Matu griezumi 2016 jeb modernā kaskāde

 

matu_griezums_2016Par 2016.gada hītu ir kļuvis kaskādes matu griezums, jo tas vistiešāk atbilst mūsdienu tendencēm – matu strukturēšanai un tajā pašā laikā, dabisku matu griezumu veidošanai. Kaskādes matu griezuma pasniegšanu variantu ir ļoti daudz un, pateicoties tā filigrānajai veidošanas tehnikai, praktiski katrā gadījumā var iegūt unikālu rezultātu.

Modes pasaulē ir tikai daži matu griezumi, kuri piestāv gandrīz katrai sievietei un kaskādes griezums ir viens no tiem. Tas lieliski izskatās jebkuras struktūras matu īpašniecēm un, galvenais – ļauj efektīvi “pasniegt” matu griezumu gan tad, ja mati ir biezi, gan tad, ja tie ir plāni un „gaisīgi”. Bet, ja tie ir biezi un smagnēji, var panākt elegantu un labi veidojamu matu apjomu.

Kaskādes griezuma tehnika

Nekāda īpaša noslēpuma tā radīšanā nav, jo šis matu griezums pirmo reizi parādījās pagājušā gadsimta 70-tajos gados un nemainīgs palicis līdz pat šai dienai.

matu_griezums_2016 (4)matu_griezums_2016 (3)

Šī frizūra stilīgi izskatās jebkura garuma matiem, tā ļauj saglabāt un efektīvi nodemonstrēt ļoti garus matus, bet universāla ir arī tām sievietēm, kuru matu garums ir līdz pleciem. Šogad moderns kaskādes garums ir arī īsiem matu griezumiem.

Bet vispirms par stilu. Kaskādes griezums bez jebkādām grūtībām ļauj radīt ļoti efektīgu, it kā nevērīgu, bet pārdomātu tēlu, kas tik ļoti tiek izmantots moderna tēla veidošanā. Frizūru ir vienkārši ieveidot un tā  katru dienu ļauj izskatīties tā, it kā tu tikko esi izgājusi no salona. Tieši tā, kā redzams zemāk pievienotajās fotogrāfijās, izskatās šī gada stilīgākie kaskādes griezumi.

matu_griezums_2016_5matu_griezums_2016_7

Ir tikai viens gadījums, kad šāds matu griezums nav ieteicams – pārāk cietu un cirtainu matu īpašniecēm, toties šis griezums spēj skaisti „nomierināt” maigi vijīgus matus.

matu_griezums_2016_8 (2)matu_griezums_2016_8

Šīs sezonas kaskādes griezumi veiksmīgi apvieno visdažādākās tehnikas un tas nozīmē, ka veidot matu griezumu var tieši tā, kā vēlies tu. Matu pakāpju dziļumu un garumu meistars nosaka, atkarībā no matu struktūras un stāvokļa.

matu_griezums_2016_9matu_griezums_2016_10

Modernie kaskādes griezumi 2016

Pirms došanās uz salonu, ir vērts noskaidrot visas šādas frizūras veidošanas nianses. Neskatoties uz brīvo siluetu, tā ietilpst sarežģīto un augsti profesionālo griezumu kategorijā, tāpēc savas cirtas ieteicams uzticēt pieredzējušam meistaram.

matu_griezums_2016_14matu_griezums_2016_13

Šogad modē garas, ar „cepurīti” līdz zoda līmenim noformētas “kontroles” šķipsnas, tā skaisti uzsverot sejas formu. Šāds griezums ir ideāli piemērots tām sievietēm, kuras daba apveltījusi ar šauru, smalku sejas formu, jo šīs frizūras griezums uzsver pareizas sejas proporcijas un harmoniju vēl vairāk.

matu_griezums_2016_17 (2) matu_griezums_2016_18

Arī apaļas sejas īpašniecēm šis griezums atklāj savas iespējas un „kontrolšķipsnas” šajā gadījumā jānogriež pēc iespējas īsākas. Ja pakauša daļā uzdrošināsies nogriezt „ezīti” – brīnišķīgi! Sarežģīts, šķipsnains siluets gar sejas ovālu to padarīs smalkāku.

matu_griezums_2016_19matu_griezums_2016_20

matu_griezums_2016_21matu_griezums_2016_22

Šķipsnu galiņu noformējuma paņēmienu nosaka kaskādes griezuma siluets. Matu gali var būt absolūti taisni – skaista, korekta frizūras struktūra brīnišķīgi izskatās taisniem matiem. Bet efektīgāk un elegantāk bez matu ieveidošanas izskatās šķipsnas, kuras ir filētas un graduētas.

Mode-2016: īsi kaskādes griezumi

Šādu frizūru radīšanas tehnika šogad izrādījās tik aktuāla, ka modē ienāca arī īsi kaskādes griezumi. Par pamatu jeb bāzi šādam griezumam tiek ņemts jebkurš no modernajiem un populārajiem siluetiem.

matu_griezums_2016_26matu_griezums_2016_27

Klasiskais vai asimetriskais bobs, karē vai pat piksi griezums – jebkuri īsi griezumi, kuros ir paredzētas garas šķipsnas aizmugurējā pakauša daļā, ir brīnišķīgi apvienojamas ar daudzslāņainu matu griešanas tehniku.

matu_griezums_2016_24matu_griezums_2016_25

Jebkurā gadījumā rezultāts būs unikāls. Pirmkārt – tas būs individuāls siluets, kurš burtiski acu priekšā pārtaps par populāro fasonu. Un, otrkārt, – tā ir iespēja efektīvi padarboties ar matu apjomu.

matu_griezums_2016_23matu_griezums_2016_29

Pateicoties filēšanai vai graduēšanai, skaisti noformēt var ne tikai matu galus, bet arī poniju un šķipsnas deniņu un pakauša zonā. Šajā gadījumā tiek radīts apjoms pakauša daļā un pie vaigu kauliem – un tas ļauj ļoti stilīgi veidot pareizu sejas ovālu.

Fotogrāfijās redzamie kaskādes matu griezumi ir šī gada trendu favorīti:

matu_griezums_2016_29

Šie matu griezumi kļūs ideāls variants, kad tiek meklēts „savs” matu garums un ir vēlēšanās matus ataudzēt. Tie neprasīs biežu korekciju un ļaus piemeklēt ideālākos variantus.

matu_griezums_2016_31matu_griezums_2016_32

Starp citu, īsie varianti ļauj efektīvi izmantot modernās kolorēšanas paņēmienus. Šogad modē ir izteikti dabīgie toņi. Bet, ja pakauša vai pieres daļā dažas šķipsnas apmēram par 2-3 toņiem tiks izbalinātas gaišākas, griezums iegūs satriecoši-elegantu vizuālo efektu. Frizūra iegūs ne tikai papildus apjomu, bet spilgtāk demonstrēs arī savu sarežģīto struktūru.

matu_griezums_2016_33matu_griezums_2016_34

Ļoti stilīgi izskatās krass šķipsnu krāsu kontrasts deniņu, aizmugurējā un pakauša daļā. Šī ir viena no jaunākajām tendencēm, kas izskatās netriviāli un tiešām stilīgi.

matu_griezums_2016_33matu_griezums_2016_34

Kaskādes griezums 2016 – ar poniju

Šī gada tendences ir bagātas ar negaidītiem un, no pirmā acu skatiena, pat strīdīgiem risinājumiem. Stilīgas frizūras ar strukturētiem un sarežģītiem risinājumiem brīnišķīgi izskatās arī bez ponija.

Garas sānu šķipsnas šajā gadījumā pilda efektīvas sejas ierāmējuma lomu. Tomēr šādi risinājumi labi izskatās tikai „pareizu” un praktiski ideālu sejas formu īpašniecēm.

matu_griezums_2016_42matu_griezums_2016_41

Tāpēc nevajadzētu ignorēt kaskādes griezumus ar poniju. Šajā gadījumā ir svarīgi izvēlēties to fasonu, kuru piedāvā modes trendi. Frizūras stilistiku brīnišķīgi akcentē un par universāliem tiek uzskatīti uzacis nosedzošie poniji.

matu_griezums_2016_37matu_griezums_2016_38

matu_griezums_2016_39matu_griezums_2016_40

Modē ir gan absolūti precīzi, taisna griezuma poniji, gan šķipsnainie poniji.

Ļoti moderni un pat avangardiski: ļoti īsa (burtiski daži cm) ponija un garu matu cirtu apvienojums. Modē ir absolūti taisni poniji, kas akcentē acis un uzacis. Šāds griezums piestāv smalku sejas formu īpašniecēm.

matu_griezums_2016_44matu_griezums_2016_45

matu_griezums_2016_46matu_griezums_2016_50

Visuniversālākie joprojām ir asimetriskie un ļoti garie jeb slīpie poniji. Tie brīnišķīgi uztur nevērīgi-stilīgas frizūras ideju.

matu_griezums_2016_48matu_griezums_2016_49

Bet neaizmirsti arī par klasiskajiem risinājumiem – ļoti labi ar sānu šķipsnām saplūst dziļi, „arkveidīgi” poniji. Tas vienmēr izskatās smalki un brīnišķīgi piestāv tām, kuras uzmanību vēlas koncentrēt uz acīm un seju padarīt vizuāli smalkāku un elegantāku.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Ilze

  Super

   
   
   
 • Ramona

  Interesants matu griezums.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata