Centīsimies būt laimīgas

laimes_sajuta

Nekas tā neaizgaiņā prom vecumu, kā laimes sajūta. Prieks par dzīvi un laime, ka esi vesela. Cita lieta ir jautājums, ko katra no mums šajā koncepcijā iegulda… Šajā jautājumā padomus no malas nevajadzētu gaidīt, bet ir pašai sevī jārada šī laimes sajūta un, cik vien tas ir iespējams, jācenšas būt laimīgai katru dienu. Bet klāt pie tā visa būtu jāpieliek arī konkrētas darbības, lai saglabātu arī veselību. Jo bez tās mēs ļoti labi zinām, ka nebūs ne laimes, ne prieka. Un bieži vien šīs darbības prasa pavisam maz gan laika, gan darba, bet atdeve tām ir ļoti milzīga…

Lūk, kaut vai daži, pavisam vienkārši un, galvenais, absolūti izpildāmi padomi… Tie var kļūt pat par patīkamiem brīžiem, patīkamām rūpēm par sevi. Gan jau tu par tiem esi jau dzirdējusi vai pat zini, es tikai atgādināšu:

 • Piemēram, pret aterosklerozes attīstību ļoti labi pasargā no rīta tukšā dūšā izdzerta zāļu tējas glāze. To vari pagatavot no upeņu vai zemeņu lapiņām, āboliņa, liepu ziediem vai asinszāles.
 • Bet, lai saglabātu asinsvadu elastību, noteikti atrodi laiku, lai pagatavotu šādu maisījumu: vienādās daļās samalti ķiploki ar dzērvenēm, kuriem pēc garšas ir pievienots medus. Maisījumu lieto pa 1 ēdamk. divas reizes dienā pirms ēšanas. Šo recepti tu noteikti jau zināji, vai ne?
 • Kā asinsvadus paplašinošs līdzeklis ir ar ķiploku sviestu sajaukta citronu sula, kuru jālieto 3 x dienā pusstundu pirms ēšanas.

Viss kopā – dvēseliskais stāvoklis un rūpes par veselību saglabā jaunību uz ilgiem gadiem un tas būs daudz efektīvāk par jebkurām dārgajām, atjaunojošām procedūrām un bieži vien arī zālēm. Bet ir vēl viens noteikums – intelektuālais treniņš.

Zinātnieki ir pierādījuši, ka ilgdzīvotājs ir tas, kurš ir mūžīgais students. Mācies it visu, ko vien vari un, ko vien gribētos. Gribi, iegūsti otro augstāko izglītību, mācies kopā ar mazdēlu matemātiku vai apmeklē ikebanas, origami vai jebkādus citus kursus.

Lai visa organisma darbībai smadzenes raidītu pareizus signālus, tās visu laiku ir jātrenē. Sameklē angļu valodas kursus, sakrāj naudu un aizbrauc ceļojumā…jebkura ilgtermiņa perspektīva ir labākais līdzeklis ilga mūža nodrošināšanai.

Tu domā, ka smaržīgas zāļu tējas glāze vai kopā ar mazdēlu atrisināts matemātikas uzdevums nevar radīt prieka sajūtu? Var gan! Pamēģini!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata