Laiks mainīties

stila-parmainasEs negribu motivēt tevi mainīties tikai tāpēc, ka tev ir 40. Mainīties, mainīt stilu, domas, priekšstatus var jebkurā vecumā un jebkurā dzīves posmā.

Bet, ja tu, sasniegusi 40, 50 vai 60 gadu slieksni, sāc justies tā, it kā būtu „iestrēgusi pagātnē”, tad IR pienācis laiks pārmaiņām. Saki sev – laiks, draudzenīt, mainīties!

Es došu īsu instruktāžu tām, kuras vēlas un ir nolēmušas kļūt skaistākas un stilīgākas.

Ja tu neesi izlasījusi, tad izlasi vispirms bezmaksas stila grāmatiņu. Kad tas izdarīts un, lai nākamās pārmaiņas nebūtu absolūti haotiskas, uzdod sev konkrētus jautājumus.

Apsēdies, uzraksti uz papīra zemāk redzamos jautājumus un centies uz tiem atbildēt cik vien godīgi un pārdomāti iespējams.

 • Kāpēc es vēlos mainīt savu izskatu?

Lai kļūtu pievilcīgāka vīriešu (vīra) acīs? Lai iegūtu lielāku „svaru” kolēģu vidū vai….?

 • Kāda es gribētu likties apkārtējiem?

stila-meklejumosNoslēpumaina, seksīga, korekta, nopietna, maiga, aktīva, bezrūpīga…Sastādi savu personīgo sarakstu un izanalizē to. Padomā par to, kādi tavas šobrīdējās garderobes priekšmeti, make-up detaļas un frizūra vai matu griezums varētu atbilst šim epitetam.

Piemēram, noslēpumaina – dūmakainu acu make-up, garš, garš mētelis, palantīns ar printiem; maiga – krēmkrāsas blūzīte ar volāniem, pērļu kaklarota, zīda topiņš; romantiska – puķaina kleita, smalkas rotas, kurās izmantoti ziedu elementi un ovālas, plūstošas līnijas utt.

 • Kāda es esmu?

Tu agri vai vēlu izpaudīsi savu patieso būtību. Jautrajiem ir grūti ilgi būt stīviem, noslēgtie nevarēs dzīvot ar mūžīgu sajūsmu, maigie nespēs būt ilgstoši stingri. Izveido TO savu īpašību sarakstu, kuras tavuprāt ir tev raksturīgas.

Papildini to ar īpašībām, kuras tev pateica priekšā tuvinieki un draugi. Padomā – kāpēc ir tāda neatbilstība (ja tā ir) un atrodi kopīgās īpašības. Izcel galvenās. Lūk, tas arī ir tava nākamā tēla pamats. Ap to tad arī sāksi veidot visu, kas ar to saistās.

 • Ar kādām ārējām dotībām tevi ir apdāvinājusi daba?

Ideālajā variantā šai etapā ieteicams doties pie stilista. Ja vien tas ir iespējams. Ja nē, tad aicini palīgā drosmīgāko un atklātāko draudzeni vai mammu vai vecāko meitu – to, kura tevi spēj raksturot godīgi un atklāti.

 • Kāda ir tavu pārvērtību secība?

Nekas tā nepārveido cilvēku, kā matu griezums vai frizūra. Tāpēc mans ieteikums – sāc ar to. Neviens stilīgs apģērbs neizskatīsies labi bez stilīga matu griezuma.

Tālāk seko make-up un manikīra pārvērtības. Un tikai tad sāc pievērsties apģērbam, garderobes pārveidošanai un aksesuāriem.

 • Cik tev būs nepieciešams naudas?

Skarbs, bet neizbēgams jautājums. Ņem vērā, ka atjaunot savu garderobi nav tikpatfriziera-apmeklejums vienkārši, kā aiziet uz tirgu pēc produktiem. Tev būs jāizprot kā un jāiemācās izveidot pareizu bāzes garderobi. Tev būs jāiegulda līdzekļi kvalitatīvos pirkumos. Nepārproti, tev nebūs jāpiestūķē skapis ar jauniem pirkumiem. Tie tev būs pārdomāti un to būs neticami maz.

Bāzes garderobe ir svarīgākais garderobes pamats un, ja to sieviete iemācās izveidot, viņa izskatās absolūti pārliecinoša ne tikai savās, bet arī vīra, draugu, kolēģu un visu pārējo acīs.

 • Vai tev patīk iegūtais rezultāts?

Pat tad, kad viss jau galā, iegūtais rezultāts var vēl nepatikt. Dod sev nedaudz laika pierast pie jaunā tēla, it īpaši, ja pārmaiņas ir lielas. Pēc nedēļas tu jau jutīsi vai ir izdevies vai nē.

Ja pēc pāris dienām tu vairs nedomā par to kā tu izskaties, nerausti savu apģērbu, nepielabo visu laiku frizūru un jūties komfortabli, tad viss ir kārtībā – tu esi iejutusies savā jaunajā tēlā! Ja tevi, tomēr, kaut kas mulsina, ja kādu no pirkumiem tu visu laiku atliec malā, lai uzģērbtu kaut kad pēc tam, tad centies izprast kāpēc tas tā notiek.

Ko tālāk, kad esi atbildējusi uz šiem jautājumiem?

Tagad, kad tu esi noteikusi, kas tev nepieciešams, kas tev piestāv un cik daudz tu esi gatava iztērēt naudas, lai mainītu savu tēlu, ir laiks ķerties klāt konkrētām darbībām.

Buduars.lv grāmatplauktā ir pieejama elektroniska formāta grāmata Elegantas sievietes garderobes veidošanas principi”, kas vienā no šiem stila meklējuma un veidošanas etapiem tev varētu būt ļoti labs palīgs:

Elegantas sievietes garderobes veidošanas principi-jpg.

Tā ir rokasgrāmata, kas palīdz atrast savu stilu, izveidot bāzes garderobi – tavas garderobes pamatu. To prasmīgi izveidojot, tu radīsi savu, īpašo stilu. Vēlies nedaudz iepazīties ar šīs e-grāmatas stilu un saturu? Lūk, neliels 12 lpp. fragments >>>>.

Ja tu sapratīsi, kā to izdarīt saskaņā ar sevi, savu tēlu, imidžu, figūras formu, savas krāsu paletes gammu, savu vecumu un raksturu – tu izveidosi neatkārtojamu stilu, kas paudīs tevi pilnībā un

orhidejaTu jutīsies kā harmoniska un laimīga sieviete.

Savukārt, to panākusi, savu dzīvi būsi pārveidojusi daudzās plāksnēs. Tu būsi daudz pārliecinošāka, brīvāka un pat jautrāka. Prasme saskaņot dārgo ar lēto un izskatīties uz „miljons dolāriem” tiek uzskatīta par vienu no galvenajām slavenāko pasaules stila ikonu prasmēm.

Un kurš tad gan šaubīsies par to, ka tu esi stilīga personība? Neviens! Jo tava pārliecība, iekšējā komforta sajūta, rāmums un ārējās pārmaiņas būs apliecinājums tev un apkārt esošajiem, ka viss ir absolūtā kārtībā!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata