KĀ PELNĪT AR SAVU HOBIJU?
Kā saglabāt emocionālo līdzsvaru tiecoties pēc naudas...

VEBINĀRS
ar Tavas izaugsmes veicinātāju, spējraisi jeb kouču
ILZI UŠACKU-PRIEKULI
2018.gada 18.maijā, plkst. 19:30
Hobijs ir cilvēka sirdslieta, ko viņš darītu arī tad, ja nemaksātu algu. Es vēl teiktu, ka tā ir ideālā darba vieta sievietei.

Tomēr bieži ir grūti saņemties un pateikt sev, es aizeju no nepatīkama darba, lai piepildītu savu sapni. Ne jau visi ir gatavi kardināli mainīt savu dzīvi un tas nav pienākums. Būtiski ir palikt saskaņā ar sevi un turpināt darīt savas sirds lietas. Paliec drošībā un turpini virzīties pie sava sapņa.

Diezin vai sanāks, tu domā? Jā, garantijas nav, tomēr es teikšu atklāti, ka IR iespējams pelnīt ar savu hobiju. Un nav svarīgi vai tu paliec savā esošajā darba vietā, vai aizej no tās. Tu vari labi pārdot jebkurā gadījumā.

Kas ir vebinārs un kā to lietot?
Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē - tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, Tev ir jāsaņem no mums unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā, un parole (ja vebinārs ir maksas). Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, Tev ir nepieciešami skaļruņi.


Un atceries:  "Jebkurā vecumā un jebkurā situācijā var mainīt  absolūti visu, ja vien zini kā..."KĀ PELNĪT AR SAVU HOBIJU
Copyright © 2018 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.

... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, padalies, nospiežot pogu...
Reģistrācija un dalība vebinārā.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, Tev jānorāda savs vārds, jāievada parole un jāakceptē dalība.


SVARĪGI!   
Pieteikšanās vebināram tiks pieņemta līdz 18.maija plkst. 18:30.
Aizpildi zemāk redzamo dalības-pieteikšanās formu, kad uz e-pastu saņemsi rēķinu, veic apmaksu, un vebināra dienā, apmēram stundu pirms vebināra sākuma, uz savu e-pastu saņemsi vebināra dalības saiti, paroli un paskaidrojumu,  kā tajā piedalīties.

Darījumu veidošana ir mana sirdslieta un es to iemācīšu arī tev. Pārdot hobiju ir viegli. Ja, esi gatava uzlabot savu finansiālo labklājību, tad tiksimies vebinārā.

  • Kā tu vari pārdot savu hobiju? 
  • Kas jāņem  vērā veidojot ilgtermiņa sadarbību?
  • Vai esi gatava finansiālai labklājībai?

Tu esi gatava! Uz tikšanos!
Ilze U.Dalības maksa: 12.44 eur