Modele 60 gadu vecumā

Sindija Džosefa (2)„Es kļuvu par supermodeli pēc tam, kad nosirmoju” – apgalvo Sindija Džosefa (Cindy Joseph) – 60.gadīga sieviete, kura skatās uz mums no reklāmas posteriem.

Šai publikācijā ir par to, kā uzsākt modeles karjeru 60 gadu vecumā un arī daži Sindijas make-up padomi.

Kā jau vairums sieviešu, Sindija vienmēr ir uzskatījusi, ka supermodeles ir ļoti tievas un ļoti jaunas meitenes. Un, protams, nekad nebūtu iedomājusies, ka diezgan cienījamā vecumā kāds aģents esot modeļu meklējumos satiks viņu uz ielas un uzaicinās uz kastingu.

Tas bija Ņujorkā. Sindija stāsta, ka tieši tai laikā viņa saprata, ka savus sirmos matus vairs nekrāsos. Viņai beidzās matu krāsa un viņa nolēma jaunu vairs neiegādāties. Interesanti, bet tieši ar sirmajiem matiem viņu ievēroja. Tagad viņa Sindija Džosefaatspoguļo to, cik eleganti var novecot sieviete. Viņas reklāmai Olay, Target un D&G firmām ir neticami panākumi.

Sindiju Džosefu kā modeli atklāja modes fotogrāfs Stivens Maizels (Steven Meisel). Viņš izdarīja mēģinājuma fotogrāfijas, kad Sindija parakstīja līgumu ar modeļu aģentūru Ford Models. Viens no pirmajiem Sindijas darbiem ir sadarbība ar Dolce&Gabbana un drīz vien sekoja arī Aveda un Ann Taylor.

Sindija saka, ka ir priecīga par savu vecumu, bet modeļu biznesā neskatoties uz to, ka viņai apkārt ir jaunas un slaidas, jūtas neticami pārliecinoši.

Sindiju Džosefu pieprasa ne tikai reklāmas aģentūras, viņa ar tikpat lieliem panākumiem rotā arī modes žurnālu vākus.

Pati Sindija uzskata, ka vecāka gadagājuma modeles pievilcīgas ir nevis ar savu ārieni, bet iekšējo pasauli un dzīves pieredzi. Tieši šī iemesla dēļ viņa absolūti nepiespiesti konkurē ar jaunatni, jo viņai ir tas, kā nav jaunajām – viņas individualitāte un dzīves pieredze.

Ir jāatzīmē, ka vecāka gadagājuma modeles ir bijušas pieprasītas vienmēr, bSindija Džosefa (3)et īpašu popularitāti viņas sāk iegūt tieši pēdējos gados. Pamatus tam visam ielika Kristena Makmenami (Kristen Makmenami), kura 46 gadu vecumā nebaidās demonstrēt savus garos, sirmos matus un tiek aicināta uz visprestižākajām filmēšanām un demonstrācijām un viens no viņas dižākajiem un pēdējiem līgumiem ir ar Calvin Klein un Chanel.

Sindija ātri saprata, ka viņas tēls var nest dividendes, un uzreiz sekoja ideja par savas personīgās kosmētikas līnijas radīšanu. Rezultāts nebija ilgi jāgaida – partneri un investori atradās ātri.

Šobrīd BOOM! By Cindy Joseph līnija štatos ir ļoti populāra. Šī kosmētika domāta tieši sievietēm gados, nevis „pret vecumu”, – saka modele.

Kāds tad ir Sindijas jaunības noslēpums?

Pati Sindija saka – tajā, ka viņa neslēpj savu vecumu. „Jebkura sieviete izskatās brīnišķīgi, ja viņas āda ir dzīva un veselīga, – saka modele. – Bet mēs darām ļoti lielu kļūdu. Izmantojot smagu tonālo līdzekli, kas it kā aizpilda mūsu grumbiņas, patiesībā nevar apmānīt nevienu. Vienalga ir redzams mūsu patiesais vecums. Mūsu sejas ir unikālākas, nekā mēs varam iedomāties. Mums savs skaistums ir jāakcentē, nevis jācenšas būt līdzīgām citām.”

Sindija zina, ko saka. Viņai ir vizāžista izglītība un pieredze darbā ar make-up. Tas viņai palīdz izvēlēties pareizu krāsu paleti, kas pēc viņas domām, arī IR dabiska un jaunavīga izskata noslēpuma atslēdziņa.

Drosmīgas un spilgtas acu ēnas novērš uzmanību no mūsu dabiskā skaistuma, nevis pastiprina to, uzskata Džosefa. Modele iesaka izmantot māla un šampānieša toņus.

Un vēl viens Džosefas padoms: nekad neizmantojiet acu ēnas, kas ir tumšākas par jūsu ādas toni. Labāk izvēlieties to pašu toni, kas ir jūsu ādai vai nedaudz gaišāku. Vecāka gadagājuma sievietēm tas ir ļoti svarīgi, jo tas piepaceļ plakstiņu, nevis padara to smagāku.

Palūkojieties uz šo sievieti! Vai viņa nav skaista?

Sindija Džosefa

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Ja tu šobrīd atrodies darbā pie datorgalda vai pie jebkāda cita darba galda, varbūt tu esi mājās un veic monotonu darbu virtuvē vai adi vai šuj ut ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Skatoties un klausoties šo video manās acīs sariesās asaras…Ne tikai par mums sievietēm pēc 50. Vispār par mums, sievietēm. Par mums cilvēkiem. Pa ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata