Mežrozīšu eļļa – jaunākais skaistuma trends

mezrozu_ella (3)Ne vienmēr sava skaistuma saglabāšanai slavenie un bagātie izmanto dārgus kosmētiskos līdzekļus. Piemēram, šādas slavenības kā Miranda Kerr, Catherine Middleton, Deborah Mitchell, Gwyneth Paltrow ir sajūsmā  par dabiskām eļļām. It īpaši par mežrozīšu eļļu.

Kā apgalvo kosmetologi,  tā brīnišķīgi mitrina ādu un mazina tās pigmentāciju, izlīdzina grumbiņas un dziedē nelielas brūces. Mežrozīšu eļļa satur daudz dažādus vitamīnus, antioksidantus un taukskābes. Un tam visam pateicoties,  tā perfekti atjauno ādu.

„Mežrozīšu eļļu es uzklāju uz nakti – Miranda Kerr dalās savā pieredzē. – Tā tiešām iedarbojas šūnu līmenī un tiešām atjauno ādu. Pēc šīs nakts procedūras mana sejas āda vienmēr ir mirdzoša!”

Tieši tāpat, kā jau minēju, domā arī Gwyneth Paltrow, Catherine Middleton un arī vīriešu kārtas pārstāvji: Hugh Jackman, Justin Timberlake, David Gandy un daudzas citas slavenības un ne tikai slavenības vien.

Tirgū šobrīd ir daudz un dažādas eļļas…Kādu eļļu izvēlēties vislabāk? Vēlams – aukstā mezrozu_ellaspieduma eļļu. Tā, protams, būs dārgāka par citām, toties lieliski saglabā savas īpašības un ir piemērota tām sievietēm, kurām šī (karitē) un jojobas eļļas liekas par smagām.

Kā jau vairākas reizes esmu minējusi un dalījusies, eļļas un citus dabīgos kosmētikas un pārtikā lietojamos produktus (un ne tikai) es iegādājos interneta veikaliņā iHerb.com. Esmu kļuvusi par  vienu no tūkstošiem fanēm Smaidiņš. Kāpēc, sapratīsi pati, kad mēģināsi izveidot savu pirmo pasūtījumu.

Arī  šo, mežrozīšu eļļu un uz tās bāzes radītos produktus es atradu šai veikaliņā un jau ievietoju savā „wish list” jeb ieplānoto iepirkumu groziņā. Kā jau esmu stāstījusi, NOW FOODS ir viena no labākajām firmām un, lūk, tieša saite uz  Now Foods mežrozīšu eļļu.

Bet šī saite  „ved” uz visām eļļām un līdzekļiem,kas satur mežrozīšu eļļu.

mezrozu_ella (2)Ja arī Tu nolemsi izmēģināt šī veikaliņa produkciju, droši izmanto šo atlaižu kodu: SFH203. Tas tev dos iespēju pirmo pasūtījumu veikt par 5-10$ lētāk. Tieši tādu pašu atlaižu kodu tu iegūsi, kad būsi veikusi savu pirmo pasūtījumu un ar to tu varēsi dalīties savu paziņu vidū, dodot iespēju atlaidi iegūt arī viņiem.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

P.s. Šis bija mans pirmais pasūtījums Iherb.com veikaliņā. Ja ir interese, vari izlasīt dažu šo produktu aprakstu un manu atsauksmi >>>.

iherb_interneta_veikala_pasutijums

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Iestājoties ziemai, mēs sajūtam, ka āda mainās. Un ne uz labo pusi...Daudzām pat gribās saukt SOS un pat tonālie krēmi vairs nelīdz... Izrādās, i ...

 •   Mums katrai ir savi „īpašie” jeb „firmas” salāti, vai ne? Un noteikti dažus no tiem mēs celsim galdā arī 31.decembrī. Bet kā šo gardo, b ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • No rudens košuma žilbst acis. Viss tik krāsains, bagātīgs un piesātināts, bet es pastāstīšu kā ierīkot...BALTU DOBI. Baltā ir krāsu krāsa. Baltā ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 3

Man ir ko teikt »

 
 • brigita

  Paldies par dalīšanos!

  Šo lapu atradu nejauši, esmu sajūsmā!

  Ar siltiem sveicieniem un laba vēlējumiem,

  Brigita

   
   
   
 • brigita

  Iedvesmojos – veicu pirmo pasūtījumu:)
  Mans kods BCP306

   
   
   
  • Nu re, Brigita! Jā, redzu,ka pa šīm dienām vairākas meitenes veikušas pasūtījumus. Un tagad visas nepacietīgi sēž un gaida. Paciņas uz Latviju nāk apm. 2 nedēļas. Es domāju, ja tu “papētīji” veikalu, tad tur tavā “vēlamo pirkumu” groziņā sakrita ļooooti daudz labumu :)). Tur TIK daudz fantastisku lietu! Un garšvielas, un eļļas, kosmētika, šampūni, ziepes, vitamīni……. – pie tam lielākā daļa viss dabīgs vai gandrīz dabīgs, bez piedevām. Un kādas patīkamas cenas, vai ne? :))

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata