Kā jebkuru interjera dizainu pārveidot labā dizainā

labs_dizains

Vispatīkamākais būvniecības un remonta posms ir interjera dizaina noformēšana. Var iztērēt naudu trim vai četriem speciālistiem, kuri dos pilnīgi atšķirīgus padomus, bet rezultātā saimnieki rīkosies pa savam.

Tāpēc bāzes jeb svarīgākos momentus, bez kuriem mūsu māja nebūs mājīga, būtu jāzina arī mums pašiem. Lūk, daži no tiem:

Balti aizkari. Nav vērts ilgi domāt par to, kādas krāsas aizkarus piekārt. Visdrošākais variants – baltus.

balti_aizkari_interjers (2)

Pirmkārt, balts telpu vizuāli paplašina, un, otrkārt, gaisma, kas caur tiem ieplūst no ielas, maigi izkliedēsies bez jebkādiem telpas iekārtojuma un krāsu izkropļojumiem, vienlaicīgi uzsverot telpas interjera īsto krāsu risinājumu.

balti_aizkari_interjers (3)

balti_aizkari_interjers

Paklājs nedrīkst pārklāt grīdu no sienas līdz sienai. Tam būtu jāatrodas vismaz 5 cm attālumā no sienas.

paklajs_interjera (2)

Tādejādi paklājs būs kā atsevišķs, skaists aksesuārs jeb elements, nevis grīdas “pārklājums”, un tam būs dota daudz lielāka iespēja būt pievilcīgam un stilīgam.

paklajs_interjera

Un tagad palūkojies uz griestiem. Balti? Viss ir pareizi, tā rīkojas visi. Tikai, ja tu nākošreiz tā toni izvēlēsies nevis vienkārši baltu, bet krāsai pievienosi 50% no sienu apdares krāsas, visa telpa burtiski pārvērtīsies – tā kļūs neparasta un vairs neatgādinās slimnīcas infekcijas nodaļas palātu.

griestu_krasa_interjera

griestu_krasa_interjera (4)

griestu_krasa_interjera (3)

griestu_krasa_interjera (2)

58 cm no grīdas. Tādam būtu jābūt gultas augstumam. Jā, ir dažāda garuma cilvēki un lielākajai daļai cilvēku būs gana ar 50 cm. Ja cilvēka augums ir apmēram 175 cm, tad ideālais gultas augstums tomēr būs 58 cm. Ja augums ir mazāks par 170 cm, tad gultas augstumam jābūt 40-45 cm.

ka_noteikt_pareizu_gultas_augstumu

Katrai telpai ir nepieciešams vismaz viens melnās krāsas „pieskāriens”. Nav svarīgi, kas tas ir – aksesuārs, melns kvadrāts sienas akvarelī vai kamīna kurtuve, bet kontrastā ar šo melno akcentu visa telpa uzdzirkstīs jaunās krāsās.

melns_interjera (2)melns_interjera

Melnais ir tikpat svarīgs, kā baltais, tas nekādā veidā nenomāc balto, bet gluži pretēji, uzsver gaišā pārākumu, un interjera robežas vizuāli izpleš.

Šie nelielie, bet svarīgie padomi palīdzēs dzīvokļa vai mājas interjeru padarīt interesantāku. Paeksperimentē un tava māja kļūs daudz mājīgāka un viesmīlīgāka.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Meitenes, šodien īsi un konkrēti: TOP-10 janvāra-februāra perioda pirkumi mūsu vidū nu jau daudzu sieviešu iemīļotajā e-veikaliņā. To ...

 •   Ar mīļiem sveicieniem mums visiem,                Aija

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Arvien biežāk, mēs iepērkamies ārzemju interneta veikalos un tās, kuras to sākušas darīt ir pavisam nesen, ļoti labi zina cik ļoti griba ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata