notiek tikai tad, kad tu to integrē
savā dzīves veidā. Ja tevis uzstādītais mērķis neizmaina to, ko tu dari ikdienā, tad tas nav īstais mērķis,  tad tas nav pat tā papīra vērts, uz kā tas ir uzrakstīts...Tev ir jāmaina sava rīcība. Un iedarbīgākais veids, kā to izdarīt, ir radīt paradumu, kuru tev patiks darīt. Pretējā gadījumā arī tas nedarbosies..."

Jon Butcher, Turn Your Life Into A Living Masterpiece
Pirmā vebināra laikā jūs  uzzināsiet:

  • Kā rodas emocijas?
  • Kas un kādas ir emocijas?
  • Kas ir emocionālā inteliģence?
  • Kā apzināti atpazīt savas emocijas? 1-2 praktiski uzdevumi ikdienai.
  • Kā pārvaldīt savas emocijas? 1-2 praktiski pielietojami instrumenti.

Ko jūs iegūsiet?
  • Rezultātā jūs atkārtosiet zināmās emocijas un uzzināsiet jaunas emociju tonalitātes.
  • Sapratīsiet, ka ar jums un jūsu emocijām viss ir kārtībā, jo emociju rašanās ir dabīgs process un tas notiek visiem cilvēkiem.
  • Uzzināsiet, kas ir emocionālā inteliģence un kā to izmantot savā labā.
  • Iegūsiet dažus praktiskus instrumentus, kas palīdzēs jums ikdienā sākt atpazīt savas emocijas, reakcijas un veikt apzinātu izvēli to vadīšanā.

Turpinājumā...
Piedāvāsim otro vebināru jeb daļu tām, kuras, pagaršojot spēli ar emocijām, vēlas iet tālāk un kļūt par patiesām savu emociju vadītājām. Izpētīsim dziļāk tēmu par savu emociju apzinātu atpazīšanu un vadīšanu.


Lūk, dažas atsauksmes no Irinas nodarbību un individuālo sesiju apmeklētājām:

“Tā stunda man bija miljonu vērta. Nekad nebiju domājusi šādās kategorijās. Tas man lika apjaust divas svarīgas lietas - 1) kas manī rada vislielāko prieku, enerģiju un liek man dzirksteļot; 2) kas ir mans resurs, kas ļauj tam notikt. Attiecīgi tas arī ir viens no svarīgākajiem punktiem manā laimes un saskaņas “pasaulītē”.”
_________________

"Iepriekš nebiju saskārusies ar koučingu, tāpēc Tu priekš manis biji gan pasniedzēja, kura ieveda, iepazīstināja un deva priekšstatu par šo darbības virzienu, gan treneris-koučs, kas uzņēmās virzīt manu apmaldījušos ES pa slēptajām dvēseles taciņām, ik kā pilnīgi jaunatklātājām un tajā pašā brīdī sen nojaustām un “savējām”. Metodes ar kādām darbojies bija neierastas, dziļi emocionālas un trāpīgas...
Paldies Tev par to! Paldies, ka esi un dod iespēju iepazīt sevi  un savu iekšējo ES. Kā reiz teica kāds: “visas atbildes ir tevī!” Varu 100% to apstiprināt, tikai viens bet… jāmāk tās saklausīt… apstāties… apklust, dziļi ievilkt elpu un plūst… beidzot saplūst ar SEVI! Ja pašam nesanāk... tad esi Tu, kura nemanāmi un netieši iedrošina un sniedz savu palīdzību! Paldies! Tu dari lielisku darbu un Tev arī lieliski izdodās!"
_________________

"Labdien, gribeju pastāstīt par manu pieredzi ar personigo pārmaiņu kouču Irinu. Līdz šim biju bez iepriekšējas pieredzes koučingā. Pa plauktiem salikām manu dzīvi tuvākajiem 5 gadiem. Gan ģimenes ekoloģijas jautājumos, gan man svarīgajām darba vērtībām, lai ir skaidra vīzija, kur esmu, kas man svarīgi un kurp eju, ko un kā gribu darīt nakotnē, kādu to redzu.
_________________

Irina katrā sesijā uzdeva ļoti daudz jautājumus, atbildes sakārtoja uz lapas, tur veidojās kopaina, kuru beigās es Pati ieraudzīju. Viņa man no savas puses nedeva ne padomus, ne pamācības un tas bija pārsteigums. Viņa mani it kā vadīja un tikai pašās beigās pierakstīja, uz kuru vertību kuras atbilžu grupa attiecas. Viss jau ir manī pašā, es tam piekrītu. Bet, kad galvā ir vate, viss ilglaicīgi stāv uz vietas, jo pašai nesanāk sakārtot, kaut es tāpat kā mēs visas visu protam un pašas varam... Līdz brīdim, kad pienāk personības identitātes krīze un liek meklēt jaunus ceļus un atbildes...
_________________

Tagad man ir špikeris motivācijai. Kad sanāk apjukt, varu pārlasīt būtisko un turēt virzienu, netērējot lieki enerģiju tam, kas nav mans... Man pietika ar dažām sesijām un tas ir WOW... Ja zināt kādu, kuram vajag sakārtot galvu, iepazīt sevi, ieraudzīt sev būtisko dzīves vidē, varu Irinu ieteikt bez jebkādām šaubām, par visiem 100%! Un vēl tas ir ļoti iedvesmojoši - tikties ar cilvēku, kurš tik ļoti ir savā īstajā vietā - profesionāla, delikāta un iejūtīga, bravo! Ja Tu meklē mandarīnu, neņem no plaukta kaut ko tam līdzīgu, atrodi un izvēlies pašu oranžāko un sulīgāko. :)"
_________________

“Mans vērtīgākais ieguvums: palīdzēja tikt pie sava lēmuma, no kā baidies, nezinot vai vsipār ir kādi šķēršļi. Neko nemainīt nozīmē nodarīt pāri sev un iespējams arī sev tuvajiem. Ieskatoties TAJĀ nākotnē, tu sāc saredzēt, ko patiesībā vēlies un kādu tu sevi gribētu redzēt. Tas man visvairāk palīdzēja saprast vai spert soli, lai dzīvē ko izmainītu tagad un tūlīt, negaidot kārtējo pirmdienu.”
_________________

"Rokieties" sevī dziļāk un šķetinot it kā sev neērtos jautājumus, izrādās, Tu spēj tikt pie atbildēm un pat diezgan racionālām un izdarāmām!”


MĀCĀMIES ATPAZĪT UN PĀRVALDĪT SAVAS EMOCIJAS

BEZMAKSAS vebinārs kopā ar personīgo
pārmaiņu kouču Irinu Ogstu
2019.gada 21.janvārī, plkst. 19:30
Pieteikšanās vebināram ir slēgta.