Kā uzkrāsoties 15 minūtēs

ka_atri_uzklat_makeup

Kas tad ir visvērtīgākais katras mūsdienu sievietes resurss? Protams, tas ir LAIKS. Ekonomēt var uz jebkā cita rēķina, tikai ne uz mūsu skaistuma. Dāmas! Mēs esam pelnījušas būt koptas, pat, ja mums svarīga ir katra minūte!

Šī publikācija nav radusies nejaušības pēc. Kad mēs organizējam  stila veidošanas nodarbības, kurās ir iekļauta arī apmēram 1,5 – 2 stundu praktiska make-up uzklāšanas nodarbība, tad ļoti bieži no sievietēm nākas dzirdēt apmēram šādas frāzes: „Es neprotu krāsoties”, „Ja es to visu vai kaut vai daļu liktu, man būtu vajadzīga vesela stunda…”, „Es nekrāsojos, jo neprotu” utt.

Bet, kad es dāmām pasaku, ka man, lai viegli uzkrāsotos, lai aizbrauktu uz veikalu vai dotos citās ikdienišķās darīšanās, nepieciešamas precīzi 5 min., bet, lai nopietnākai iziešanai uzklātu vēl visu pārējo – kopsummā 15 min., meitenes ir pārsteigtas un viņām liekas, ka tas ir jāapgūst gadiem ilgi. Patiesībā – to apgūt var ātri un to var izdarīt katra. Galvenais gribēt, vai ne?

Šī publikācija ir tamdēļ, lai jūs zinātu ātrā make-up shēmu. Bet to apgūt varat mūsu stila nodarbībās >>> vai arī pašmācības ceļā.

make_up_15_minutes

Nr.1. Uzņem laiku.

Kāpēc tas būtu jādara? Lai tu precīzi zinātu, cik daudz laika tu tērē dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai un, kuri no uzklāšanas soļiem tev rada vislielākās grūtības. Un tad šos soļus apgūt precīzāk.

Nr.2 . Sejas notīrīšana.

Attīri ādu, uzklāj toniku, nosusini seju ar salveti un uzklāj mitrinošo krēmu. Uzgaidi 1-2 minūtes.

Nr. 3. Bāze.

Lai kosmētika labāk klātos un pēc tam arī turētos, uzklāj praimeri (tas ir produkts, kurš sagatavo sejas ādu visai pārējai kosmētikai, kas tiek klāta pēc tam). Nedomā, ka šis liekais (tavuprāt) solis tikai pagarinās visu procesu. Ar to kosmētikas uzklāšana notiks daudz ātrāk un vieglāk: tas ļaus ieekonomēt tonālā līdzekļa uzklāšanas laiku un arī daudzumu. Praimerim būtu jāļauj vismaz 1 minūti uzsūkties.

P.s. Starp citu, atradu cenas ziņā ļoti pieņemamu un pēc atsauksmēm spriežot, ļoti labu praimeri >>>>.

labs_praimeris

Nr.4. Tonālais līdzeklis.

Tas jāuzklāj ar tieši tam speciāli domātu otu vai sūklīti. Tev ir jāsaprot, kurš no tiem būs ērtāks tieši tev. Pieskati, lai klājums būtu vienmērīgs. Tāpēc tas jādara tur, kur ir labs dienas apgaismojums (pretī logam vai pie laba apgaismojuma, kas līdzinās dabiskajam).

ka_uzklat_tonalo_kremu

Nr.5. Pūderis.

Ar lielas otas palīdzību fiksējam uzklāto toni ar birstošo pūderi. Pateicoties savam lielajam virsmas laukumam, šāda ota ļaus šo soli izpildīt ļoti ātri. Brīnišķīgs risinājums ir caurspīdīgais pūderis, kas labi fiksē un novāc lieko spīdumu. Uz šāda pūdera iepakojuma ir rakstīts „translucent”.

Nr.6. Ēnas.

Tagad pārejam pie acu make-up. Lai viss noritētu ātri, izvēlamies nude dabīgos toņus (bēšā/gaiši brūnus). Tos var ātri un viegli iztušēt un ar tiem viegli var radīt ēnu pāreju no vienas uz otru, tā radot dabisku efektu.

acu_enu_uzklasana

Izvēlies divus, vienu otram tuvus toņus: vienu gaišu, otru par 1-2 toņiem tumšāku vai arī – tuvu savu acu krāsai vai tieši akcenta toni. Protams, var tikt izmantoti 3 acu ēnu toņi, bet šoreiz mēs runājam par ātro make-up.

acu_make_up_uzklasana

Nr.7. Acu kontūrlīnija.

Ir soļi, kurus vajadzētu izmēģināt jau iepriekš. Un viens no tiem ir acu augšējā plakstiņa kontūrlīnija. Tā acu skatienu padara daudz izteiksmīgāku, dziļāku, piesaistošāku un tā ļoti veiksmīgi palīdz „atvērt” acis.

ka_uzklat_make_up

Nr.8. Uzacis.

Parasti ideālas uzacu līnijas iezīmēšana aizņem diezgan ilgu laiku, tāpēc vēlams to izdarīt krietni iepriekš (pašai vai pie speciālista)– lai tad, kad tu klāj make-up, tev būtu tā tikai jāakcentē, un, ja nepieciešams, jānofiksē ar speciālu tam domātu želeju. Tad šim solim būs nepieciešama tikai apm. 1minūte.

ideala_uzacu_linija

Vislabāk tam izmanto speciālas uzacu ēnas (acu ēnas tam noteikti neder). Uzacu ēnas rada ļoti dabīgu efektu, nebirst un ar tām iztušēt ēnas ir daudz vieglāk, nekā izmantojot zīmuli (ko dara ļoti daudzas sievietes).

Nr.9. Skropstas.

Uzklāj savu iemīļoto skropstu tušu. Tas jādara ar zig-zag kustībām, cītīgi uzkrāsojot skropstas līdz pat to pamatnei. Jāklāj maksimums 2 slāņus. Apakšējās skropstas labāk nekrāsojam, jo zem acīm tās rada ēnas efektu un, ja tās nav īpaši biezas, tad tas to uzsvērs vēl vairāk.

Nr.10. Lūpas.

Izmanto savu iemīļoto lūpu krāsu, vieglu spīdumu vai tonējošo balzāmu.

Nr.11. Vaigu sārtums.

Pēdējais solis ir viegla vaigu sārtuma uzklāšana. Plati pasmaidi un uz vaigiem uzklāj maigu, vieglu sārtumu.

Papildus noteikumi, lai šis ātrais make-up iekļautos 15 minūtēs:

1. Uz tualetes galdiņa vai kosmētikas makā ir jābūt kārtībai. Uz galda vai makā jāatrodas tikai tiem kosmētikas līdzekļiem, kurus tu šobrīd (šajā dzīves posmā vai šajā sezonā) izmanto.

ka_sakartot_kosmetikas_galdinu

2. Izmanto tikai matētus līdzekļus (bez visādiem spīguļiem).

3. Ideālā kosmētikas maciņā  vai speciālā, tam atvēlētā konteinerā ir jābūt tikai nepieciešamiem un tev piemērotiem līdzekļiem, tai skaitā otām.

5. Pērc vai lieto tikai sev piemērotu krāsu (atkarībā no tavas sezonas) līdzekļus – ar tiem tavs make-up vienmēr būs vienkāršs un harmonisks.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Arvien biežāk, mēs iepērkamies ārzemju interneta veikalos un tās, kuras to sākušas darīt ir pavisam nesen, ļoti labi zina cik ļoti griba ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Meitenes, šodien īsi un konkrēti: TOP-10 janvāra-februāra perioda pirkumi mūsu vidū nu jau daudzu sieviešu iemīļotajā e-veikaliņā. To ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata