Grūtniecība pēc 40 padara jaunāku

grūtniecība pēc 40Amerikas Jutas štata ģenētiķi apgalvo, ka sievietēm, kas dzemdē pēc 40, ir daudz spēcīgāka veselība un arī dzīvo viņas daudz ilgāk.

Ģenētiķi  veica vēsturisku dokumentu pētījumus par 400 tūkstošiem Kvebekas iedzīvotāju, kas dzīvoja 17.-18.gadsimtā,  izpētīja demogrāfiskus un medicīniskus 1.5 miljona mūsdienu cilvēku datus. Pētījumu rezultāti pierādīja, ka sievietes, kas kļūst mātes vecumā pēc 40 un vairāk, ir daudz ilgāk nodzīvojušas par tām, kas to neuzdrīkstējās.

Zinātnieki uzskata, ka laba, reproduktīva organisma funkcija norāda uz tā atjaunošanos, dzīvotspēju un ilggadību. Lai vai kas nav runāts un dzirdēts – grūtniecība un dzemdības sievietes organismam nāk tikai par labu.

Mūsdienās sievietes arvien biežāk dzemdē pēc 30. Pavēro daudzas Holivudas slavenības, viņas ir dzemdējušas, kad viņām bija jau 40. Velēšanās vispirms būt veiksmīgai karjerā un iegūt materiālu drošību, un tikai tad kļūt par māti, ir pilnīgi saprotama. Palūkojies uz šīm sievietēm – cik viņas ir skaistas un apmierinātas par šo lēmumu un šo dzīves posmu!

angelina-jolie grūtniecebrooke-shields grūtniecegrūtniecība pēc 40 (2) jill-hennessy grūtniecenicole kidman grūtniece halle_berry grūtniece

Jā gan, speciālisti brīdina, ka ar gadiem iespējas dzemdēt dabiski, būt apaugļotai mazinās…

Skaidrs, ka arī veselākas ar  gadiem nekļūstam. Bet, ja jau dzīves pirmos 20 gadus, izkāpjot no skolas sola, tu esi veltījusi karjerai, naudas pelnīšanai, tad, droši vien, tu būsi bijusi arī tik gudra, lai vecumā pirms 30 sāktu rūpīgi pievērsties savas veselības profilakses jautājumiem un kopā ar savu ginekologu atrastu tos produktus un vitamīnus, kas būtu jālieto, lai tavs organisms būtu spēcīgs un, ja tas nepieciešams, arī,  lai uzlabotu esošo veselības stāvokli.

Acīmredzami , ka agrāk, kad bija labāka ekoloģija un dzīves tempi arī bija citi, sievietei pēc 40 bija vieglāk dzemdēt. Un, tomēr, neskatoties uz ātri skrejošo laiku un pasaules attīstību ne tikai pozitīvā nozīmē, bet arī negatīvā, IR vērts dzemdēt pēc 40!

Dzemdību laikā pēc 40 sievietes organismā tiek aktivizētas slēptās rezerves, kuras daba sievietei dot, lai viņa vecumā pēc 40 paspētu savu bērnu arī izaudzināt.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata