BEZMAKSAS VEBINĀRS JEB VAKARA TIKŠANĀS PIE TĒJAS TASES...

2 JAUNI PRODUKTI, KURUS IESAKU IZMĒĢINĀT
MUMS KATRAI
...par labu miegu, stresa mazināšanu un organisma attīrīšanu pirms Ziemassvētkiem.


Reti, pavisam reti kurai no mums šobrīd izdodas savā dzīvē sakārtot visas lietas perfekti: gan veselību, gan ārējo izskatu, gan skapi, gan attiecības, gan prasmes, kas būtu svarīgas, gan kārtību mājās... 
SVARĪGI!
Tuvāk tikšanās dienai, Tu saņemsi vēstuli ar atgādinājumu, bet vebināra dienā, apmēram stundu pirms tikšanās, uz e-pastu saņemsi dalības saiti un paskaidrojumu, kā tajā piedalīties.


2 JAUNI PRODUKTI, KURUS IESAKU IZMĒĢINĀT MUMS KATRAI
Copyright © 2018 visas tiesības aizsargātas.


Un atceries:   "Jebkurā vecumā un jebkurā situācijā var mainīt  absolūti visu, ja vien zini kā..."
Vebināru vadīšu: es, Aija Voitkāne - Buduars.lv projekta autore, garderobes veidošanas vebināru vadītāja, stila nodarbību organizatore.

Par sevi: "Līdz šim nodzīvotā mūža pēdējos, vairāk kā 20 gadus, savu sirdi un prasmi būt noderīgai citiem esmu veltījusi, pievēršot  savu un citu sieviešu uzmanību viņu izskatam,  skaistumam, dvēselei un veselībai.

Pirms apmēram 20 gadiem vairāku gadu garumā es mācījos un reizē darbojos kā stiliste un sava skaistuma salona īpašniece.   Man tas deva ļoti lielu gandarījumu! Es ar sajūsmu vēroju, kā sievietes mainās! Īpaši tas deva gandarījumu tad, ja uz konsultācijām atnāca vienkārša, nedroša, par sevi nepārliecināta sieviete,  bet pēc pāris nedēļām manā priekšā stāvēja  šarmanta lēdija, kas patīk pašai sev! Tas viss paņēma daudz enerģijas, vakaros bieži vien biju pārgurusi, bet bezgala laimīga un gandarīta!

Maz pamazām es virzījos savā izaugsmē tālāk un nākamos 10 gadus veltīju sevi veselības profilakses industrijai un Dievam varu pateikties par to, ka viss, kas nonāca un nonāk manā ceļā un manās rokās, labu darīja un dara arī citiem!2018.gada 31.oktobrī plkst.19:30
JA NEESAT DROŠAS VAI UZ VEBINĀRU TIKSIET, VIENALGA PIESAKIETIES, JO katrai dalībniecei, kas būs vebināram pieteikusies, neatkarīgi no tā vai viņa piedalīsies vebinārā vai nē, nākamajā dienā pēc vebināra uz e-pastu tiks nosūtīts vebināra video-ieraksts!


Bet, lai mums kopā būtu drošāk un mēs spētu viena otrai kaut kā līdzēt, vienu gan cenšos darīt - dalīties ar zināšanām par lietām, kuras atzīstu, kurām sekoju, kuras zinu, kuras pārzinu un daru to jau vairāku gadu garumā - gan caur savu blogu buduars.lv, gan caur Facebook lappusīti, gan caur vebināriem.

Tās no jums, kas mani pazīst un seko šiem maniem vebināriem un blogam jau sen, mani sapratīs :).

Un ir sanācis tā, ka atkal esmu atradusi kaut ko jaunu, labu un tā vērtu, lai ar to padalītos. Esmu to pārbaudījusi, izpētījusi un vēlos par to pastāstīt jums. Par ko būs runa - patiesībā viss skaidrs jau no virsraksta...

Un, jā, man radās ideja - ik pa laikam es jūs aicināšu uz pavisam nelielām, nepilnas stundas vai pat īsākām vakaru tikšanās reizēm pie datora ekrāniem un pie smaržīgas vakara tējas tases, lai pastāstītu, ko jaunu esmu atklājusi un ko labprāt iesaku arī jums, meitenes.

Tāpēc, piesakieties arī šim vebināram, un es jūs gaidīšu pie datora ekrāniem zemāk redzamajā datumā un laikā!

Ar mīļiem sveicieniem,
Aija no buduars.lv

Es esmu tāda pati sieviete, kā visas jūs, man ir 54 gadi un arī manā dzīvē NAV viss perfekti. Un patiesībā... nezinu vai tas labi vai slikti, bet man tādas tieksmes nemaz arī nav :).