Zarnu trakta attīrīšana

zarnu-trakta-veselibaKā jau bloga sadaļā par sevi es minēju, man ir kopsummā 15 gadu pieredze gan kā stilistei, gan kā veselības jeb wellness industrijas pārstāvei, tāpēc mūsu blogā biežāk runājam gan par modi, stilu, garderobes veidošanu, attiecībām (šai jomā kā profesionāļus stādīšu tev priekšā gudrākus par mani), gan arī par mūsu 40+gadnieču veselību, JO: nekādas jēgas un dzīvesprieka par skaistu kleitu, veiksmīgi izveidotu garderobi , jaunām kurpēm vai smaržām mums nebūs, ja mēs nejutīsimies tikpat jauki pilnībā.

Es domāju, man tev NAV jāstāsta cik svarīgs (jeb, drīzāk, nesvarīgs) tas viss kļūst, kad gan fiziski, gan psiholoģiski, gan garīgi tevi moka sāpes vai slikta pašsajūta. Tāpēc šodien es runāšu par ļoti nopietnu tēmu un ne vairs „caur puķītēm”…

Un tā. Kā solīju publikācijā „Par šlakvielām, toksīniem un par to, kur tas viss paliek ”, šo tēmu turpinām. Minēto 15 gadu laikā esmu sapratusi, ka tēma, ja runājam par veselību, ir viena no galvenajām. Es gribētu teikt – ar to būtu jāsāk vispirms un vienmēr. It sevišķi mūsu vecumā.

Parunāsim par to, kāpēc būtu nepieciešama zarnu trakta attīrīšana un kādas būs šīs darbības jeb procesa rezultāti.

Resnā zarna izskatās kā izliekta 1-1.5 m gara caurule. Tās iekšējā virsma ir pārklāta arzarnu-sieninas miljoniem bārkstiņu, starp kurām notiek galējie barības sagremošanas procesi. Starp šīm bārkstiņām atrodas vērtīgā, dzīvā mikroflora, kas palīdz realizēt visa tā apstrādi, kas atrodas zarnu traktā.

Nekvalitatīva uztura, regulāras medikamentu lietošanas, sliktu paradumu rezultātā tiek izjaukta visa kuņģa-zarnu trakta darbība un resnajā zarnā nonāk nesagremota un ar enzīmiem neapstrādāta pārtika. Dehidrēšanās rezultātā šī nepārstrādātā barība deponējas uz zarnu trakta sieniņām (it īpaši izliekumu vietās), no turienes „izstumjot” vērtīgo mikrofloru un zarnu trakta saturam nobloķējot piekļuvi tā sieniņām.

Lai šo procesu vizualizētu nepārprotami, atceries kā no iekšpuses izskatās vecas ūdens caurules. Tās visas ir pārklātas ar treknu, lipīgu, nepatīkami smakojošu aplikumu. Atvaino par tādu salīdzinājumu, bet tas ir visprecīzākais! Analoga bilde notiek arī mūsu zarnu traktā.

resna-zarnaP.s. Kad 10 gadu garumā es darbojos veselības industrijā , man bija neskaitāmas reizes iespēja klausīties līdzīgus un vēl briesmīgākus ķirurgu un anesteziologu stāstus un, vēl trakāk – redzēt šī visa rezultāta foto un video uzņēmumus. Tos es tev nerādīšu, jo ne katrs to var izturēt…

Bet – tas viss ir par MUMS. To gan atceries! Tāpēc ļoti bieži esmu šokā un esmu pat raudājusi par vienaldzīgo cilvēku attieksmi pret savu un tuvinieku veselību…Kamēr cilvēks nav apgūlies uz ķirurga galda, viņam svarīgāk ir iegādāties jaunu kleitu vai kažoku…

Turpinām. Telpa starp bārkstiņām aizpildās ar šlakvielām, kuras pakāpeniski pārtop fekāliju akmeņos. Ar laiku uz tiem uzkrājas arvien jauni un jauni nogulsnējumi.

Ja cilvēks nekad nav veicis zarnu trakta tīrīšanu, tad kopējais šādu nogulsnējumu svars var sasniegt 12-15 kg!

Tie ne tikai traucē normālu zarnu darbību, bet rada aizcietējumus un traucējumus, saindē visu organismu, novecina ādu, pasliktina cilvēka ārējo izskatu, rada depresiju un ļoti spēcīgi ietekmē labsajūtu.

Ko var panākt, veicot resnās zarnas attīrīšanu un sākot uzturēt to labā stāvoklī?

Pirmais. Tas uzlabo asins un asinsvadu stāvokli, no kuriem izvadīsies šlakvielas un toksīni. Tā rezultātā normalizēsies asinsspiediens, pazudīs vai mazināsies galvassāpes, vēdera aizcietējumi un zarnu trakta darbības traucējumi, palielināsies locītavu elastība un kustīgums.veseligs-dzives-stils

Otrais. Notiks ievērojamas tavas ārienes pārmaiņas. Āda kļūs tīra un vesela. Pazudīs dažādas pinnes, čūliņas, ādas lobīšanās, sausums un pat dažas grumbiņas. Uzlabosies matu stāvoklis. Tie kļūs spīdīgāki, skaistāki un veselāki.

Trešais. Ievērojami uzlabosies garastāvoklis, jo ir TIK patīkami just sava ķermeņa vieglumu un labsajūtu! Tu būsi pārliecinošāka un dzīvāka.

Ceturtais. Ievērojami paaugstināsies tavs enerģētiskais potenciāls. Uzlabosies dzīves tonuss.

Piektais. Tu kļūsi jaunāka! Pie tam, ne tikai ārēji, bet arī iekšēji. Cilvēki, kas regulāri veic attīrīšanas procedūras, pievērš uzmanību tam, ka laiks priekš viņiem it kā apstājas. Viņi sāk izskatīties daudz labāk par vienaudžiem un, pats interesantākais, arī domāt viņi sāk kā daudz jaunāki cilvēki.

Kā noteikt vai zarnu trakts ir “aizsērējis”?

vedera_aizcietejumsEs ieteiktu daļēji vadīties pēc gadu skaita un pēc atbildēm uz zemāk minētajiem jautājumiem. Ja uz vairākiem no tiem tava atbilde būs pozitīva un, ja tev ir pāri 30, ir laiks par šo tēmu aizdomāties:

Vai gadās, ka tev sāp galva?

Vai bieži jūties miegaina?

Vai tavs garastāvoklis bieži ir apātisks?

Vai dažreiz tev ir slikta elpa?

Vai esi ievērojusi, ka tavai mēlei ir aplikumi?

Vai tu jūti smagumu vēdera lejasdaļā?

Vai bieži tavs vēders ir uzpūties, sāpīgs un trokšņains?

Vai uz tavas ādas parādās izsitumi?

Vai mokies no vēdera aizcietējumiem vai darbības traucējumiem?

Vai gadās, ka mutes gļotāda ir iekaisusi?

Vai tev ir „karājošas” dzimumzīmītes uz kakla vai padusēs?

Vai uz zobiem ir aplikums?

Ja uz šiem jautājumiem tu atbildēji ar vairākiem JĀ, pirmkārt, tev noteikti jāapciemo savs ģimenes ārsts. Otrkārt, izvēlies sev ērtāko un patīkamāko organisma attīrīšanas paņēmienu.

P.s. Par savējo metodi un Holy tēju es jau blogā rakstīju un tāpēc neatkārtošos. Varu minēt tikai to, ka daudzas mūsu lasītājas man ir uzticējušās un šobrīd arī lieto šo pašu metodi. Man ir ļoti patīkami ik pēc laika saņemt viņu pozitīvās atsauksmes par rezultātiem – tāda ir mūsu vienošanās.

Pagriezies ar seju pret sevi un sāc rūpēties par savu veselību! Sāc veikt attīrīšanas pasākumus, pārskati savu ēdienkarti un dzīves stilu. Vairāk parūpējies par savu organismu un tu saņemsi pretī patīkamas, acīmredzamas un sajūtamas pārmaiņas!veseligs_dzives_stils

Ja tu vēl esi jauna un apveltīta ar brīnišķīgu vecāku un dabas dotu mantojumu, tad nenolaidies – turies tai pašā līmenī un nepieļauj sava stāvokļa pasliktināšanos! Ja sāksies „lejupslīde”, apstādināt procesu un „salikt visu pa plauktiņiem” būs daudz grūtāk!

Ja tu vairs neesi tik jauna, bet tavs dzīves stils ir veselīgs un par savu veselību tu rūpējies, tad tā arī turpini!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Ir iestājies pikniku un gaļas cepšanas laiks un visos Latvijas stūrīšos, dārzos un kempingos  brīvdienās  kūpēs un smaržos “nacionālais ...

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Atbildes pavisam: 49

Man ir ko teikt »

 
 • Jurijs

  Kur ir iespēja iegādātie so Holy tēju?

   
   
   
  • Jurij, atbildi Jums uzrakstīju uz e-pastu.

   Rakstu arī te: ja kādam rodas jautājumi par tēju, rakstiet pa tiešo uz manu pasta kastīti: aija@buduars.lv. Tā būs ēŗtāk gan jums, gan man :).

    
 • Zaiga Ekarte

  Labdien , Aija!

  Labprāt iegādātos Holy tēju .

  Paldies par labajiem rakstiem buduars.lv .
  Ar cieņu,
  Zaiga

   
   
   
  • Sveika, Zaiga! Pēc mirkļa arī Jums atbildēšu.

    
 • Dzintra

  Labdien,Aija!
  Ari es labprat iegadatos Holy teju, diemzel esmu Irija…
  Vai seit ir iespeeja nopirkt?
  Ar cienu,
  Dzintra

   
   
   
  • Sveika, Dzintra! Jā, protams, ka ir, pie tam ir divi varianti :). Es Jums uzrakstīšu atbildi uz e-pastu.

    
 • kukazinja

  Sveiki! Kā var iegādāties šo tēju un cik viņa maksā?

   
   
   
 • Valda

  Labdien. Izlasot rakstu, es gribetu iegadaties Holy teju. Diemzel esmu Skotija.Vai man ir iespeja iegadaties so teju?

  Vidu labu velot Valda.

   
   
   
  • Sveika, Valda!

   Jā, protams, ka var. Es Jums pēc brīža uzrakstīšu un iedošu veikala adresi, kurā es iegādājos šo tēju.

    
 • zinta

  Arī es vēlētos iegādāties šo tēju.

   
   
   
 • dzintra

  Veletos iegadaties so teju.Kada butu veikala adrese un tejas izmaksa?Paldies.

   
   
   
 • Dace Gulbe

  Kur varētu iegādāties šo tēju? Kāda ir tās cena?

   
   
   
  • Nevaru Jums, Dace, atbildēt, jo Jūsu e-pasts nav uzrādīts pareizi.

    
 • Sandra P.

  Vēllos iegādāties šo tēju! Kur to var nopirkt?

   
   
   
 • Baiba

  Tā kā man šobrīd ir aktuāla organisma attīrīšanas kūre, tad esmu meklējusi informāciju grāmatās par augiem, nu lūk, padalos, ja kāda vēl grib izmantot mūsu pašu ārstniecības augus dažādu sārņu izskalošanai. Bērzu sulas un bērzu lapu tēju, pelašķu tēju, rasaspodiņu tēja, kadiķu ogas (ne vairak par 5 ogām dienā), kalmju saknes (nedrīkst stipru un mazos daudzumos), cigoriņu lapas un saknes, citrona sula un arī ķiploki. Visu vēl neesmu izmēģinājusi, jo vēl daži augi nav sazaļojuši un vajadzīgs ilgāks laiks :) Nu pēc bērzu sulam, ķiplokiem, citrona, kadiķu ogu lietošanas mute nesmird vairs un vēdera izeja normāla. Tiesa gan, lietoju arī linsēklas un auzu pārslas, ierobežoju skābas vides veidojošus produktus (te domāts organisma ph līmenis)

   
   
   
 • Agrita

  Labdien!
  Vēlētos šo tējiņu iegādāties.
  Paldies!

   
   
   
 • Sandra

  Svecināta!
  Esmu ļoti priecīga būt jūsu pulkā!
  Daudz tuvas un vajadzīgas lietiņas. Man valdzina arī nosaukums-Buduārs.
  Dzeltenā ir mana mīļākā krāsa. Tā ir silta, mīļa, jautra, maiga, uzmundrinoša.
  Izlasiju recepti-piens un kurkuma.
  Es esmu pasākusi dzert paniņas un kurkuma.
  Arī labs aizvietotājs starpēdienreizēm.Vai tiešām sejas krāsa mainās?
  Gribēju informāciju par Holy tēju.
  Vai to var lietot onkoloģijas pacienti?
  Ja var, tad kur to iegādāties?
  Paldies!

   
   
   
  • Sveika, Sandra! paldies par labiem vārdiem un savu pieredzi! :) Par Holy tēju es Jums uzrakstīšu uz e-pastu.

    
  • Kad pieminējāt kurkumu, atcerējos, ka šodien man kāda lasītāja uzdeva jautājumu par kurkumu (tās pašas receptes sakarā) un garšvielām – kur to visu visdrošāk un cenas ziņā izdevīgāk iegādāties. Šāds jautājums attiecībā uz daudziem produktiem, domāju, pastāv katrai saimniecei… Pavisam nesen uzgāju un veselas nedēļas garumā pētīju, meklēju informāciju un pat jau izdarīju pirmo pirkumu kādā interneta veikalā. Lūk, atsauce konkrēti uz kurkumu (Bio produkts, 100% tīra) šai veikalā. Ēterisko eļļu mīlētajām – ideāls veikals. Pievērsiet uzmanību konkrēti Aura Cacia ēterisko eļļu ražotājiem – par šo kompāniju vislabākās atsauksmes. Tās varat izlasīt pie katra produkta gan angliski, gan krieviski.

   Drīzumā, kad saņemšu pirmo paciņu, es izveidošu video materiālu, lai iepazīstinātu ar to, ko iegādājos un kā šai veikalā iepirkties – tas ir ļoti vienkārši. Bet vienu gan varu teikt – esmu ļooooti priecīga, ka beidzot atradu veikalu, kur iegādāties lielu daļu mājai svarīgu lietu (kosmētika, garšvielas, ēteriskās eļļas, mājas kopšanas līdzekļi, vitamīni, bērniem kopšanas līdzekļi, higiēnas preces utt.), kas būs garantēti ekoloģiskas un oriģinālas un labākā ziņa – par lētām cenām! :) Kad saņemšu paciņu, noorganizēšu visām interesentēm bezmaksas vebināru – rādīšu ko nopirku, došu savu vērtējumu konkrētiem pirkumiem un pastāstīšu kā to viegli izdarīt var katra, kurai šādi produkti interesē!

   Starp citu, ja kāda jau prot iepirkties i-veikalos, tad šai veikalā pirmo pirkumu veiciet, izmantojot davanu kodu: SFH203 – ja to izmantosiet, pirmajam Jūsu pirkumam būs 5-10$ atlaide! :) Tāpat neskopojieties un, savu dāvanu kodu, kas tiks piešķīrts arī Jums, dodiet saviem tuviniekiem un draugiem.

    
 • Ineta

  Labdien, Aija!
  Labprāt iegādātos Holy tēju. Vai vēl ir tāda iespēja?

   
   
   
  • Sveika, Ineta! Es šovakar Jums uzrakstīšu – man ir laba ziņa Jums :).

    
 • Laumite

  Manās mājās kā zarnu trakta tīrītājs strādā skābu kāpostu zupa, mums laikam tādi īpašie vēderi.
  Skābo kāpostu zupu vāru regulāri ik pa diviem mēnešiem.
  Un ik pa laikam apleju kumelīšu tēju, nostādini 1/2 st. un dodu ģimenei dzert, arī labi palīdz lai vieglāks vēders.
  Varbūt kādam arī šis padoms no dzīves noderēs.

   
   
   
 • Iveta

  Sveiki ! veletos iegadaties Holy tēju .Vai ir tāda iespēja?

   
   
   
 • Ilze

  Sveiki, Vēlētos iegādāties Holy tēju. vai ir vēl iespēja?

   
   
   
  • Es Jums, Ilze, uzrakstīšu atbildi šodien.

    
 • Inga

  Vēlētos iegādāties Holy tēju dzīvoju Īrijā.

   
   
   
 • Anita

  Labrit,ļoti vēlos iegādāties Holy tēju.

   
   
   
  • Šodien es jums, meitenes, nosūtīšu atbildi un paskaidrojumu kur un kā :).

    
 • Dace

  Es gribētu iegādāties Holy tēju

   
   
   
 • gaiss

  Lūdzu atsūtiet informāciju kā lietot šo tēju – cik ilgi, cik bieži , kur var nopirkt un cik maksā.Paldies

   
   
   
 • Anabella

  Sveiki! Es arī gribētu iegādāties Holy tēju :)

   
   
   
 • Ilze

  Sveicināti! Vēlos iegādāties Holy tēju,kur to var nopirkt,cik tā maksā?

   
   
   
 • Rita

  Labdien,
  vēlos iegādāties Holy tēju.

   
   
   
 • Maira

  Labvakariņ. Vēlētos iegādāties šo tēju.
  Paldies.

   
   
   
 • Dace

  Sveiki.. Es dzivoju VAcija .. Vai iespejams ari seit so teju iegadaties???

   
   
   
  • Labdien, Dace!
   Jā iespējams arī uz Vāciju to pasūtīt. Paša Vācijā tās nav. Es Jums atbildēšu e-pastā.

    
 • Anita

  LABDIEN.Man ir velesanas iegadaties teju Holu

   
   
   
 • Lita Biseniece

  Labdien!
  Man arī ir vēlēšanās iegādāties Holy tēju. Cik tā maksā?

   
   
   
 • Gundega

  Labdien. Arī es vēlētos iegādāties tēju. Esmu Zviedrijā, bet oktobra beigās būšu arī LV. Kur var iegādāties šo tēju un vai to var lietot, ja baroju bērnu ar krūti.
  Ar cieņu: Gundega

   
   
   
  • Labdien, Gundega!

   Diemžēl neko, kas saistīts ar organisma attīrīšanu nedrīkst lietot, kamēr vēl barojat ar krūti. Pēc tam, droši! :) Bet es Jums uzrakstīšu uz e-pastu.

    
 • Ilze

  Man arī lūdzu tēju

   
   
   
  • Ilze, par to, kur to iegādāties, es jums uzrakstīšu uz e-pastu.

    
 • Merisa

  Labdien. Ari es velos iegut informaciju par so teju un kur , kada veida un par kadu cenu so teju var iegadaties.

   
   
   
 • Iveta

  Labdien! Es vēlētos informāciju par Holy tēju, cik daudz, kur un par kādu cenu to var iegādāties un kā tā jālieto.

   
   
   
 • Antra

  Labdien! Arī es vēlos informāciju par Holy tēju, kur un kādā cenā to varu iegādāties. Paldies!

   
   
   
 • Iveta

  Labdien!Interesē Holy tēja.Kur varu iegādāties?

   
   
   
 • Marite

  Es arī velos šo tēju kur var iegādāties un cena.

   
   
   
 • Dzintra

  Sveika Aija,

  Lasu un brinos, nekad nebiju dzirdejusi par sadu teju. Ka es varetu to iegadaties. AtrodosAnglija.

   
   
   
  • Jums, Dzintra, šī tēja būtu tad pa tiešo japasūta uz Angliju. Uzrakstiet man uz e-pastu: aija@buduars.lv un es paskaidrošu no kurienes to pirkt visdrošāk, un kā to izdarīt.

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata