25 vērtīgi stilistu padomi

biznesa-stils-2012Šie ir 25 stila padomi, kuri apvienoti, lai palīdzētu tev dažādot un uzlabot garderobi. Tie pieder vairākiem pasaules slaveniem stilistiem.

Ne visus tev jāpieņem un ne visi ir domāti mums, sievietēm pēc 40. Tos var pielietot jebkura vecuma sievietes un „savējie” lai ir tie, kas pieņemami liksies tieši tev.

Domāju, ka to vidū atradīsi kādu, kas tavu garderobi atsvaidzinās vai pat radikāli mainīs.

1. Garderobē noteikti ir jābūt kurpēm , kas ir miesas (dabiskā) krāsā. Tādi apavi brīnišķīgi piestāv jebkuram apģērbam, pie tam vizuāli pagarinot kājas.

2. Vēl viens must have garderobes elements – daži balti krekli un blūzes. Puspieguļošibalts-krekls vīriešu griezuma krekli un blūzes brīnišķīgi akcentē krūtis, gurnus un vidukli.

3. Tavā garderobē noteikti jābūt apģērba komplektam „SEV”. Šo komplektu tu vari ģērbt par prieku sev – tiekoties ar draugiem un jebkurā situācijā, kad vēlies atpūsties, relaksēties. Tas var būt mierīgos toņos un daudzslāņains – tāds, kas neakcentē vidukli un brīvā stilā – tas viss veicinās tavu labsajūtu un komforta sajūtas.

4. Noteikti iegādājies melnas bikses, melnu džemperi ar V-veida kakla izgriezumu un melnas laiviņas ar ērtu papēdi. Biksēm noteikti uz tevis jāizskatās ideāli, bet džemperis ar šādu kakla izgriezumu akcentēs tavu kakla līniju. Šo komplektu visdažādākajos veidos var „apspēlēt” ar dažādiem aksesuāriem un vienmēr tas izskatīsies eleganti un dažādi.

miesas-krasas-apavi5. Atceries, ka apavi ar šņorēm un sprādzēm vizuāli kājas saīsina, bet klasiskā fasona laiviņas tieši otrādi – figūru pagarina. Īpaši svarīgi to zināt ir neliela auguma sievietēm.

6. Viena fasona, stila un krāsu apģērbs ir neinteresants un vienmuļš! Tev jābūt dažādai: necenties ieturēt vienu un to pašu stilu visās apģērba komplektācijās. Atrodi sev vairākus stilus. Vienu tu vari izmantot ofisam, citu atpūtai, vēl kādu vakara iziešanām. Dažādību ļoti veiksmīgi var panākt, izmantojot apavus un aksesuārus.

7. Vienkrāsaina kostīma likums – spilgti aksesuāri un make-up. Kā akcentus izmanto kurpes, somiņu, piespraudes, lakatus utt.

8. Vienas toņkārtas tunika un soma – tas ir pludmalei. Šim komplekts „pieprasa”kurortu-stils atsegtas, kailas kājas, pludmales iešļūcenītes, lielu, salmu pludmales somu un masīvas saulesbrilles.

9. Tavā garderobē noteikti jābūt vismaz vienām augstpapēžu kurpēm. Papēdis sievieti padara savā ziņā nestabilu, kas, savukārt, piesaista vīriešus, radot vēlmi viņu atbalstīt.

10. Uzvelkot spilgtu, uzkrītošu kleitu, lai no tās nenovērstu uzmanību, frizūru izvēlies gludu un neuzkrītošu.

11. Spilgtas kurpes ar sprādzēm izvēlies tādas, lai potītes būtu atsegtas.

12. Atceries – ja apģērba augšdaļa ir apjomīga un liela, apakšējai daļai jābūt vieglai un gaisīgai. Centies meklēt un atrast harmoniju!

13. Spilgtus, netradicionālus un „vaļsirdīgus” tērpus nēsā tikai saulainajos kūrortos – tur tie izskatās iederīgi un burvīgi!

14. Lai radītu iespaidīgu tēlu, atklāj dekoltē zonu, bet kājas pagarini, uzvelkot laba piegriezuma bikses un pievienojot aksesuārus. Pie ikdienas kleitas labi izskatīsies klača somiņa, lielas saulesbrilles un spilgts zīda lakats.

15. Ja tu vari atļauties un uzdrošināties, nebaidies no modernajām turku stila biksēm. Par spīti izplatītajam uzskatam, ka tās vizuāli kājas saīsina, tās ļoti labi slaidina augumu.

merilinas-monro-stils (3)16. Koķeto un vilinošo Merilīnas Monro gaitu var nokopēt, uzvelkot svārkus, kas ir nedaudz zem ceļgalu līnijas un, kuri it kā traucē pārvietoties.

17. Gaišus, bēšā krāsas svārkus ieteicams nēsāt slaidām garu kāju īpašniecēm.

18. Pievērst apkārtējo cilvēku uzmanību sev ir ļoti vienkārši: izmantojot spilgti uzkrāsotas lūpas, lielas saulesbrilles un rokās vai pār plecu pārmestu spilgtu somu.

19. Mētelim nav obligāti jābūt pieguļošam. Tas ir virsapģērbs un tas nozīmē, ka tā fasons var būt brīvs.

20. Apaļīgiem gurniem piestāv svārki un kleitas, kas ir nedaudz zem ceļgala.

21. Lai demonstrētu savu dekoltē, uzvelkot dziļa izgriezuma žaketi, noteikti uzvelc klāt kontrastainas krāsas topu.

22. Tavā garderobē ir jābūt mantām visiem dzīves gadījumiem. Tas ir apģērbs mājai,vienkrasains-biznesa-kostims šopingam, darbam, varbūt dārzam vai vasarnīcai, atpūtai kūrortos (ja tu daudz ceļo), vakara iziešanai. Visām šīm mantām jābūt stilīgām, iederīgām konkrētai situācijai un uz tevis jāizskatās labi, notušējot auguma trūkumus un demonstrējot to, ar ko tu vari lepoties.

23. Apaļīgām sievietēm jāzina, ka melnā krāsa notušē trūkumus. Bet ir vērts akcentēt tavus auguma plusus, pievienojot dažus spilgtus elementus, piemēram, krūšu zonā.

24. Ja apģērba augšējā daļa ir diezgan „vieglprātīga”, tad arī apakšējā daļā stils jāietur tas pats.

25. Maza auguma sievietēm kakla un dekoltē zona nav jāpogā un jāslēpj aiz visām pogām – tā ir jāatklāj. Tas tamdēļ, lai neradītu slēgta futlāra iespaidu un augumu nesaīsinātu vēl vairāk.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 

Tags: , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata