Sejas liftings mājas apstākļos

175875404

Klīstot pa interneta ārēm un meklējot informāciju par sejas liftingu (3 reizes vari minēt kamdēļ man tas bija vajadzīgs Mirkšķinošs) un par iespējām ar to nodarboties pašām, mājas apstākļos, es atradu īsu, brīnišķīgu video pamācību katalogu un arī kādas sievietes atsauksmi tieši par šiem sejas liftinga video. Šīs video-pamācības pieder Gaļinai Dubiņinai.

Ar gadiem mūs daudzas sāk uztraukt tas, ka seja vairs neizskatās tik jauna, kā mums gribētos. Un pirmais, kas daudzām sievietēm ienāk prātā, ir sejas plastikas procedūras. Nu….tas tev maksās apmēram no 780 – 5000 eiro. Hmmm….bet kur ņemt naudu tik dārgām procedūrām? Un vai maz vajag? Zini, izrādās, ka daudz vienkāršāk, veselīgāk un gudrāk aizejošo jaunību atgriezt ar daudz vienkāršākiem paņēmieniem. Un te ļoti labi palīdzot vienkārša, bet efektīva metode. Tikai dažas minūtes dienā – un mūsu pulksteņu ciparnīca sākšot griezties pretējā virzienā.

Izrādās šis unikālais komplekss palīdz atbrīvoties no grumbiņām pierē, kaklu padarīt gludāku un skaistāku, spēj aizvākt prom zem acīm izveidojušos maisiņus un riebīgos, mūs kaitinošos zilos lokus. Mēs iemācīsimies izpildīt konkrētus vingrojumus, kas jāizpilda tūlīt pat, pēc pamošanās un iemācīsimies pašas sev izdarīt galvas, ausu un acu masāžu.

Brīnumi nenotiek, tomēr šo unikālo metodi pielietojot un, ja mēs būsim neatlaidīgas un čaklas, rezultātus redzēsim jau pēc nedēļas.

Lūk, kāda atsauksme, ko atradu un tieši par šo metodi:

„Sejas liftings ar Gaļinu Dubiņinu – tās ir nelielas vedeo-pamācības ar vingrojumiem sejas muskuļiem un kaklam. Kas tiek piedāvāts? Pēc šīs metodes sanāk, ka visas kosmētiskās procedūras (un es viņai pilnībā piekrītu) virzītas vispirms cīņai ar ādas problēmām, kas atrodas zem ādas – bet sejas muskuļiem uzmanība netiek pievērsta. Ādas plānā kārtiņa pārklāj sejas audus, kas savukārt stiprinās pie galvaskausa kauliem un lai cik dārgu kosmētiku mēs lietosim – tas viss ir pakļauts vecuma izmaiņām un mūsu ģenētikai.

Ar gadiem seja sāk „noslīdēt” uz leju, skatiens kļūst „smagnējāks”, palielinās deguns, zods, vaigi, zem acīm parādās maisiņi…uzskaitījums var būt vēl garāks. Tāpat kā pārējā ķermeņa muskuļi, arī sejas muskuļi, ja tos trenējam, kļūst stingrāki, reljefāki, elastīgāki, iegūst tonusu.

Ar visām augstāk minētajām problēmām saskāros arī es un par cik mans vecums tuvojas 30 gadu slieksnim un tuvplāna fotogrāfijas man sāk patikt arvien retāk un retāk, bet naudas dārgajiem saloniem man nav, es sāku veikt šos vingrojumus – katra mazā video pamācība veltīta konkrētai problēmai un ļoti labi paskaidro kā darboties ar muskuļiem un parāda, kā un kur novietot pirkstus utt. Kas man patīk – ļoti smalki tiek paskaidrots kā aktīvās mīmikas rezultātā izvairīties no liekām grumbiņām. Pēc 1 nedēļas (man nodarbības ilga 20 min. dienā) es burtiski sāku just sejas muskuļus. Diemžēl pēc tam mans slinkums uzvarēja un es izvēlējos tikai dažus, aktuālākos video un cenšos tos veikt katru dienu, skatoties vannas istabas spogulī (tos labāk veikt, skatoties spogulī, lai varam kontrolēt savas darbības). Viss ir ļoti pieejams un saprotams, ja vien tiksim galā ar savu slinkumu.”

Nu šo riebekli – slinkumu mēs pazīstam visas, bet ideja – pēc kādas nedēļas izvēlēties dažus, sev aktuālākos vingrojumus man patika. Nu ko pamēģināsim?

Lūk, zemāk, es pievienoju šo mazo video-pamācību nosaukumus un pašus video. Tie ir krievu valodā un katrs ilgst vidēji 2-3 min.

Rīta vingrojumi, lai mēs pamostos.

Vingrojumi mūsu vaigiem.

Kā saglabāt vaigu ābolīšus.

Vingrojumi kaklam.

Vingrojumi pierei (grumbiņu likvidēšanai).

Vingrojumi zodam un kaklam.

Vingrojumi zodam, sejas ovālam un kaklam.

Zoda „piepacelšana”.

Vingrojumi skaistas deguna formas veidošanai.

Kā atgriezt acu spīdumu.

Vingrojumi lūpu formas veidošanai.

Kā atbrīvoties no deguna ielocēm.

Kā atbrīvoties no vertikālajām pieres grumbiņām.

Kā piepacelt augšējo acu plakstiņu.

Lai mums izdodas un uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Vēlos tevi iepazīstināt ar 40+ gadīgo L`Oreal modeli Kari Sciera . Šī drosmīgā sieviete pieteicās L`Oreal konkursam  un vinnēja bezmaksas braucie ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Vai tu zini, ka sekundāra skaņa spēj mainīt pat visas dienas noskaņojumu? Lai šo brīnišķīgo skaņu spēju izmantotu, ir jāzina visapburošākās skaņas ...

 • Dziesma Latvijai Uzliec roku man uz pleca Uzliec roku sev uz sirds Lai kur Tu arī dotos Latviju Tev neaizmirst.

 • Ja tu šobrīd atrodies darbā pie datorgalda vai pie jebkāda cita darba galda, varbūt tu esi mājās un veic monotonu darbu virtuvē vai adi vai šuj ut ...

 

Tags: ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Pīlingi

  Interesanti – nebiju domājusi, ka ar pīlingiem tāda ņemšanās…Bet nu esmu dzirdējusi, ka ļoti efektīva metode grumbiņu izlīdzināšanā.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata