Kā notievēt vienas dienas laikā

ka notievet pirms ballitesIr sen jau zināms, ka lai labi izskatītos ir regulāri jāveic vingrojumi, jāievēro diēta, jādzīvo veselīgs dzīves veids… Izdodas tas ne katrai un daudzas ar to samierinās.

Tomēr, kad pienāk ballīte, katra, neatkarīgi no līdz šim esošā dzīves ritma un veselīgā dzīves stila, vēlas izskatīties cik vien var labāk.

Kādas aptaujas rezultātā tika konstatēts, ka, ja runā par ārējiem trūkumiem, tad visvairāk sieviešu ir norūpējušās par lieko svaru un apaļīgumu. Cīnīties ar to var, jo pastāv milzums diētu un atveseļošanās programmu, kuras domātas tieši šim mērķim, bet ko darīt, ja līdz ballītei ir palikusi tikai viena diena?

Nesatraucies. Šodien tām, kas nonāk šādā situācijā, ar saviem vērtīgajiem padomiem palīgā nāk šovbiznesa zvaigznes – par to kā notievēt vienā dienā un jau tai pat vakarā būt jebkuras ballītes uzmanības centrā.

1. Dienu pirms ballītes tu savu vēderu vari padarīt plakanāku, ja savā organismā samazināsi šķidruma daudzumu – iesaka slavenā dziedātāja Mariah Carey. Tu vari vai nu Mariah Carey ieteikumisamazināt šķidruma lietošanu, vai arī aptiekā iegādāties speciālus preparātus, kas bāzēti uz jūras sāļiem un ūdenszālēm, kas palīdz samazināt šķidruma daudzumu organismā. Savukārt, nākamajā dienā netiek rekomendēts lietot daudz ūdens, sāls un cukura. Tas var negatīvi ietekmēt tavu veselību.

2. Victoria Beckham kā labu triku iesaka izmantot iedegumu. Nelielā slānī autoiedegums jāuzklāj tajās vietās, kuras vēlies noslēpt. Ja tu visu izdarīsi pareizi, tu radīsi iespaidu, ka tie ir tavi muskuļi, nevis tauki. Bet, lai nesanāktu vēl sliktāk nekā ir, Victoria iesaka griezties speciālā salonā, kur šo procedūru paveiks profesionāļi.

3. Daudzu slavenību vizāžisti uzskata, ka savas nepilnības var izlabot ar make-up palīdzību. Pasvītrojot acu, lūpu un vaigu kaulu izteiksmīgumu, var radīt ideālas sejas formas ilūziju. Ja visu paveiksi pareizi, tad viesu skatieni būs vērsti uz tavu seju un ne tik daudz uz ķermeni.

Renée Zellweger iesaka4. Bridget Jones jeb Renée Zellweger iesaka nēsāt blīvi pieguļošus, elastīgus šortus. Šo sievišķīgo viltību viņa iemācījās no savas vecmāmiņas. Šādu veļu var iegādāties aptiekās vai sporta veļas veikalos. „Labi, elastīgi šorti padarīs tevi slaidāku bez diētām un bez kaitēšanas savai veselībai”, – uzskata Jones.

5. Seko savai stājai. Tas nav nekas jauns, bet tev jāzina, ka pareiza stāja „padarīs” tevi garāku par 2-3 cm un tas nozīmē, ka arī slaidāku. Stilisti rekomendē plaši iztaisnot plecus un galvu turēt taisni. Zodam jābūt nedaudz piepaceltam. Tajā nav nekā sarežģīta. Vienīgais uzdevums – padarīt labu, pareizu stāju par savu ieradumu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Par cik tamponi nosprosto šķidruma noplūdi no dzemdes, ārsti rekomendē tamponus mainīt ik pēc divām stundām tā iemesla dēļ, lai nespētu vairoties ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Ir iestājies pikniku un gaļas cepšanas laiks un visos Latvijas stūrīšos, dārzos un kempingos  brīvdienās  kūpēs un smaržos “nacionālais ...

 • Izdomāt un izveidot skaistu dāvanas iesaiņojumu nemaz nav tik grūti, lai gan daudzi pēc palīdzības dodas uz lielveikalu dāvanu iesaiņošanas nodaļā ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata