Kā nekļūdīgi izvēlēties spīdīgus audumus un aksesuārus

ka_gerbties_uz_jangada_balliti

Jaunais gads tepat pie durvīm un tas nozīmē, ka tieši šajās dienās daudzas no mums pirms vairāk vai mazāk svinīgām ballēm mokās pārdomās par sieviešu mūžīgo jautājumu „Ko vilkt mugurā…”. Labā ziņa ir tā, ka šo svētku tērpiem piemīt viena priekšrocība – tās, kurām kārojas nēsāt kaut ko spīdīgu, vizuļojošu, mirdzošu, var beidzot savos komplektos izmantot spīdīgus aksesuārus, audumus un tērpu detaļas.

Komplekts, kurā ir kāds spīdīgs elements, uzreiz rada svētku noskaņojumu un uzlabo garastāvokli. Bet ir viens BET! Lai neradītu pārlieku svinīgu vai uzkrītošu komplektu, tādi tērpi un detaļas ir jāizmanto ļoti uzmanīgi un pārdomāti. Tāpēc šajā publikācijā apskatīsim to, kā radīt harmonisku tēlu, izmantojot spīdīgus tērpus vai apģērba elementus.

Jaunām meitenēm

Jaunas meitenes var nēsāt diezgan mirdzošus tērpus: kleitas ar fliteriem, metalizētus svārkus, žilbinošas jakas utt.

ka_gerbties_jaungada_sagaidisana (13)ka_sagaidit_gerbties_uz_jauno_gaduka_gerbties_jaungada_sagaidisana (16)

Vienīgi, ir jāņem vērā, ka

spīdums palielina apjomu zonā, kurā tas tiek pielietots. Tāpēc svarīgi ir padomāt vai vēlies uzmanību pievērst tieši tai figūras daļai, kurā tas atrodas.

Mirdzoši apavi

Aktīvi, spīdīgi aksesuāri gaumīgi papildina vienkrāsainus un pieklusinātus toņus, gludu faktūru un lakoniska griezuma tērpus. Brīnišķīgi izskatīsies vizuļojoši botiljoni vai puszābaciņi.

metaliska_spiduma_apavi

Tos var uzvilkt pie bikšu kostīma vai svārku&blūzes komplekta.

Arī šajā gadījumā ir jāievēro viens noteikums: vienā komplektā pielietotiem metāliskiem vai spīdīgiem elementiem jābūt vienas „temperatūras” diapazonā.

Sievietēm

Arī jaunas vai vidēja vecuma sievietes savu uzmanību var pievērst ne mazāk aktīviem spīdīgiem materiāliem vai elementiem. Piemēram, plisēti, viegla spīduma svārki brīnišķīgi izskatīsies kopā ar blūzi vai smalku džemperīti. Arī kleitai var būt mirdzošs raksts.

ka_gerbties_jaungada_sagaidisana (4)ka_gerbties_jaungada_sagaidisana (6)ka_gerbties_jaungada_sagaidisana (7)

Blūzei varētu būt spīdīgas pogas, apkaklīte vai skaists izšuvums. Bet svētku žakete varētu būt ar spīduma elementiem vai mirdzošu apdari noformētām kabatām.

ka_gerbties_jaungada_sagaidisana (2)ka_gerbties_jaungada_sagaidisana (5)

Viens akcents ar spīdumu

Komplektā par akcentu jāizvēlas tā manta, kas ir ar spīdumu, savukārt, pārējiem elementiem gan krāsas, gan dizaina ziņā ir jābūt neitrāliem.

ka_gerbties_jaungada_sagaidisana      ka_gerbties_jaungada_sagaidisana (1)

Arī aksesuāri var būt ar spīdīgām detaļām vai faktūru. Monohromu tēlu lieliski papildina metāla spīduma soma. Svētku noskaņu ar savu spīdumu palīdz radīt vizuļojošas rotas. Apjomīgas metāla aproces vai auskaru varētu būt absolūti gana.

Elegantā vecuma sievietēm

Eleganta vecuma sievietes drīkst uzvilkt džemperi vai blūzi ar smalku lureksa diegu. Ļoti labi izskatīsies arī vizuļojošas rotas: auskari, gredzens ar akmeni, smalka ķēdīte ar kulonu. Spīdīga var būt arī mēteļa vai žaketes piespraude.

ka_gerbties_jaungada_sagaidisana (3)

Vizuļojoša apdare

Šādiem pasākumiem ļoti labi iederēsies apģērba drukā vai apdarē izmantots spīdums. Šādas mantas labāk papildināt ar vienkāršāka dizaina elementiem. Ņem vērā, ka matētas tekstūras (vilna, kokvilna, trikotāža) ir lielisks fons nelieliem, spīdīgiem akcentiem.

ka_gerbties_jaungada_sagaidisana (8)

Pievieno tēlam spīduma elementus, atceries par mēra sajūtu un proporciju izjūtu, un ļauj, lai tavs tēls šajos svētkos kaut vai nedaudz, bet būtu žilbinošs!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Karine

  Sveiki!
  Ļoti ieteicu kāzu salonu Fiancēe Bergu Bazarā, tur ir ļoti laba aksesuāru izvēle, ne tikai kazu dienai.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata