5 šķēršļi, kas kavē mums veidot brīnišķīgu dzīvi

zaudet_kotroli_par_savu_dzivi

Gudrie ir sapratuši, ka patiesa laime – tā nav vēlamā iegūšana, tā nav arī uzlikto mērķu sasniegšana, bet gan dzīve bez kritiskām grūtībām un traģiskām situācijām.

Mēs varētu kļūt pilnīgi laimīgas un apmierinātas, ja izmantojot savu gudrību un pieredzi izvairīsimies no šķēršļiem, kas mūsu dzīvē rada problēmas un neveiksmes.

Pirmais šķērslis – nepabeigtie darbi

Ja tu vēlies savu dzīvi uzlabot, tev jāiemācās svarīgos darbus izdarīt līdz galam. Šis noteikums ir Nr.1 tiem cilvēkiem, kuri savu nākotni redz gaišu un spožu.

Otrais šķērslis – tagadnes ignorēšana

Te runa iet par likumu: „Ko sēsi, to pļausi.” Mūsu tagadne – tā ir mūsu lēmumu un rīcības rezultāts, ko veicām pagātnē. Bet nākotne – tā ir mūsu lēmumu un rīcības rezultāts, ko veiksim tieši šodien. Ja ar prātu pievērsties tagadnei – savai rīcībai, domām un vārdiem, tie kļūs par stabilu un drošu mūsu brīnišķīgās nākotnes pamatu.

Trešais šķērslis – prioritāšu trūkums

Lai atrastu laiku patiešām svarīgiem darbiem un lietām, tos vienmēr vajadzētu paturēt fokusā un nezaudēt no sava redzes loka. Ja tavā galvā ir radusies spontāna ideja, kura tevi ir aizrāvusi, ar tās realizāciju nesteidzies. Tu jautāsi: kāpēc gan nenodarboties ar to, kas šobrīd liekas vistīkamākais un patīkamākais? Viss ir vienkārši – ja savu laiku tērēsi it visam, kas pagadās ceļā, pat, ja tas ir kaut kas ļoti patīkams, tev neatliks laika to lietu realizēšanai, kuras ir patiešām svarīgas.

Ceturtais šķērslis – pašapmāns

Ja tu vēlies sev kļūt par ļaunāko un mantkārīgāko ienaidnieku, pamēģini nodarboties ar pašapmānu. Par viskaitīgāko sevis necieņas formu tiek uzskatīti meli pašai sev. Šis ceļš ved uz neuzkurieni, nesniedzot pretī neko. Tomēr liels cilvēku skaits, visbiežāk sievietes, ik pa laikam ļaujas pašapmānam:

– Viņš ir labs…viņam vienkārši sarežģīts raksturs;

– bērni ir paklausīgi, vienkārši tagad viņiem ir kārtējā vecuma krīze;

– es mīlu savu darbu, vienkārši esmu ļoti pārgurusi;

– es neesmu pieņēmusies svarā, vienkārši džinsi pēc mazgāšanas ir sarāvušies…

Un tā bez gala un malas. Ko tad darīt ar šo tik izplatīto šķērsli ceļā uz gaišu un laimīgu dzīvi? Viss, kā vienmēr, ir diezgan vienkārši. Centies atcerēties visus gadījumus, kad tu ļāvies pašapmānam un nebiji godīga pati pret sevi. Padomā, kādi uzstādījumi tavā dzīvē ir melīgi un centies sevi vairāk nemaldināt.

Piektais šķērslis – izdabāšana citiem, aizmirstot par savām interesēm

Drošs ceļš būt nelaimīgai, sarūgtinātai un tādai, kura mūždien neko nevar paspēt – vienmēr un visiem teikt „jā” (pat tad, kad tu vēlies pateikt „nē, neparko”). Sievietes, kuras cenšas kādam izdabāt (nejauc izdabāšanas vēlmi ar vēlmi palīdzēt mīlestības dēļ pret tuvāko) un nav svarīgi vai paziņām, draugiem, tuviem radiniekiem vai ģimenes locekļiem, pamazām zaudē kontroli pār savu dzīvi.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata