Divas vismodernākās 2016.gada krāsas

modernas_krasas_2016_pavasaris

2015.gada krāsa bija Marsala tonis. Kādas tad būs 2016.gada modernākās krāsas? Nu tad, lūk, pēc Pantone krāsu institūta domām galvenie 2016.gada toņi būs divi – Rose Quartz un Serenity.

Tā jau ir kļuvusi tradīcija, ka Pantone institūts – pasaules autoritāte, krāsu un profesionālo krāsu standartu noteicēja dažādām nozarēm, pamatojoties uz daudziem pētījumiem, izvēlas galveno gada krāsu un 10 modernākās sezonas krāsas.

Par modernajām 2015.-2016.gada rudens-ziemas perioda krāsām garderobes veidošanas vebinārs Buduars.lv vebināru istabā tika novadīts jau augusta beigās (tā ierakstam ar visiem PDF materiāliem var piekļūt šajā prezentācijas lapā >>>> ), bet šodien parunāsim par divām galvenajām 2016.gada pavasara-vasaras krāsām.

Modernākās 2016.gada krāsas – tas ir divu toņu Rose Quartz un Serenity duets.

modernas_2016.gada_krasas (19)

PANTONE 15-3919 Serenity (miers un rāmums) un PANTONE 13-1520 Rose Quartz (sārtais kvarcs) – ir harmonisks divu interesantu toņu apvienojums, kas iemieso sevī mūsu iekšējās pasaules mieru un domu skaidrību.

Balstoties uz sabiedrībā notiekošo procesu novērojumiem, Pantone institūts ir pamanījis cilvēku tieksmi pēc miera un labklājības un nogurumu no mūsdienu dzīves stresiem.

Tāpēc arī radās šī nepieciešamība pēc krāsām, kas spēj šīs „skumjas kliedēt” un radīt drošības un pārliecības sajūtu. Šo krāsu izvēle ir ļoti simboliska –tā ir atspulgs tam, kas šobrīd notiek mūsu kultūrā, kas ir vispārējā noskaņojuma izpausme.

Pirmo reizi, kā galveno gada krāsu Pantone institūts ievieš divus toņus.

Serenity tonis – nomierinošs, tīrs, gaisīgs, kā zilās padebess plašumi.

Rose Quartz tonis – ļoti maigs, kurš rada līdzjūtības un paškontroles sajūtu.

debesis roza_kvarcs

Harmonisks šo divu krāsu apvienojums rada līdzsvaru, nomierinošu komforta, miera un kārtības sajūtu. Šo abu toņu kombinācija tika demonstrēta arī pavasara-vasaras 2016 modes skatē. Ļoti aktīvi savās kolekcijās šīs abas krāsas izmantoja pasaulslavenie modes dizaineri Emilio Pucci, Ermanno Scervino un Trussardi.

modernas_2016.gada_krasas (9)

modernas_2016.gada_krasas (12)

Rotaļīgais, bet sarežģītais krāsu duets izskatās tiešām pārsteidzoši un neierasti. Šīs divas krāsas rada ļoti efektīgu kombināciju.

modernas_2016.gada_krasas (21)

Brīnišķīgi tās izskatās vienkrāsainos komplektos. Šī harmoniskā krāsu kombinācija ir skaista tēma puķainiem printiem un citiem rakstiem.

Emilio-Pucci-Spring-Summer-2015-38 modernas_2016.gada_krasas (20)modernas_2016.gada_krasas (7)modernas_2016.gada_krasas (3)

Šo moderno krāsu variācijas var pamanīt dažādās tekstūrās, kuras izmanto visās gada sezonās – gan siltos un mājīgos materiālos, plīša vilnas audumos un mākslīgajā kažokādā, gan vieglos, gaisīgos audumos, tādos kā zīds un kokvilna.

S-au-stabilit-culorile-anului-2016--ne-vom-imbraca-in-Rose-Quartz-si-Serenity-

Bet, lai vai kāda nebūtu materiāla virsma vai struktūra, divu moderno toņu savienojums rada miera un harmonijas sajūtu.

modernas_krasas_2016

Rose Quartz un Serenity toņi viegli saskaņojami arī ar citiem vidējo nokrāsu toņiem, ieskaitot zaļo, purpura, cēlo brūno un visus dzeltenā un rozā toņus.

modernas_2016.gada_krasas (11) modernas_2016.gada_krasas (18)

Zemāk ļoti labi redzams, kuras krāsas ir ideāli apvienojamas, lai veidotu pavasarīgus, modernus un stilīgus komplektus.

modernas_2016.gada_krasas

modernas_2016.gada_krasas (10)modernas_2016.gada_krasas (15)

Ļoti labi šie abi toņi darbojas arī, kā krāsu akcents.

modernas_2016modernas_2016.gada_krasas

Šie toņi ir laba izvēle juvelierizstrādājumiem un moderniem aksesuāriem, ieskaitot cepures, apavus, somas un mūsdienīgos gadžetus.

modernas_2016.gada_krasas (6)modernas_2016.gada_krasas (4)

Tos var izmantot arī modernā make-up radīšanai.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata