Kā savu dzīvi padarīt komfortablu

aiznemta_sievietePlānojam laiku

Prasme pārvaldīt savu laiku piemīt ne tikai burvjiem! Ja pareizi plānosi savas darīšanas un savu dienas gaitā padarāmo darbu secību organizēsi optimāli, tev var atbrīvoties ļoti daudz brīva laika! Ievies sev dienas plānotāju un neslinko tajā ierakstīt visu līdz pēdējam sīkumiņam.

Gudri novērtē savas iespējas un necenties izdarīt neiespējamo: necenties pēc darba paspēt iepirkties, apciemot vecākus, palasīt bērnam nakts pasaciņu, bet nobeigumā pabeigt „degošo” atskaiti šefam. Saliec prioritātes un savus vakarus plāno jau iepriekš! Citādi sapņi par mierīgu un komfortablu dzīvi paliks nepiepildīti…

Funkcionālisms un komforts

Pat, ja tu vēlies vienmēr būt eleganta un dažāda, ikdienai izvēlies ērtas mantas, kuras ir ātri un viegli kopjamas. Tas nenozīmē, ka tev jānēsā tikai pelēkais un jāskraida tikai ērtās sporta čībiņās. Saskaņot eleganto un komfortablo IR iespējams! Tu pati jutīsies daudz komfortablāk apģērbā no dabiskiem materiāliem un apavos ar ne ļoti augstiem, stabiliem papēžiem.

Atceries, ka zīda blūzīšu modeļi ar volāniņiem, ielocītēm un citiem rotājumiem „pieprasa”ka_planot_ikdienas_darbus gan delikātu mazgāšanu, gan akurātu gludināšanai. Varbūt, labāk tās pataupīt īpašākiem gadījumiem?

Mūžīgā sievišķība

Ideāls manikīrs, pedikīrs un stilīga frizūra ir neatņemama, sevī pārliecinātas sievietes sastāvdaļa. Jau sen psihologi ir pierādījuši, ka skaistā dzimuma pārstāves jūtas vislabāk, ja ir sakoptas no pirkstu līdz matu galiņiem.

Lai gan gari nagi izskatās efektīgi, toties ikdienā ir ļoti neērti: ar šādu manikīru nav ērti mazgāt traukus vai turēt uz rokām bērnu. Arī šķipsnains, kreatīvs matu griezums pēc salona apmeklēšanas izskatās gan brīnišķīgi, bet var sagādāt daudz neērtību, kad no rīta jāsteidzas uz darbu. Tāpēc izvēlies sev tādu tēlu, kas būs ne tikai funkcionāls, bet arī sievišķīgi pievilcīgs.

Svarīgas detaļas

Kas tik nav runāts un spriests par sieviešu somiņām! Tu piekritīsi, ka bez šī atribūta katra sieviete ir kā bez rokām! To saturs dažreiz ir spējīgs pat atgriezt zaudēto mieru un atrisināt negaidītas problēmas. Tāpēc tas ir ļoti svarīgs.

Kam būtu jāatrodas „pa rokai”? Protams, tas ir spogulītis un kosmētika, kabatas lakatiņš, mitrās salvetes un personīgās higiēnas līdzekļi, piemēram, ikdienas salvetes. Vēl ir labi, ja somiņā atrodas tev nepieciešamā „aptieciņa”. Pārējais – tas, kas tev ir svarīgs.

Ofisā un mājās

Tu nevarēsi justies komfortabli bez organizētas darba vietas un mājīguma sajūtas mājās. Ir tikai dabiski, ja katra sieviete telpu, kurā mīt, cenšas iekārtot ērtāk un mājīgāk. Principi ir pavisam vienkārši: radīt atmosfēru, kas atbilst tavai iekšējai pasaulei un tāpēc nevajadzētu būt nekādām robežām ne tavai fantāzijai, ne risinājumiem.

relaksacijaBet, tomēr: ir jāatgādina par krāsu ietekmi uz emocionālo stāvokli. Psihologi jau sen ir pierādījuši, ka zaļais nomierina, dzeltenais un oranžais uzlabo garastāvokli, bet sarkanais uzmundrina un pat uzbudina.

Bet nepārcenties! Visā ir nepieciešama mēra sajūta. Ja tapetēm izvēlēsies spilgtu toni, pēc kāda laika tās tevi sāks „tracināt”. Tāpēc, spilgtus labāk izvēlies akcentus un tās var būt dekoratīvas vāzes, gleznas, fotoreprodukcijas, paklājiņi utt.

Tā vai citādi – galvenais: zini, ka, neskatoties uz visu dzīves drudžainumu, tu esi izdarījusi visu, lai tava māja būtu tavs cietoksnis un vēl – biežāk sevi lutini ar komforta sajūtu!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata