Kā veidojam komplektus no tā, kas ir skapī

 

fragments_no_vebinara

Par cik Buduars.lv pasākumu afišā šobrīd notiekošā stila veidošanas vebināru cikla reklāmas nav (afiša ir tikai nākamās grupiņas datums), tad noteikti daudzām no jums nav nemaz pat nojautas, kas tad katru trešdienas vakaru notiek buduars.lv vebināru istabā Smaidiņš.

Tāpēc šodien nolēmu nedaudz pavērt priekškaru un pačukstēt, ka mēs tur – 18 sievietes mācāmies kārtot skapi, veidot savu bāzes garderobi, no tā kas ir skapī atlicis pēc pareizas garderobes revīzijas veikšanas, veidot komplektus, iepirkties un daudz ko citu un ļoti daudzām sievietēm, pie tam viņām pašām par pārsteigumu, tas ļoti labi izdodas.

Daudzus mājasdarbus, kurus saņemu pēc katras nodarbības, noteikti varētu likt pat sieviešu modes un stila žurnālos. Protams, nav viegli – ne man, ne meitenēm, jo mājasdarbi ir jāpilda un laika mums pēc darba ir tik, cik ir, bet KĀDS GANDARĪJUMS mūs pārņem, kad katras nākamās nodarbības sākumā es parādu visām mājasdarbu galeriju un daudz ko no tā kopīgi vel izrunājam.

Un, lai vēl vairāk ielūkotos tajā, ko mēs darām, lūk, ar kādas mūsu darba grupas dalībnieces atļauju, šodien vēlos nopublicēt vienu viņas mājasdarbu (tiesa gan ne pilnībā, pie tam komplektu variantu Lienei bija krietni vairāk)).

Labdien, Aija!

Pēc otrā vebināra mani pārņēma neliels izmisums, jo šķita, ka atskaitot apavus un džinsus (kuri īsti neatbilst Jūsu aprakstītajiem, jo ir ar iestrādātām izdiluma-caurumu vietām) manā garderobē nav vairāk nekā no Jūsu uzskaitītajiem bāzes garderobes elementiem (nesanāktu pat viens komplekts). Tomēr, parakājoties vasaras garderobē, atradu vienu baltu blūzi ar īsām piedurknēm un sanāca tieši viens komplekts – džinsi ar baltu blūzi, kurpēm, somiņu.

garderobes_veidosana

Biju sagatavojusies lielam darbam un viens komplekts šķita diezgan nenopietni. Tad ņēmu palīgā fantāziju un, iespējams, mazliet pārcentos, jo mājasdarbā bija jāveido komplekts no skapī pēc revīzijas palikušajām bāzes garderobes drēbēm, tomēr no skapja atlasīju visas tās, kas varētu būt vistuvāk bāzes garderobei.

garderobes_veidosana (2)garderobes_veidosana (3)

Un jāatzīstas, nenoturējos, sagrēkoju – bija brīvs laiks un iespēja, devos tūrē pa veikaliem. Iesākumā ar domu tikai pielaikot pēc iespējas vairāk drēbju, jo, piemēram, zīmuļsvārkus un futlārkleitu nekad dzīvē neesmu laikojusi. Kleitas pielaikoju diezgan daudz, un jāatzīst – visā visumā izskatījās pat ļoti labi, tikai neatradu tādu, kura patiešām patiktu (audums, augšdaļa), bet zīmuļsvārkus nevienā no veikaliem tā arī neizdevās sameklēt. Laikam būs jāmeklē šuvēja. Piezīmēšu, ka veikalā skatījos tikai uz lietām no bāzes garderobes, kuras pietrūkst manā skapī un tas ļoti atviegloja pasākumu.

garderobes_veidosana (4)garderobes_veidosana (5)

Beigās manā īpašumā nonāca gaiša blūzīte ar garām piedurknēm un tumši zila vilnas jaciņa (kardigāns). Kardigānu iesākumā gribēju pirkt zaļu (mīļākā krāsa), bet zaļš džemperis, veste un divi topi jau skapī ir, tāpēc lēmu par labu zilajam (nekā tumši zila, izņemot mežģīņu kleitu, man nav). Ļoti daudz zilo toņu ir manā krāsu paletē (arī zaļo), un pēc Jūsu teiktā tumši zils iederas bāzes garderobē.

Nekad iepriekš veikalos uz blūzēm un jakām pat neskatījos, jo neredzēju tām pielietojumu. Pirku tikai topus un džemperus. Blūzīti jau izmēģināju svētdien, ejot ciemos – kopā ar džinsiem un gaišo jaku izskatījās tiešām jauki (iepriekš vienmēr vilku zem jakām topus, blūzi nekad neiedomātos šādi nēsāt). Sajutos lieliski un saņēmu arī komplimentu no vīra. Starp citu, vērojot šo manu pēdējo nedēļu ņemšanos, viņš sācis pievērsties arī savai garderobei un jautā, kur uzzināt, kas ietilpst vīriešu bāzes garderobē Smaidiņš.

garderobes_veidosana (7)garderobes_veidosana (6)

Tā nu ķēros pie fotografēšanas un šķiet, ka sanāca diezgan daudz komplektu. Skatoties uz šīm pašām drēbēm skapī, nekad neiedomātos likt tās šādos komplektos. Visus šos komplektus sākumā pielaikoju.

Mans secinājums:

Lai manā skapī atrastos visi rudens-ziemas bāzes garderobes elementi, ir jāpaiet kādam laikam, varbūt gadam, varbūt diviem. Tomēr arī tad, ja mājās nav visas šīs lietas, ņemot palīgā nedaudz fantāzijas un strikti nepieturoties pie stingrajiem bāzes garderobes rāmjiem, var atrast skapī kaut ko līdzīgu un savā starpā ļoti labi kombinējamu. Beigu beigās savā skapī atradu alternatīvu visām bāzes garderobes drēbēm, kuru klasisko versiju tomēr man nav (nebija).

Mans mērķis:

Šajā sezonā obligāti atrast vai uzšūt zīmuļsvārkus (laikoju kleitas ar šādu lejas daļu – ļoti piestāv), varbūt arī mazo melno kleitiņu un melnu (visādā gadījumā tumšu) žaketi. Gada, vēlākais divu gadu laikā iegādāties pilnīgi visas tās lietas no bāzes garderobes, kuru man nav.

Vēlreiz paldies Jums, Aija, par laiku ko mums veltāt! Jūsu uzdotie mājasdarbi liek darīt un domāt līdzi. Un kā jau Jūs norādījāt vebināra pieteikumā, ja savu skapi sakārtosim, sapratīsim kam tur ir jābūt un kā to sameklēt, tad šīs zināšanas būs uz mūžu. Esmu ceļā uz to. Uz tikšanos nākamajās nodarbībās!

Ar cieņu, Liene

—————-

Starp citu, var jau sākt domāt un pieteikties mūsu nākamajai stila un garderobes veidošanas darba grupiņai, kas uzsāks darbu jau jaunā gada janvāra vidū. Uzzināt par to, ko darīsim un pieteikties vari šajā afišā >>>>

Interesanti raksti :

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 • Sveikas, meitenes! Darām tā - vienosimies, ka tieši šodien mēs svinīgi atklāsim jaunu sezonu! Mūs taču katru gaida jauni notikumi, tikšanās un ...

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata