Moderni apavi pavasarim-vasarai 2013

apavu_mode_pavasaris_2013 (19)Kaut arī vēl ir ziema, neviens mums neliedz garajos, tumšajos vakaros jau pasapņot par pavasari un pat vasaru. Pie tam, šie gadalaiki šogad mums solās būt ļoti krāsaini!

Par modernajām pavasara krāsām, par to kā tās izmantot vai pielāgot tagadējai garderobei un par dažiem elegantiem veidiem kā atsvaidzināt savu pavasara garderobi parunāsim jau šī mēneša vebinārā par modi un stilu, bet šodien nedaudz sīkāk tieši par modernu apavu modes tendencēm 2013.gada pavasarī. Kad un kādi notiks vebināri jau šomēnes, šad tad ielūkojies sadaļā: pasākumu afiša.

Galvenā pavasara-2013 apavu iezīme – ir acīs krītošā seksualitāte un košums. Tomēr, apavi būs arī pietiekoši universāli: klasiskās “laiviņas”, ērti botiljoni, sarežģīta pinuma sandales, zeķzābaki… Katra modes dāma varēs izvēlēties to, kas viņai tīk!

Agram pavasarim – kurpes, zābaki, botiljoni

Šajā sezonā dizaineri eksperimentē ar papēdi, piešķirot tam dīvainu formu, un liekot uzsvaru tieši uz to. Arī stulmam ir neparasta forma, bet kas attiecas uz purngalu, tad tas var būt gan noapaļots, gan ass – kāds kurai patīk.

Vienlaikus ar seksīgajiem zeķzābakiem, kas brīnišķīgi pasvītro kājas formu, populāri sieviešu vidū būs arī augsti botforti un arī eleganti un praktiski starpsezonu zābaki līdz ceļgalam.

Bet nav vērts domāt, ka šī gada pavasarī modē ir tikai augsti papēži – dizaineru kolekcijās ir arī tanketes un apavi ar zemu papēdīti.

Ādas šņorzābaki ļoti labi piestāvēs tad, ja sieviete ir izvēlējusies vīrišķīgāka stila apģērbu. Neslikti izskatās arī rupjāki, masīvāki puszābaki.

apavu_mode_pavasaris_2013 (3)apavu_mode_pavasaris_2013 (20)apavu_mode_pavasaris_2013 (2)

Kas ir interesanti, arī mums visām pierastās laiviņas izskatīsies savādāk – tām ir izgriezts purngaliņš un līdz ar to tās neberzīs pirkstus un būs daudz ērtākas. Aktuālas šai sezonā būs kurpes ar vaļēju papēdi. Angliski tās tiek sauktas par shoes-mules.

apavu_mode_pavasaris_2013 (9)apavu_mode_pavasaris_2013 (5)Christian Siriano Spring 2013 Details VfpFg7bASUVlDennis Basso Spring 2013 Details Lx4b-HdyDYPl

Atkal popularitātes virsotnē būs elegantas kurpes ar asiem purngaliem, bet pavisam negaidīti – kurpes, kurām purngals ir metālisks! Gaumīgi izskatās pīti apavi, kas atšķirsies ar spilgtiem toņiem un ļoti bieži būs izgatavoti no spīdīgiem materiāliem.

Chado Ralph Rucci Spring 2013 Details bkpyLnm_A8ylid9774_w3209f65fdf6c23458883e5823ebbc993827

Printi un krāsas

Starp galvenajām pamatkrāsām, vispirms jāpiemin klasika: sarkans, melns, ķiršu. Šādas krāsas modeļi brīnišķīgi iederēsies gan pie ofisa apģērba, gan pie vakara izejamā tērpa, tāpēc tādus ar pārliecību varēs nosaukt par universāliem modeļiem.

Neuzkrītošas krāsas – bēšā, brūna, pelēka, būs kaimiņos ar spilgtajiem: dzelteno un zilo, gaiši zaļo un smaragda toņiem. Bet, ja gribas kaut ko dikti košu, neparastu – to, kas liks izcelties no pūļa, tad var izvēlēties modeļus, kas ir rotāti ar grafiskiem un krāsainiem printiem. Nav jābaidās no spilgtiem toņiem – ārā, taču būs pavasaris!

50511726571-15

Tāds dažāds papēdis

Pētot pavasara-2013 apavu modeļus, ir viegli apjukt papēžu dažādības dēļ. Pavasara apavu kolekcijās savu vietu ir atraduši gan tievi papēdīši, gan plati, stabili papēži, gan visneparastākās formas un konfigurācijas ģeometrisko figūru papēži. Pie vakarkleitas brīnišķīgi piestāvēs papēži, kas rotāti ar kristāliem un spīguļojošiem akmentiņiem.

Dolce-Gabbana-Shoes-Spring-20131apavu_mode_pavasaris_2013 (14)Custo Barcelona Spring 2013 Details tB5ZRJwlsHBlCusto Barcelona Spring 2013 Details HEzjZSnJon0lCusto Barcelona Spring 2013 Details cfZfvuLauMglErmanno-Scervino-shoes-Spring-2013Christian Siriano Spring 2013 Details VI3T7-4H3zTlChristian Siriano Spring 2013 Details lnGJHVM3P_9l

Modē joprojām ir platforma – šādus apavus droši var nēsāt pie sarafāna, mini-svārkiem, kleitas, šauriem džinsiem vai šortiem.

apavu_mode_pavasaris_2013 (7)apavu_mode_pavasaris_2013 (8)

Modē ne tikai āda

Lai radītu pavasara apavu modes kolekcijas, dizaineri izmantoja spīdīgu, gludu lakādu un šobrīd īpaši populāro ādu. Ne mazāk aktuāla ir zamšāda un nubuks, kas izskatās gan eleganti, gan stilīgi.

apavu_mode_pavasaris_2013 (13)apavu_mode_pavasaris_2013 (12)

Vakara izejamajiem apaviem dizaineri piedāvā izvēlēties rakstainu tekstilu un spīdīgus audumus.

Kate Spade Spring 2013 Details rczRm6auYhGlapavu_mode_pavasaris_2013 (6)

Pašā modes virsotnē atrodas ar kažokādu dekorēti apavi – gan stilīgi, gan efektīgi. Visdrosmīgākās modes dāmas var izvēlēties caurspīdīgas plastikāta kurpes vai arī perforētas ādas vai tīkliņkurpes.

apavu_mode_pavasaris_2013 (10)Chado Ralph Rucci Spring 2013 Details hgFEJc1jpXylKate Spade Spring 2013 Details SmLK2LEAdvklKate Spade Spring 2013 Details sOtNpcQikYLl

Šis bija lakonisks pavasara moderno apavu pārskats. Mūsu vecuma modes dāmas var ātrumā pavīpsnāt, konstatējot, ka šī piedāvājuma vidū neko neatrada sev. Tomēr, ja pavērosim uzmanīgāk – tā tas nav. Mēs varam izvēlēties gan pītos modeļus, gan modernus „laiviņu” variantus, gan nubuka, gan zamšādas apavus. Un kāpēc gan neizmēģināt iegādāties kādreiz spilgtu vai originālu apavu pāri ?

Dennis Basso Spring 2013 Details P5FyvbCI_q_lapavu_mode_pavasaris_2013 (4)Diane von Furstenberg Spring 2013 Details trAf-KlCmDWlDerek Lam Spring 2013 Details _zY-OAS_0-il

Foto avots: stylebistro.com un magazine.trendyshop.ru

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 •   Viens no skaistākajiem, sirdij un acij tīkamākajiem un krāšņākajiem veidiem, kā atsvaidzināt mājas interjeru, ir ziedu kompozīcijas. Šajā ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 4

Man ir ko teikt »

 
 • Santa

  Joprojām īsti nevaru saprast kā lai nēsā pavasara zābakus ar vaļējiem purngaliem. Vai tad basas kājas ieaujot tajos nesals? Tas taču ir pavasaris, ne vasara. Jeb tie visi skaitās vasaras zābaki, lai gan no bildēm šeit izskatās, ka nav vis…..un arī veikalos tādi ir redzēti.

   
   
   
 • ir jau skaisti,bet vai ir arī kas uz zemākiem papēžiem?

   
   
   
 • Mārīte

  Vai tiešām šādos apavos būtu jāstaigā arī ikdienā? Piedāvājiet arī kaut ko reālu. Tie ir “mēles” apavi, nevis valkāšanai visu dienu. Vēl jo vairāk ja pārsvarā darbs nav sēdošs. Skaisti kā dizaina priekšmeti, nevis reālai valkāšanai.

   
   
   
  • Mārīt, es jau minēju rakstā, ka mūsu vecuma dāmām būs grūti no šī piedāvājuma kaut ko izvēlēties, bet vienmēr var pievērsties vidējam aritmētiskajam, vai ne? Un šis jau bija tikai šī gada modes tendenču (untumu) pārskats – apavus jāiet pētīt un izvēlēties uz veikalu :).

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata