Modernas sieviešu blūzes 2013

moderna_bluze_2013Nu ko – tuvojas vasara un atkal nav ko uzvilkt? Bet tās mantas, kas jau ir tavā vasaras bāzes jeb pamatgarderobē, nedaudz sāk apnikt, vai ne?

Nu ko – tātad ir laiks savu garderobi atsvaidzināt! Par to nopietnāk, krietni plašāk un precīzāk pusotras stundas garumā runāsim 30. maija modes un stila vebinārā, bet šodien – par blūzēm vai kreklblūzēm.

Blūzes ir viena no tām pamatgarderobes jeb bāzes sastāvdaļām, kurām pateicoties, veidojas komplektu dažādība un krāsainība, jo tās var būt gan vienkrāsainas, gan tumšas, gan gaišas, gan spilgtas, gan pasteļtoņos, gan raibas un puķainas. Tātad – ja tev ir, piemēram, divi kostīmi (svārki ar žaketi) un bikses vai bikšu kostīms, tad tieši blūzes varētu būt tās, kurām pateicoties šie komplekti vairojas skaita ziņā gandrīz līdz bezgalībai.

Vai Tev patīk nēsāt blūzes?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Šodien par to kādas blūzes un kreklblūzes ir modē šajā sezonā – pavasarī-vasarā 2013 un kādām blūzēm būtu jāatrodas tavā skapī, lai to, ko tikko lasīji, tu realizētu arī savā ikdienā.

Moderna, klasiska balta blūze

– tā ir visas bāzes garderobes pamats. Veiksmīgi izvēlēta balta blūze (vai kreklblūze) noderēs ne tikai ofisam un lietišķām tikšanās reizēm vien. Šai sezonā tu droši vari atrast iespēju to izmantot arī ikdienā, jo to ir ļoti viegli saskaņot ar jebkuru citas krāsas un fasona apģērbu.

modernas_bluzes_2013 (2)

Moderna nianse: saskaņot baltu blūzi ar baltiem svārkiem.

modernas_bluzes_2013 (4)modernas_bluzes_2013 (5)modernas_bluzes_2013 (6)modernas_bluzes_2013 (7)

Sieviešu kreklblūze ar spiedpogām

Šāda blūze  jaunajā vasaras sezonā tiek šūta no kokvilnas auduma un ideāli piestāv pie moderniem džinsiem. Tātad – tas jau būs ikdienai.

modernas_bluzes_2013 (4)

Moderna nianse: Šogad tādu blūzi ir moderni saskaņot ar spīdīgiem aksesuāriem un apģērbiem.

Izvēloties sieviešu kreklblūzi ar lielām kabatām

Pievērs uzmanību audumam – tam jābūt vieglam un krītošam, piemēram, zīdam. Citādi krekls izskatīsies pārāk rupjš. Šo moderno kreklblūzi var nēsāt ar jebko, izņemot apģērbu ofisam.

modernas_bluzes_2013 (2)modernas_bluzes_2013 (3)modernas_bluzes_2013

Turpinot tieši zīda auduma blūžu tēmu, pievērs uzmanību arī ofisa un lietišķo tikšanos apģērbam, kad tev ir jāizskatās nopietni.

modernas_bluzes_2013 (6)modernas_bluzes_2013 (4)

Caurspīdīgas blūzes

Fantastiski izskatīsies nepiespiestā atmosfērā un iederēsies 29. romantiskas tikšanās reizē.

modernas_bluzes_2013 (2)modernas_bluzes_2013 (3)modernas_bluzes_2013 (4)modernas_bluzes_2013 (5)modernas_bluzes_2013 (7)modernas_bluzes_2013 (8)modernas_bluzes_2013 (10)modernas_bluzes_2013

Moderna nianse: lai šāda blūze neizskatītos pārāk izaicinoši, zem tās var uzvilkt veļas krekliņu. Šai gadījumā visam apģērbam jābūt ieturētam sportiskā stilā, bet apakškrekliņu tomēr vēlams izvēlēties ar dekoltē, citādi viss caurspīdīguma efekts būs zudis.

Modē printi un raksti

Tāpēc veikalā droši vari meklēt „jautru” blūzi, kuru uzvelkot, tavs garastāvoklis vienmēr uzlabosies.

modernas_bluzes_2013 (2)modernas_bluzes_2013 (4)modernas_bluzes_2013 (6)modernas_bluzes_2013

Moderna nianse: rakstainu kreklblūzi nav obligāti jānēsā ar vienkrāsainu apģērbu. Atrodi rakstainus svārkus, kuri saskaņojami ar šādu raiba raksta blūzi.

moderna_bluze_2013

Modernas fasonu detaļas

Modernajai 2013.gada blūzei jābūt ar stāvapkaklīti vai arī ar klasisko apkaklīti ar asiem vai noapaļotiem stūriem. Blūzes un tās piedurkņu garumiem nav nozīmes. Tomēr šogad populāras būs kuplas piedurknes un vēl viena detaļa – pagarinātā krādziņa, kuras galus var sasiet kā kaklasaiti vai banti.

modernas_bluzes_2013 (2)modernas_bluzes_2013modernas_bluzes_2013 (4)modernas_bluzes_2013 (6)modernas_bluzes_2013 (5)modernas_bluzes_2013 (7)

Moderno blūžu krāsu gamma

Krāsu gamma šogad blūzēm ir visdažādākā. Tomēr par visaktuālākajām stilisti uzskata tādas krāsas kā melna, balta un pasteļtoņi (bāli rozā, gaiši zils, bēšā, ziloņkaula utt.). Tomēr populāri būs arī spilgtie, sulīgie toņi: oranžais, sarkanais, zilais, violetais, zaļais un dzeltenais.

moderna_bluze_2013 (2)moderna_bluze_2013

Kā vēl viens 2013.gada modes trends būs metāliskie toņi: zelta, sudraba un vara krāsas. Uzmanību jāpievērš arī blūzēm no spīdīgajiem materiāliem: atlasam un zīdam.

Nākamajā modes un stila publikācijā parunāsim konkrēti par to kā pareizi izvēlēties baltu blūzi.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata