Modes tendences un idejas apaļīgām sievietēm

Ir sievietes, kuras vecumā pēc 40 kļūst apaļīgākas un, loģiski, tapat kā kalsnajām arī viņām ir savi garderobes papildināšanas “knifi” un ieteikumi… Šoreiz konkrēti runāsim tieši par plus izmēra īpašniecēm 2010.gada rudenīgajās ielās.  Tie būs ieteikumi, ar ko tad šoruden varētu papildināt savu garderobi.

Patīkama un ērta kašmira jaka: mēs redzam jauku drapētu, smalku žaketi. Tā ir brīnišķīga un labi „darbojas” plus izmēra īpašnieces labā sekojošu 3 svarīgu iemeslu dēļ: tā viegli un eleganti „krīt” gar jūsu ķermeņa aprisēm, savukārt, apkakles forma pievērš uzmanību jūsu sejas ovālam, bet novērš uzmanību no vēdera zonas. Šī apģērba garums un griezums rada vertikālu līniju, kas slaidina augumu.

Šī rožu vītnes detaļa ir ļoti aktuāla 2010.gada modes tendence un šāds tērps ir ļoti laba iespēja to nodemonstrēt. Tas dara šo apģērbu derīgu gan nēsāšanai ofisā, gan gandrīz jebkuram citam dzīves gadījumam un nepieciešamībai. Vēl īpašs šis tērps ir tā krāsas dēļ – pelēkais dūmakainais tonis… Tas, salīdzinājumā ar citiem pelēkajiem toņiem, ir daudz “dziļāks” un īpašāks.

Šī blūze saskan ar jebko! Vienkrāsains apģērbs parasti ir labs veids kā izskatīties slaidākai un garākai. Diemžēl, bieži vien tas ir garlaicīgi.

Bet tas neattiecas uz šo blūzīti!  Kaut arī toņu ziņā blūzīte ir diezgan raiba, tomēr mazo ziedu zīmējums tai piedod sevišķu smalkumu. Augumu ļoti ideāli slaidina gan pelēkais pamattonis, gan kakla izgriezums ar sasienamo, vertikāli uz leju vērsto  tievo šalveida apkaklīti.

Katrai sievietei nepieciešamas pāris labas garās bikses. Tas ir ļoti labs variants apaļīgām sievietēm. Vidēja platuma bikšu josta,  kas atrodas zemāk par jostas vietu ir ļoti izdevīga bikšu detaļa, jo tā palīdz vizuāli samazināt jūsu vēdera apjomu un novērst skatienu no tā. Nedaudz paplatinātie bikšu gali (bootleg style ) palīdz optiski balansēt jūsu gurnu platumu.

Ja jūs vēl, joprojām, neesat  neko nopirkušas savai garderobei ar leoparda rakstu, tad jums tas ir jāizdara! Tam nav jābūt nekam lielam.

Pelēkais ir šīs sezonas tendence, bet to ir sarežģīti nēsāt tā iemesla dēļ, ka sieviete, kas to nēsā nemākulīgi – „pazūd”. Bet no tā izbēgt var tad, ja pelēkus apģērbus nēsā kopā ar spilgtiem citiem toņiem, īpaši zonā virs jostas vietas, tātad tuvāk sejai. Attēlā redzamā blūzīte ir jauka savu maigo toņu un elegantā kakla izgriezuma dēļ un tas pievērš uzmanību sievietes sejai.

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Sastāvdaļas: Puķukāpota galviņa Saulespuķu sēkliņas Olīveļļa Sāls, maltie pipari Šie, manuprāt, ir visātrāk un vienkāršāk pagatavojam ...

 • Tā ir zupa, kas domāta tiem, kam patīk krēmzupas. Sviestu izkausē dziļā katlā. Tajā sautē sīpolus un ķiplokus. Citā katliņā vāri ziedkopās sada ...

 • Ne jau tāpēc, ka man būtu iestājies nostaļģijas periods un arī ne tāpēc, ka man drīz, pēc pāris gadiem, 50. Vienkārši nesen es lasīju grāmatu, ku ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 

Tags: , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata