Komplektējam pavasara garderobi 2012

garderobes-revizija-2012Bieži vien gadās, ka, izpētot jaunās sezonas modes pārskatus, tu gudrāka netopi. Visa ir tik daudz…ka beigu beigās haoss gan galvā, gan skapī, veidojas vēl lielāks. Un dažreiz ir grūti savā garderobē atrast “atspēriena punktu”, lai sāktu veidot jaunu stilu vai, kaut vai, tikai jaunās sezonas komplektāciju. Ir tādas situācijas un tās gadās arī man.

Šorīt pamostoties, es pēkšņi sapratu, ka šī stadija šobrīd ir iestājusies arī man un sapratu arī to, ka man vajag atrast SAVU “atspēriena punktu”. Tāpēc iesāku ar to, ka sameklēju internetā gatavus šī pavasara modes komplektu variantus, kuri varētu būt labs „grūdiens” jaunām idejām. Ja tu starp tiem atradīsi kādu ideju arī sev, es tikai priecāšos. Es sev jau atradu!

Pirms steidzamies veikt jaunus pirkumus, ir vērts ielūkoties savā jau esošajā garderobē un to pārskatīt. Vēl gudrāk būtu, ja tu veiktu kārtējo, kārtīgo pavasara revīziju skapī. Drīz būs jāsāk domāt par ziemas apģērba un aksesuāru nolikšanu tālākos plauktiņos. Mans ieteikums visu savu garderobi iz-re-vi-dēt.

Kad sāku veidot šo blogu, es tieši šim gadījumam uzrakstīju pāris publikācijas, kuras tev iesaku vienmēr pārlasīt, kad ķeries klāt sava skapja “tīrīšanai”. Lūk, tās:

Izdari sava skapja un dzīves revīziju!

Kā veikt sava skapja revīziju? 1.daļa

Kā veikt sava skapja revīziju? 2.daļa

Garderobes veidošanas principi. 1.daļa

Garderobes veidošanas principi. 2.daļa

Ja pa šo ziemu esi pieņēmusies svarā, izdomā – vai esi gatava no liekajiem kg tikt vaļā (tad tas jādara ātri). Ja nē, pārmēri visu savu atlikušo (pēc revīzijas), pavasarim domāto garderobes daļu un „atsperoties” no šī punkta arī sāc veidot jaunus komplektus šim pavasarim un, iespējams, kaut ko arī vasarai.

pavasara-garderobe-2012

Pārskati visu garderobi, katru apģērba gabalu. Daudzi no tiem noteikti var kalpot arī šai sezonā. Gribu pateikt, ka nav jēgas dzīties pēc brendu mantām, it īpaši, ja tu neesi pieskaitāma pie ļoti turīgām sievietēm. Tu vari būt moderna un stilīga arī bez tā. Galvenais nosacījums ir tava gaume.

Modes dāmām vērts uzmanību pievērst kleitu fasoniem. 60-to gadu stils šobrīd atrodas pašā modes Olimpā. Trikotāžas kleita ar ¾ piedurkņu garumu joprojām ir topā. Pievērs uzmanību grieztai kleitai ar ielocēm.

pavasara-garderobe-2012 (2)

Kontrastains un efektīgs elements kleitai var būt pogas. Figūrai viegli pieguļošs mētelis ar stāvapkakli – tas ir klasiskais variants. Modes pjedestālu nav pametušas arī lakādas kurpes. Palūkojies uz savu mēteli – varbūt pietiks tikai vienas detaļas, elementa, lai tas pietiekoši moderns izskatītos arī šai sezonā? Ja rocība atļauj, protams, vari iegādāties otru mēteli, kas šai sezonai atbilstu pēc krāsas vai fasona vēl vairāk.

Jau vairākus gadus sievietes priecē kimono piedurknes. Šai sezonā tērpam vari izvēlēties divas, pat trīs krāsas. Oriģināla izskatīsies triju krāsu kleita. Tā tev noderēs ne tikai pavasarī, bet arī vasarā. Tādā kleitā katra sieviete izskatīsies moderni, stilīgi un eleganti.

pavasara-garderobe-2012 (3)

Šai pavasarī sievietei neiztikt bez botiljoniem. It īpaši šņorētiem. Joprojām modē zamšādas apavi. Jaunām sievietēm un meitenēm uzmanība jāpievērš gariem auskariem.

Pēdējais modes „kliedziens” ir puķaina kleita ar garām piedurknēm. Atlasa lente šādai kleita var sniegt vēl lielāku „glamūrīgumu”. 2012.gada pavasaris-vasara kā modes elementu sievietēm dāvina žabo.

pavasara-garderobe-2012 (4)

70-to gadu mode sievietes ietin romantismā.

Figūrai pieguļoši divrindu mēteļi mūs padarīs vēl sievišķīgākas.

Viegla puķaina kleita mums kalpos visu pavasari un vasaru.

pavasara-garderobe-2012 (5)

Militāra stila īpatnība šai pavasarī ir sieviešu apģērbi un aksesuāri, kas atgādina kara formu. Militārais stils neatkāpjas jau vairākas sezonas pēc kārtas un to savās modes skatēs joprojām atspoguļo arī pasaules lielāko brendu īpašnieki.

Arī garie zābaki ar stabilu papēdi ir 2012. gada pavasara trends.

pavasara-garderobe-2012 (6)

Neaizmirsti pavasarī arī par parfimēriju. Sievietei bez tās neiztikt. Smaržas pavedina, aizrauj un priecē…

Ja tavā garderobē ir mētelis ar platām manžetēm, tad nesteidzies no tā atbrīvoties. Šī veida piedurknes atkal ir modē.

Tām, kuras nevēlas saplūst ar pūli, kuras priekšroku dod stabilitātei, modelētāji piedāvā kontrastu: melni-balti-sarkano krāsu gammu.

pavasara-garderobe-2012 (7)

Kurpes ar platformu tāpat kā 2011.gadā, arī 2012.gada būs pavasara un vasaras modes hīts. Tava vakarkleita vīriešus un draudzeņu prātus padarīs trakus, ja tai būs pieguļošs siluets, melna krāsa un garš sudraba krāsas rāvējslēdzējs.

Melnā krāsa ir spēka un varas krāsa, sarkanā – kaisles un mīlas krāsa.

Neaizmirsti par klača somiņu.

Īpaši svinīgos brīžos tavai garderobei palīgā var steigties oriģināla bižutērija. Tieši tas tavu tēlu var padarīt neaizmirstamu.

Jo kleita ir oriģinālāka, jo tā pievilcīgāka ir sievietei. 2012.gada pavasara-vasaras sezona ir nostaļģija par pagājušo desmitgadi. 50-70-to gadu mode jūtama katrā modes vēja pūsmā.

pavasara-garderobe-2012 (8)

Maza, apaļa apkaklīte ir atkal balles noteicēja. Brīnišķīgi izskatīsies gaiša kleita ar kontrastainu mazu apkaklīti un tādām pašām manžetēm.

Apaviem sieviešu acis jāpriecē. Tiem jābūt ne tikai moderniem, bet arī ērtiem.

60-to gadu stila kleita priecēs praktiski katru modes dāmu. Sievišķīgais, tai paša laikā klasiskais stils un spilgtā krāsa dāvina sievietei labu noskaņojumu.

pavasara-garderobe-2012 (9)

Neaizmirstam par kuloniem garās ķēdītēs.

Īpašu akcentu šī pavasara modes kolekcijās rada dažādu krāsu salikumu apavi.

pavasara-garderobe-2012 (10)

Tava starpsezonas garderobe var būt komplektēta no adītas cepurītes, botiljoniem, ādas cimdiem un stepēta mēteļa.

pavasara-garderobe-2012 (11)

Melnu trikotāžas kleitu var uzvilkt ne tikai uz ofisu, bet arī vakarā uz restorānu. Šiku kleitai var radīt ar oriģinālu elementu – atlasa lentu. It kā sīkums, bet tavu tēlu tā spēj mainīt ļoti kardināli.

Un atkal – neaizmirstam par parfīmu. Tā „šleife” ir jebkuras sievietes vizītkarte.

Kā jau tika minēts, jaunajā 2012.gada pavasara-vasaras modes sezonā modes dāmām uzmanība jāpievērš trikotāžas kleitai.

pavasara-garderobe-2012 (12)

Šai sezonā mūs priecēs visdažādākie fasoni un krāsas. Atrast kaut ko sev, savai figūrai un gaumei spēs katra.

Gan darba dienai, gan vakariem noderēs arī strīpainās trikotāžas kleitas. Augsti zamža zābaki uz stabila papēža tavas kājas padarīs stilīgas. Starpsezonas periodā neaizmirsti par trikotāžas šalli. Un protams, par pašu galveno sievietes aksesuāru – somiņu.

Vai pavasaris iedomājams bez kardigāna? Šī modernā, bet stilīgā manta tevi noteikti glābs vēsajās pavasara dienās.

pavasara-garderobe-2012 (13)

Kas attiecas uz modi, galvenais, lai sievietei būtu ne tikai moderna un stilīga garderobe, bet arī attiecīgs make-up.

Veidojot garderobi, atceries, ka moderns ir tas, kas tev piestāv, kas tevi dara jaunāku un slaidāku, bet tavu tēlu efektīgāku.

pavasara-garderobe-2012 (14)

Nedzenies pakaļ dārgām mantām. Bieži vien manta, kas tev kalpojusi veselus 3 gadus var izskatīties stilīga un moderna atkal, ja tu dosi tai „otru elpu”. Tieši ar oriģinālu aksesuāru palīdzību, nevis kārtējo, jauno brenda somu, savu tēlu var padarīt neatkārtojamu un atmiņā paliekošu.

Pārskatot šos visus aprakstus, padomus un attēlus (es speciāli šoreiz nemeklēju tos daudz), tu noteikti atradīsi atspēriena punktu arī SAVĀ garderobē. Ja tas ir mētelis, tad sāc veidot komplektāciju ap to. Varbūt tev iepatikās ideja par 3-krāsu trikotāžas kleitu? Varbūt tu to vari uzšūt pati? Un kā ar puķaino kleitiņu? Bet, varbūt tavā skapī aizķērusies nevis puķaina kleitiņa, bet blūzīte?

Es domāju, ka šodien tev radīsies vairākas jaunas idejas.

Izanalizējot visu garderobi, izvēlies to, kas NOTEIKTI, tev jānopērk, bet pārējo tu piemeklēsi „pa ceļam”.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Jebkurai sievietei, kas gaida bērniņu, gribas izskatīties tikpat pievilcīgi, kā līdz grūtniecībai. Un kaut arī nākamajām māmiņām ir jāatsakās no ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata