Jauna koncepcija liekā svara samazināšanai – limfodrenāža ar Roll Shaper

limfodrenaza (9)Pagājušā gada pavasarī, kad buduars.lv vebināru istabā pie mums vairākas reizes viesojās dietoloģe Lolita Neimane, viņa nedaudz ieminējās par kādu interesantu metodi, kuru viņa izmanto tievēšanas un formas uzturēšanas nolūkos un nosauca to kā ļoti efektīvu. Vairākas sievietes uzreiz uzdeva jautājumu par to, kas tā tāda ir un mēs pirmo reizi izdzirdējām vārdu: limfodrenāža.

Un tā nu ir sanācis, ka pirms nedēļas man uzrakstīja vēstuli tieši šādu pakalpojumu sniedzoša fitnesa centra meitenes, jo ļoti vēlas mūsu, buduars.lv sievietēm par šo metodi pastāstīt tuvāk un, kas VĒL patīkamāk – dāvināt mums kādu brīnišķīgu bonusu…bet par to pašas intervijas beigās Smaidiņš.

Šodien uz maniem sievišķīgi-ziņkārīgajiem jautājumiem atbildēs Eva Otaņķe – studijas vadītāja un īpašniece un divas studijas pastāvīgās klientes un abonementu īpašnieces – skolotāja Monta Deisone un „Rīgas Satiksme” strādājošā Dzintra Pumpure. Abas klientes ir dāmas labākajos gados. Smaidiņš

Un uzdodot pirmo jautājumu, uzreiz ķeršos „vērsim pie ragiem”: Meitenes, šobrīd tirgū piedāvājumu klāsts notievēt un sevi „uzprišināt” ir dikti plašs – gan diētas, gan tabletes, gan trenažieri, gan..gan…gan…bet jūs noteikti man teiksiet, ka šis ir viens no labākajiem, vai ne? Tātad – pamatojiet man to Smaidiņš un pastāstiet mums par savu jauko un mājīgo studiju tuvāk.

Studijas īpašniece Eva:

No sākuma mazlietiņ par Studio Figura un tad pa īstam „ķersimies vērsim pie ragiem”!

Studio Figura ir jauna koncepcija auguma veidošanai un liekā svara samazināšanai.limfodrenaza (2) Studio Figura pastāv jau 10 gadus un ir guvusi plašu atzinību pasaulē. Pašlaik ir vairāki simti studiju, kas palīdz sievietēm zaudēt apkārtmērus, attīrīties no kaitīgajiem toksīniem, uzlabot ādas stāvokli, mazināt celulītu un uzlabot tik mums visām svarīgo pašsajūtu.

Saviem klientiem piedāvājam limfodrenāžas masāžu ar fitnesa elementiem. Masāžas veikšanai tiek izmantots trenažieris Roll Shaper. Masāžas laikā ar Roll Shaper trenažieri tiek veicināta limfas kustība, tādejādi toksīnu un šlakvielu izvadīšana no organisma. Tādā veidā tiek nostiprināta arī organisma imūnsistēma, paātrinās vielmaiņa un asinsrite.

Nepareiza ēšana, mazkustīgs dzīvesveids, kaitīgie ieradumi un sliktie ekoloģiskie apstākļi nelabvēlīgi ietekmē mūsu veselību, tādejādi papildus noslogojot limfātisko sistēmu. Toksīni un vielmaiņas gala produkti uzkrājas limfā, savukārt ar gadiem limfas attece kļūst lēnāka un šķidrums sāk uzkrāties audos – liekais svars, celulīts, maisiņi zem acīm, tas viss rodas traucētas limfas plūsmas dēļ. Lai limfas atteci pāātrinātu un stimulētu, dienā ir jānostaigā 10 kilometri vai arī jāizvēlas citas metodes – viena no šīm ir Roll Shaper masāža koplektā ar individuālu uztura plānu un Studio Figura uztura bagātinātāju lietošanu.

Monta_limfodrenazaSalona Kliente Monta: Uz salonu pirmo reizi atnācu nedaudz skeptiski noskaņota, taču, ņemot vērā, ka salons atrodas netālu no mājām, nolēmu pamēģināt. Pēc izskata līdzīgi aparāti bija manīti, taču nevarēju iedomāties, kas man būs jādara. Sajustais pārspēja citus manus beidzamā laika atklājumus skaistumkopšanas jomā – no rītiem man ir pazudusi tūska un varu daudz vieglāk piecelties.

Salona Kliente Dzintra: Uz salonu man ieteica doties draudzene. Man nav liekā svara, taču gribēju pārliecināties par draudzenes teikto. Ņemot vērā, ka mana darba diena paiet sēdus stāvoklī ar visām no tā izrietošām sekām, tagad jūtos krietni enerģiskāk un labāk. Lai arī salons atrodas patālu no manām mājām, bet uz to var ļoti ērti nokļūt ar auto, un pie salona ir bezmaksas autostāvvieta klientiem. Tas atsver neērtības par mazliet garāko ceļu.

Jautājums: kāpēc šo trenažieri tautā dēvē par „vingrošanu sliņķiem”? Manuprāt, tieši otrādi – tieši parastā, klasiskā masāža, kad tu vienkārši stundu vai mazāk guli un kāds tevi masē, tiešām ir „sliņķiem”, bet šajā gadījumā, cik saprotu, gulēšana nekāda nesanāks  Smaidiņš)…

Studijas īpašniece Eva:

Gluži pretēji! Tā ir ļoti aktīva masāža ar fitnesa elementiem. Stunda uz masāžas trenažiera pielīdzināma 3 stundām manuālās masāžas. Tas saistīts gan ar kaloriju patēriņu, gan iegūto rezultātu. Turklāt, trenažieros uzstādītās infrasarkano staru lampas masāžas laikā silda ķermeni un veicina svīšanu. Fitnesa elementi padara masāžu vēl intensīvāku, tāpēc, jo īpaši svarīgi ir procedūras laikā un pēc tās dzert ūdeni.

limfodrenaza (4)

Kā pozitīvs faktors ir vērtējams, ka procedūra notiek sporta biksēs un krekliņā. Kā gadījies novērot, daudzām sievietēm ir psiholoģisks diskomforts izģērbties masiera, kas nereti ir vīrietis, priekšā. Tāpēc bieži gadās, ka ideja par masāžu tiek atmesta jau pašā sākumā.

Masāža ar “Roll Shaper” aparātu sastāv no 18 pozīcijām, kuru laikā tiek izmasēts gandrīz viss ķermenis – procedūra tiek uzsākta ar pēdām un pabeigta ar plecu joslu. Vienīgā ķermeņa daļa, kas tiek izlaista, ir vidējā muguras daļā. Tas tiek darīts drošības nolūkos, jo masāžas ierīces spēks mugurkaulam būtu pārlieku liels.

Kliente Monta: Par slinkošanu nevar būt ne runas Smaidiņš. Meitenes visu laiku nemanāmi uzmana, vai vingrojums tiek veikts pareizi, vai nevajag palielināt slodzi un vai nav pienācis laiks padzerties ūdeni.

Kliente Dzintra: Pēc masāžas jūtos kā pēc treniņa. Pēc pirmajām nodarbībām mazliet sāpēja muskuļi. Patīkams nogurums un vieglums vienlaicīgi.

Nākamais jautājums: Sakiet, lūdzu, mūsu auditorija ir vairāk vai mazāk, bet tomēr dāmas vecumā pirms un pēc 40 – vai šis trenažieris jeb metode būs tikpat efektīva arī mums, kurām gan liekā svara, gan citas problēmas jau ilgst ne vienu gadu vien un kādos gadījumos šī metode tomēr nav ieteicama?

Studijas īpašniece Eva:

Limfodrenāžas masāža būs lietderīga jebkurā vecumā, jo katra sieviete grib būt vesela, laimīga un veiksmīga. Limfodrenāžas masāžas rekomendē jau no 25 gadu vecuma. Kļūdains ir sākotnējais uzskats, ka limfodrenāžas masāža palīdz atbrīvoties no liekā svara. Pareizā atbilde ir, ka

limfodrenāžas masāža palīdz attīrīt organismu, kas ir veicinošs faktors,

lai zaudētu svaru.

Masāžu biežums ir atkarīgs no klienta noteiktā mērķa, kuru viņš vēlas sasniegt. Ja vēlaties tikai uzlabot savu veselību, tad ir ieteicams divas nedēļas apmeklēt masāžu divas reizes nedēļā un pēc tam vienu reizi nedēļā. Ja mērķis ir figūras uzlabošana, celulīta samazināšana, ādas uzlabošana, tad ir ieteicams masāžu veikt trīs reizes nedēļā, izejot divdesmit masāžu kursu. Lai saglabātu iegūto rezultātu, tiek ieteikts turpināt veikt masāžu vienu reizi nedēļā.

limfodrenaza (6)Pirms masāžas kursa uzsākšanas vienmēr rekomendējam apspriesties ar savu ārstu. Limfodrenāža nav ieteicama, ja ir augsts asinsspiediens, iekaisuma procesi vēnās vai artērijās, izteikta vēnu varikoze, vēnu tromboze, lokālas ādas infekcijas, onkoloģiskas saslimšanas.

Kliente Monta: ņemot vērā, ka man ir nelielas vēnu problēmas, man ir izstrādāta īpaša programma, kurā ir samazināta slodze kājām. Kombinējot šo masāžu ar sporta nodarbībām un piedomājot par pareizu ēšanu, mēneša laikā pilnīgi nemanot esmu zaudējusi 2 kg.

Kliente Dzintra: šo treniņu – masāžu ieteiktu izmēģināt jebkurā vecumā – jaunībā profilaksei, vēlāk skaistumam un labas sportiskās formas uzturēšanai.

Jautājums: Un tomēr, un tomēr… – mēs visas esam savā ziņā sliņķes, tāpēc lūdzu nosauciet, kas ir tas obligātais minimums, kas vēl būtu jāievēro, lai, darbojoties ar jūsu trenažieri, tievēšanas efekts būtu ievērojams?

Studijas īpašniece Eva:

Pats galvenais ir atrast motivāciju, nospraust mērķi un tiekties uz to. Un mūsu darbs un prieks ir palīdzēt sasniegt nospraustos mērķus. Lai sasniegtu šos mērķus, mēs klientēm iesakām vadīties pēc sekojošajiem 3 soļiem:

1) Kā jau minēts – individuāla limfodrenāžas masāžas programma, kurā tiek izmantoti Roll Shaper trenažieri, lai nodrošinātu visa auguma stiprinošu masāžu.

2) Jāievēro individuāls diētas plāns. Katra kliente tiek individuāli novērtēta un atbilstoši klientes paradumiem tiek izstrādāts diētas plāns, kā arī obligāti papildus dienā ir jāizdzer vismaz 6 glāzes ūdens.

3) Jālieto ķermeņa attīrīšanu un svara samazināšanu veicinoši homeopātiskie uztura bagātinātāji – Go Clean un Go Slim. Attīrīšanu no toksīniem veicina uztura bagātinātājs Go Clean, savukārt liekā svara samazināšanu veicina uztura bagātinātājs Go Slim.

limfodrenaza (5)

Tie ir izgatavoti, izmantojot tikai dabīgus augus, un nesatur sintētiskas vielas vai ķimikālijas.

Kliente Monta: Esmu ļoti priecīga, ka Studio Figura piedāvāja man kopā ar abonementu izveidot individuālu uztura plānu. Tādā veidā ietaupīju naudu, nedodoties papildus pie dietaloga. Arī esmu ievērojusi, ka uztura bagātinātāji ir samazinājuši ēstgribu.

Kliente Dzintra: Es vēl piebildīšu, ka esmu sākusi lietot ūdeni nepieciešamā daudzumā, jo ar ūdens lietošanu ikdienā es patiešām slinkoju. Ir arī patīkami no meitenēm saņemt īsziņu ar jautājumu: “Dzintra, kā Tev šodien klājas ar ūdens dzeršanu?” Tas ir stimuls izdzert vēl vismaz vienu glāzi ūdens. Smaidiņš

Jautājums: pavisam īss, droši vien muļķīgs, jautājums – un kas būs pēc tam? Es iziešu šo kursu…un kas notiks pēc tam? Es saprotu, ka, ja turpināsim ēst un dzīvot kā agrāk, tas viss pamazām vai ātri nāks atpakaļ. Bet tomēr – kādu labumu mēs būsim ar šo procedūru sniegušas savam ķermenim ilgstošā periodikā?

Studijas īpašniece Eva:

Kā lielāko ieguvumu es uzskatu klientu pozitivitātes celšanu. Tas man vienmēr ir lielākais prieks, skatīties kā visas manas klientes ar katru masāžas seansu kļūst pozitīvākas, jo viņas top par sevi pārliecinātākas. Mūsu studijas iekšējais vadmotīvs ir, ka:

„Aiz katras veiksmīgas sievietes, stāv viņa pati!”

un mēs palīdzam klientei to apzināties un sajust!

Pēc masāžas kursa pabeigšanas mēs iesakām masāžu veikt vienreiz nedēļā, lai uzturētu sasniegto rezultātu. Jau kursa vidū jūs noteikti jutīsiet, ka uzlabojas muskuļu tonuss, kļuvusi tvirtāka āda, mazinājies celulīts un atgriežas pašpārliecinātība.

limfodrenaza

Lai arī kā, mēs iesakām klientēm piedomāt pie savas ēšanas paradumiem arī ikdienā, kā arī atgādinām, ka ķermenim ir nepieciešams ūdens, lai tas pareizi un efektīvi funkcionētu.

Kliente Monta: Studio Figura jau ir kļuvusi daļa no mana dzīvesveida. Kad neesmu kādu laiku bijusi uz nodarbību, man liekas, ka manā ikdienā kas pietrūkst.

Kliente Dzintra: Es vēl neesmu izgājusi masāžas kursu līdz galam, bet zinu, ka līdz sauļošanās sezonas sākumam būšu labā formā un gatava izbaudīt visu, ko vasara piedāvā. Kā arī esmu pārliecināta, ka neļaušu izgaist labajai sajūtai, ko sniedz organisma attīrīšana un turpināšu apmeklēt nodarbības vienreiz nedēļā.

Jautājums: Pašā nobeigumā, kā jau sievietei, man gribas dzirdēt kādu patiesu stāstu „iz dzīves” – kā ir gājis citām dāmām? Kādi ir bijuši labākie rezultāti, cik ātrā laikā?

Studijas īpašniece Eva:

Studio Figura var piedāvāt daudzus „laimes stāstus”. Kā jau minēts – Studio Figura ir starptautisks uzņēmums ar klientēm pasaules malu malās. Katru gadu studiju klientes, kuras protams, piekritušas, piedalās Studio Figura International konkursā „Metamorphosis”. Šī gada finālistes ir iespējams apskatīt šeit >>>.

Pirmo vietu “Metamorphosis 2013” konkursā ieguva Urzula Piotrovska no Polijas, kura gada laikā bija zaudējusi 18,8kg jeb 23.79% no svara. Jāpiemin, ka pirmās un otrās vietas ieguvējas saņem jaukas balvas no mūsu galvenā ofisa – vai nu ekskluzīvu ceļojumu, konsultācijas ar pazīstamiem dizaineriem vai nedēļas nogali SPA kūrortā.

limfodrenaza (3)

Ņemot vērā, ka mūsu studija Āgenskalnā ir atvērta mazāk par mēnesi, mēs lepojamies ar Montas rezultātiem. Pēc 8 nodarbībām Montas svars ir samazinājies par 2 kg, kā arī:

Roku augšdaļas apkārtmērs samazinājies par 1 cm;
Vidukļa apkārtmērs samazinājies par 2,5 cm;
Gurnu apkārtmērs samazinājies par 1,5 cm;
Augšstilbu apkārtmērs samazinājies par 1 cm.

Meitenes, es zinu – jūs esat kaut ko īpašu sagatavojušas tieši mums, buduars.lv apmeklētājām un es nevaru nociesties, lai nelūgtu jūs par to paziņot:

Studijas īpašniece Eva:

studio figura logo

Visas buduars.lv apmeklētājas jeb šīs publikācijas lasītājas iegūst iepazīšanās masāžu ar Roll Shaper ar 100% atlaidi mūsu studijā

Rīgā, Āgenskalna ielā 29, 2.stāvā.

Šis piedāvājums ir jāizmanto līdz 13.februārim.

P.s. Rīgā ir arī Studio Figura saloni Lāčpēša ielā 12 un Lokomotīves ielā 26, bet šis 1.nodarbības bezmaksas piedāvājums izmantojams ir tikai Āgenskalna ielas salonā.

Fantastiski! Buduars.lv dāmas, ieskatieties studijas mājas lapā, sadaļā cenas un akcijas – TUR šāda piedāvājuma nav! Tur ir akcija, kurā pirmais apmeklējums maksā 8 euro! Bet mums vesela mēneša garumā ir iespēja pirmo apmeklējumu izmantot par velti! Esmu pārliecināta, ka jums, Eva, šomēnes no buduars.lv dāmām miera nebūs! It sevišķi no rīdziniecēm! Smaidiņš

Un tāpēc vēl pēdējais jautājums – kas jāņem līdzi un kas īpašs jāievēro, dodoties uz šo pirmo bezmaksas-izmēģinājuma nodarbību? Un, droši vien, pirms tam ar jums ir jāsazinās, vai ne?

limfodrenaza (7)Studijas īpašniece Eva:

Līdzi jāņem noteikti labs garastāvoklis un vēlme ko darīt sevis labā! Nodarbībai nepieciešams krekliņš, treniņbikses bez pogām, zeķītes un vismaz ½ litrs ūdens, ko padzerties nodarbības laikā.

Pirms nāciet, lūdzu, piezvaniet mums, lai pierakstītos. Mūs var sazvanīt pa tel. 29456522. Ja ir jautājumi, komentāri, skatieties mūsu mājas lapā vai rakstiet mums uz e-pastu: studija@studiofigura.lv. Uz drīzu tikšanos!

Paldies Evai, Montai un Dzintrai!

Uz tikšanos Studio Figura zālē un arī tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Rudens ir laiks, kad gribas ieritināties dīvāna stūrī, ietīties siltā segā, nolikt blakus sev kūpošas, smaržīgas tējas krūzi un lasīt... Rudens ir ...

 • Ingvers ir labs palīgs cīņā ar saaukstēšanās simptomiem. Ingvera tēja nu jau ir pazīstama gandrīz katrā mājā – citā tā ir iecienīta vairāk, citā m ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 

Tags: , , , , , ,

Atbildes pavisam: 10

Man ir ko teikt »

 
 • Jautājums

  Bet tas nav garlaicīgi tā-pašam ar aparātu? Vai kāds tomēr vada tās nodarbības?

   
   
   
 • Labvakar!
  Nodarbības tiek vadītas – ar klientu strādā konsultante, kura uzmana vai vingrojumi tiek pareizi izpildīti un vai nodarbības laikā tiek malkots ūdentiņš un klients arī pats darbojas līdzi.

   
   
   
 • Urzula

  Es tur biju un iesaku izmeginat. Katraa zinja, tas pasakums ir labaks nekaa saakuma liekas. Stunda paskrien nemanot un aada,lai vai cik divani nebutu,pec tam izlikaas maigaka. Zhel,ka nav nekadas info par akcijam abonemetiem… :( Jo taa -baigi dargi …

   
   
   
 • Labdien!

  Arī akcijas mums ir. Sekojošās 3 akcijas mums ir spēkā visu laiku:

  1) Dzimšanas dienā un vārda dienā dāvinām iespēju iegādāties 10 reižu abonementu par 50 Ls / 71.14 Eur.

  2) Māmiņas, kurām ir bērns vecumā līdz 1 (vienam) gadam, var iegādāties 10 reižu abonementu par 60 Ls/ 85.37 Eur.

  3) Atved draugu kā jaunu klientu. Ja draugs nopērk masāžas abonementu, Tu saņem dāvanā vienu nodarbību.

  Rīkojam kopā ar citām Studio Figura citas akcijas, kad abonementi tiek piedāvāti ar atlaidēm – piem, nupat ir noslēgusies Ziemassvētku akcija (10 reizes/ 85.37 EUR jeb 60LVL).

  Sekojiet līdzi mūsu mājas lapai (www.studiofigura.lv), kā arī mūsu FB (www.facebook.com/studija.agenskalns) un draugiem.lv/studija.figura – jau drīz būtu jābūt nākamajai lielajai akcijai. Visus mīlošais Valentīns vairs nav aiz kalniem! :)

   
   
   
 • Zina

  Ohoo! Esmu patīkami pārsteigta par šādu
  pakalpojumu,noteikti to izmantošu un ieteikšu
  arī savām draudzenēm un paziņām!
  Paldies,jaukās meitenes! Veiksmi!

   
   
   
 • Baiba

  Esmu bijusi 9 reizes, apkārtmēru samazināšanās patīkami pārsteidza- 3cm no vidukļa, 3 no gurniem, 2,5 no kājām un 2 no rokām. Ādas stāvoklis arī uzlabojies. Arī Lāčplēša ielā ir studija. Iesaku! :)

   
   
   
  • Prieks par labajiem sasniegumiem, Baiba! :) Jūsu prieks, ir arī mūsu prieks! :)
   Jā, arī Lāčplēša un arī Lokomotīves ielās ir Studio Figura studijas! :

    
 • Jautājums

  Vakar aizgāju un izmēģināju. Man patika. It kā nekas īpašs, bet dzert gribējās drausmīgi. Visdrīzāk, ka piespiedīšos iziet visu kursu. :). Nezinot,ko tas nozīmē, domāju,ka būs garlaicīgi ņemties ar to aparātu, bet tā galīgi nav!

   
   
   
  • Paldies par atsauksmi – tā noteikti iedrošinās pārējās meitenes! Bet neaizmirstiet- buduāram piedāvātā īpašā akcija spēkā līdz 13.februārim! 😉

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata