Veidojam pavasarīgi-stilīgu komplektu (mājasdarbs visām lasītājām)

pavasarigs_komplektsTas būs uzdevums īpaši tām sievietēm, kuras savas garderobes veidošanā nepauž drosmi, bet intereses pēc – visām. Komplekts, kuru tev jāizveido no skapī esošajiem apģērbiem ne ar ko nav īpašs, bet, iespējams, tieši tas būs tavā  garderobes komplektu bagāžā kaut kas jauns. Tās meitenes, kuras ir apmeklējušas manus garderobes veidošanas piecu vai triju vebināru ciklus jau ir nedaudz iepraktizējušās, bet domāju, ka tas būs interesants uzdevums arī viņām.

Ļoti gaidīšu tava izveidotā komplekta foto, lai to varētu pievienot šīs publikācijas beigās! Ja komplektu būs pietiekoši daudz, tos izliksim mūsu lasītāju balsošanai (minot tikai jūsu vārdus) un visvairāk novērtētais saņems buduars.lv dāvanu! Smaidiņš

Pavasaris ir klāt un tas ir brīnišķīgs laiks, lai tiktos ar tuviniekiem un draugiem kaut kur brīvā dabā vai pastaigājoties pilsētas vakarīgajās ielās. Šodien kopā un katra atsevišķi komplektēsim no apģērba (kā jau minēju no tā, kas ir tavā skapī)  un aksesuāriem ideālu risinājumu šādai atpūtai.

1. Vispirms ņemam džinsus. Šo komplektu sāc veidot tieši no džinsiem. Kā tēla pamatu tu vari ņemt jebkurus taisna vai sašaurināta modeļa džinsus. Tie noteikti tavā skapī jau ir. Nēsā džinsus ar atlocītām starām – šis paņēmiens tavu tēlu padarīs vieglāku, brīvāku un stilīgāku.

2. Nākamais – tops/T-krekliņš. Tā būs brīnišķīga iespēja komplektam pievienot kaut ko košāku, to padarot personiskāku – izvēlies topu ar tavam stilam raksturīgu printu. Ja tomēr vēlies, lai tēls būtu mierīgāks, tad ņem brīva stila bāzes garderobes topu.

topini_komplektu_veidosanai

3. Kardigāns/ādas jaka/žakete. Tikšanās ar tuviniekiem vai draugiem bieži vien ievelkas līdz vēlam vakaram un, lai tu nenosaltu, noteikti komplektam pievieno kardigānu (tas var būt ņemts arī no tavas bāzes garderobes). Tu vari izvēlēties arī žaketi, tikai šajā gadījumā topiņam jābūt vienkrāsainam.

kardigani

4. Apavi. Cerams, ka maija mēneša otrā puse būs silta un tas būs brīnišķīgs iemesls atkailināt kājas un uzvilkt savas elegantās laiviņas! Tās brīnišķīgi izskatīsies komplektā ar jebkura modeļa džinsiem. Ja augsti papēži nav „tavējie”, tad ir laba alternatīva – stilīgas kedas, sliponi, mokasīni vai loferi.

apavi_atputai

5. Un pēdējie – aksesuāri. Kā aksesuārus vēlams izvēlēties saulesbrilles, vieglu, gaisīgu šalli vai/un „tavas” mīļākās rotas – tie var būt glīti nagliņauskari un dažas smalkas rokassprādzes, kas tavu tēlu papildinās smalki un neuzkrītoši.

Lūk, daži interneta vidē (avots: pinterest.com) atrasti piemēri:

pavasara_komplekts_pēc_40 (3)pavasara_komplekts_pēc_40 (4)pavasara_komplekts_pēc_40 (5)pavasara_komplekts_pēc_40 (6)pavasara_komplekts_pēc_40 (7)pavasara_komplekts_pēc_40 (8)pavasara_komplekts_pēc_40 (9)pavasara_komplekts_pēc_40 (10)pavasara_komplekts_pēc_40 (11)

Un tagad, tava kārta! Kā jau teicu, sūti līdz 1.jūnijam savu (no savā skapī esošās garderobes veidotu) nofotografēto komplektu uz e-pastu: aija@buduars.lv , es to pievienošu šīs publikācijas beigās. To vari nofotografēt uz sevis vai arī izklātu uz vienkrāsainas, gludas virsmas, lai komplekts būtu viegli saprotams.

Un, ja es saņemšu šos komplektus no vairākām dalībniecēm, mēs noteikti sarīkosim konkursu un 1 balvu sarūpēsim uzvarētājai! Īpaši gribētos sagaidīt šo, ja tā var teikt, mājasdarbu no manu vebināru apmeklētājām!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

—————————–

KONKURSA DALĪBNIEČU KOMPLEKTI:

Pirmā savus komplektus mums iesūtīja Zaiga (57 gadi)

Zaiga (57)Zaiga (57)-2

Zaigai mājasdarbs ļoti iepatikās un viņa turpina! Skaisti, vai ne?

Sūtot šos komplektiņus, Zaiga man uzrakstīja bezgala jauku vēstuli. Paldies Tev, Zaiga!

“Labdien Aija! Paldies Jums par iedvesmas radīšanu! Pateicoties Jūsu padomiem gada laikā esmu radikāli izmainījusi savu ģērbšanās stilu! Līdz tam es ģērbos diezgan piezemēti un nemākulīgi – meitenīgi. Tagad esmu iemācījusies uzdrošināties gan ar krāsām, gan ar aksesuāriem, gan elegantākiem apģērbiem! Ar lielu interesi lasu Jūsu padomus! PALDIES! Ar cieņu, iedvesmas pārņemtā Zaiga”

20170518_16245620170518_16323220170518_16432120170518_162717

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata