Septiņas visgaršīgākās kafijas piedevas

Vai tu zināji, ka iemīļotākās kafijas piedevas var pastāstīt par cilvēku daudz interesanta? Dažās valstīs barista (kafijas meistars) zina pat to, par ko domā cilvēks, kurš ienācis kafejnīcā, kāds ir viņa garastāvoklis, veselības stāvoklis un pat kādi ir viņa jaunās dienas plāni. Un viss ir tikai pateicoties sastāvdaļām, kuras viņš izvēlas, lai papildinātu savu iemīļoto dzērienu.

Ja kafijai tiek pievienotas pareizās garšvielas, tās spēj neitralizēt kaitīgo kofeīna ietekmi, vienlaicīgi pastiprinot šī apbrīnojamā dzēriena vērtīgās īpašības.

Kafijas piedevas, kuras vienmēr ir pa rokai.

Kanēlis

Ideāls skābenās Arabikas papildinājums. Kafija iegūst siltu, rūgteni saldu piegaršu. Lai pagatavotu, var izmantot samaltu kanēli, bet labāk karstajā dzērienā iemērkt kanēļa standziņu un paturēt to dažas sekundes.

Krustnagliņas

Tām piemīt izteikts pikantums. Labi apvienot ar spēcīgajām kafijas šķirnēm. Šāds dzēriens pazemina asinsspiedienu un palīdz sasildīt kaklu klepus vai angīnas laikā.

Ingvers

Kafiju ar maltu ingveru, iespējams, ir mēģinājusi katra no mums. Ja tomēr nē, nekavējoties to izdari. Šis brīnišķīgais dzēriens iekaros tevi uz visiem laikiem! Nedaudz pikants, bet vienlaicīgi neticami aromātiskais dzēriens sniegs tonusu visai garajai darba dienai.

Piezīme: kā kafijas piedevu var izmantot arī uz smalkas rīves sarīvētu svaiga ingvera sakni.

barista_kafijas_meistars

Muskatrieksts

Pārber muskatrieksta pulveri pār kafijas putiņām un baudi izsmalcinātu un uzbudinošu aromātu! Tam piemīt tonizējoša iedarbība. Brīnišķīgi apvienojams ar visu kafijas pupiņu šķirnēm.

Kardamons

Šī garšviela kafijas dzērienu padara saldu, nedaudz asu un atsvaidzinošu. Palīdz atslābināties un sasniegt svētlaimīgu dvēseles stāvokli. Pateicoties augstajai ēterisko eļļu klātbūtnei, šī garšviela kafijai nodrošina ilgstošu un patīkamu aromātu.

Vaniļa

Runājot par tēmu “kafija ar dabiskām piedevām” nevar nepieminēt vaniļu. Tā ir viena no dārgākajām garšvielām pasaulē, kas piesaista ar savu silto un saldeno aromātu.

Melnie pipari

Tas gan ir pārsteigums, vai ne? Tu droši vien domā: vai tad melnie pipari var būt kafijas dzēriena piedeva? Var, ja tas ir pipargraudiņš. Viss, kas nepieciešams – svaigi pagatavotajā dzērienā pievienot dažus piparu zirnīšus.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Kā redzams bloga blakus ailē, kur šobrīd dienas jautājums ir par dzērieniem, ko lietojam ikdienā, lielākais vairums no mums  lieto kafiju. Un ne j ...

 • Mājīgs rudens vakars – tā ir maiga, pieklusināta gaisma, sveces, aiz loga kluss, vēsi rudenīgs vakars, un rokās karstas kafijas krūze. ĶIRBJU ...

 • Lai pagatavotu marmora kafiju tev būs nepieciešamas divas tējkarotes maltas kafijas, 200 grami ūdens un piecdesmit grami piena. Uzvāri melno kafi ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Ļoti daudzas mūsu lasītājas ar rakstnieku Svetlanas Jermakovas un Leonīda Žarova e-grāmatām jau ir iepazinušās sen un es zinu – daudzas no jum ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata