5 moderni pavasara komplekti, lai iedrošinātu sākt uzdrīkstēties

 

pavasara_mode_2014Pavasaris ir jāsagaida labā noskaņojumā un to par tādu bieži vien mēs, sievietes, varam padarīt gan veicot sava skapja pavasara revīziju, gan izdarot kaut vai dažus modernus, sezonālus pirkumu.

Neskatoties uz to, ka mēs esam pieradušas domāt, ka mode mainās katru sezonu, tas tomēr tā nav. Mode ir cikliska un kardināli mainās tikai reizi 5-7 gados. Pārējā laikā tā piedāvā vien dažādas, jau pierasto lietu interpretācijas.

Modernajā pavasara-vasaras 2014 sezonā topā būs eklektika, kur vienā modernā tendencē saplūdīs vairākas pēdējo gadu modes tendences – pasteļtoņi un ziedu printi, retro un etniskie motīvi kopā ar safari stilu un dizainiskiem eksperimentiem no ādas un mežģīņu materiāliem.

Izmantojot polyvore.com piedāvātās iespējas, es tev sagatavoju 5 modernus pavasara komplektus, kuri ļoti labi vizualizē to, kā savā starpā saskaņot galvenos pavasara-vasaras 2014 modes sezonas trendus.

Apjomīgas detaļas un spilgtas krāsas

Šajā sezonā dizaineri maksimālu uzmanību veltīs apjomam un proporcijām.

foto5

Pievienojot vienu spilgtu elementu pēc otra, tu iegūsi krāsu bloku efektu, kas arī šajā modes sezonā būs ļoti aktuāli. Ja tev liekas, ka esi pārcentusies un rezultāts ir kļuvis pārāk spilgts un kontrastains, šo pārlieko krāsainību var „dzēst” ar neitrālu (vislabāk ar to galā tiek baltā krāsa) vai pasteļtoņu palīdzību.

 

Pasteļtoņu gamma

Jā, modes pasauli tiešām ir pārņēmis pasteļtoņu bums un tas spēja pabīdīt malā pat tik populāros ziedu un dzīvnieku printus. Tāpēc jāsaka tā – izvairīties tev no pasteļtoņiem šajā sezonā būs grūti un arī muļķīgi, jo šīs krāsas ir ļoti maigas un sievišķīgas. Lai gan, nepārcenties – no galvas līdz kājām pasteļtoņos tērpties nebūtu ieteicams, citādi tu sāksi atgādināt daudzslāņainu saldējumu.

2foto

Pateļtoņu total look mēs tomēr atstāsim modes podestiem un absolūtajām modes sekotājām, bet pašas savā pierastajā ikdienas garderobē pasteļtoņus sāksim ieviest pamazām.

 

Zirņi, sirreālisms un melnbaltā gamma

Šajā sezonā dizaineri turpina piedāvāt retro tēmu. Ja pagājušajās sezonās viņi piedāvāja jaunas pierasto modeļu interpretācijas, kurās spēlējās gan ar griezumu, gan siluetu, gan faktūru utt., tad šopavasar pie tā tiek pievienoti arī printi. Pavasara-vasaras 2014 sezonas priekšplānā nokļūs „vieglprātīgie” zirņu printi – tas būs moderns sveiciens no 50-tajiem gadiem.

Jā, starp citu, 15.marta modes un stila meistarklasē, veikalu apmeklējuma nodarbības laikā stilists centās dāmas iedvesmot un iedrošināt piemērīt spilgtākus toņus un modernus printus. Kāda mūsu grupiņas dalībniece (vecumā ap 50) piemērīja melnbaltu zirņu printa putekļu mētelīti – izskatījās vienkārši burvīgi un bezgala sievišķīgi!

foto4

Palūkojoties uz augstāk piedāvāto komplektu, redzam, ka, neskatoties uz šķietamo lietišķumu un it kā garlaicīgo klasisko krāsu salikumu, pateicoties izmantotajam zirņu printam, tēls kļūst drosmīgs un ultra-moderns.

 

Vīrišķīgums, sports un ziedu printi

Jau vairākas sezonas pēc kārtas dizaineri „spēlējas” ar vīriešu modi, tā cenšoties galvenos vīriešu garderobes elementus pielāgot sieviešu garderobei. Šajā sezonā, viņi nolēma apvienot šķietami neiespējamo: izteiktu sievišķību un ļoti vīrišķīgus garderobes priekšmetus. Un viņiem, šķiet, tas ir izdevies!

foto3
Sezonas hīts būs bomber-jaka, kas šajā sezonā varētu aizstāt blūzi, ja tā būs šūta no zīda. Es to ļoti labi atceros no savas jaunības laikiem.

Augstāk redzamajā komplektā favorīts ir jau pieminētā spilgti zila bomber-jaka, koraļļu toņa bikses un aksesuāri, kas ļauj veidot stilīgu pretstatu tēlu.

 

Safari, āda un mežģīnes

Šajā sezonā aktuālā safari tēma iegūs absolūti jaunu skanējumu. Priekšplānā būs āda un savvaļas dzīvnieku un reptīliju krāsojumi. Lai radītu šādu tēlu, ādas topiņš ar kontrastainas krāsas kaklarotu brīnišķīgi piestāvēs mežģīņu auduma svārkiem.

1foto

Nebaidies eksperimentēt – šajā sezonā tu vari sākt mācīties to darīt droši!

Un nobeigumā pievienošu dažus foto, kas ņemti no mājas lapas 40plusstyle.com, kurās redzams, cik drosmīgi šopavasar ģērbjas Ņujorkas dāmas vecumā pēc 40.

ielu_mode_nujorka_2014 (2)ielu_mode_nujorka_2014 (3)ielu_mode_nujorka_2014 (4)ielu_mode_nujorka_2014 (5)ielu_mode_nujorka_2014 (6)ielu_mode_nujorka_2014 (7)ielu_mode_nujorka_2014ielu_mode_nujorka_2014 (8)ielu_mode_nujorka_2014 (10)

 

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata