Video-vingrojumu komplekss mūsu sāpošajai mugurai

muguras_sapesEs diezgan daudz laika pavadu pie datora un tas noteikti nav veselīgākais ķermeņa stāvoklis. Tieši tāpēc cenšos katru dienu 30 min. veltīt bodyflex nodarbībām (mājas apstākļos) un pa dienu, kad man ir ilgstošāka sēdēšana, ceļos un izdaru dažus vingrojumus.

Varbūt arī tu daudz laika pavadi sēžot – pie datora vai mašīnas stūres, adot vai šujot? Es noteikti ticu, ka mūsu vidū ir arī ļoti kustīgu profesiju pārstāves. Un viņām noteikti ir paveicies. Bet mēs esam dažādas, dažādi ir mūsu gadi, paradumi un, diemžēl, arī veselības problēmas mums sāk parādīties un arī tās ir dažādas.

Tieši tāpēc, ka tas viss mums ir tā, nolēmu ar tevi padalīties un ieteikt ļoti vērtīgu vingrojumu kursu, kuru izmantoju jau vairāk kā pusgadu. Vispār jau… vingrojumu sagudrots ir dikti daudz, ka spēj tik vingrot Smaidiņš … bet jautājums ir cits – vai mēs kaut vienu no tiem visiem, ko esam redzējuši, mēģinājuši, izmantojam joprojām? … Un es ievēroju vienu interesantu lietu – vai tie ir vingrojumi, jauni paradumi sevis kopšanā vai jaunas ēdienu receptes – mēs nesaprotamu iemeslu dēļ pieņemam tikai dažus, konkrētus – „savējos”. Iemesli tam var būt dažādi – izpildīšanas viegluma pakāpe, patīkamas sajūtas, izpildot, asociācijas utt.

Un tā, es šodien tevi vēlos iepazīstināt ar cilvēku , kura vingrojumi manī ir „iesēdušies” un pat nezinu kāpēc. Kad es sāku pildīt vienu no tiem, pēc laika uzdūros uz informāciju (mūsdienās daudz vērtīgas informācijas var atrast, neizejot no mājas – internetā), ka tādi ir vairāki un tie visi pieder konkrētam cilvēkam Aleksejam Solniškinam. Kad es Alekseju pirmo reizi ieraudzīju video, nezināju viņa uzvārdu, bet kad uzzināju, kārtējo reizi pārliecinājos cik bieži gadās, ka uzvārdi dikti atbilst cilvēka ārējam izskatam un raksturam…

Iepazinos ar Alekseju, sākām sarakstīties un viņš nedaudz par sevi pastāstīja. Izrādās pēc dzimšanasAleksejs_Solniskins viņam bija jāpārcieš vairākas operācijas. Bija sarežģījumi un pusaudža gados labā un kreisā kāja sāka viena no otras, augot, atpalikt. Tā visa rezultātā izveidojās 7 cm starpība un līdz ar to mugura atradās pastāvīgā saspringumā. Mācības universitātē un regulārais darbs pie datora situāciju sarežģīja vēl vairāk.

Lai „neierūsētu” Aleksejs sāka apmeklēt jogas nodarbības, tad ušu treniņus un beidzot arī ķermeņa terapijas kursus. Kopsummā izveidojās visai iespaidīga prasmju un zināšanu bagāža, bet kaut kā trūka…kaut kā, kas spētu ātri un efektīvi mazināt radušos ķermeņa saspringumu.

Kādu dienu budistu klostera apmeklējuma laikā, redzot Alekseja lielās pūles, kāds mūks viņam pateica: „Vienkārši atslābinies. Ieklausies savā ķermenī un tas pats tev pateiks priekšā, kas jādara”. Atgriežoties mājās, Aleksejs pārdomāja visu, ko ir iemācījies, apkopoja savu pieredzi un zināšanas un to visu pielāgoja vienkāršam, aizņemtam cilvēkam. Rezultātā tika radīts pieejamu un ļoti efektīvu paņēmienu komplekss, kas palīdz mazināt saspringumu un sāpes jostas vietā, kakla un muguras zonā un tas viss tika apvienots ļoti pilnvērtīgā kursā.

Tā radās tas viss, ar ko dalās Aleksejs. Es neizmantoju visus Alekseja ieteikumus un vingrojumus (kā jau teicu augstāk, katram savs…), bet man ir savi „mīļākie”. Tu to vidū atradīsi „savējos”, bet vienu gan var pateikt – tie ir, vienkārši, dažreiz pat jautri, ja tā var teikt, neaizņem daudz laika un, svarīgākais, efektīvi.

Piemēra pēc, lūk, viens no pēdējiem video, kurš tika filmēts speciāli kādam Krievijas TV rīta raidījumam. Tie ir 2 minūšu padomi tiem, kuri ilgstoši brauc pie stūres un ilgstoši sēž lielpilsētu korķos.

Vingrojumi pie stūres

Lai regulāri saņemtu bezmaksas video padomus muguras veselībai, ielūkojies te.

“Negudrīšos” vairs, pie tam neesmu šai jomā zinoša. Tāpēc došu vārdu pašam Aleksejam. Ja tu saproti krievu valodu, tad tev tas viss būs tikpat pieejams un saprotams, kā man. Lūk, šis bezmaksas video-padomu kurss.

Nobeigumā, motivējošs Alekseja video par tēmu: Darbība un BEZdarbība Smaidiņš.

Ņem un izdari to!

Paraksties uz Alekseja Solniškina bezmaksas padomiem un video vēstulēm un atrodi starp tiem muguras_sapes (2)SAVUS vingrojumus un noteikti tos sāc izmantot.

Šad tad, droši vien, tu no Alekseja saņemsi atkal un atkal jaunus ieteikumus – ja tu jūti, ka šāda informācija tev ir nākusi īstajā laikā, izmanto to.

Lai tev stipra veselība un arī neatlaidība!


Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja tu šobrīd atrodies darbā pie datorgalda vai pie jebkāda cita darba galda, varbūt tu esi mājās un veic monotonu darbu virtuvē vai adi vai šuj ut ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Vēlos tevi iepazīstināt ar 40+ gadīgo L`Oreal modeli Kari Sciera . Šī drosmīgā sieviete pieteicās L`Oreal konkursam  un vinnēja bezmaksas braucie ...

 • Skatoties un klausoties šo video manās acīs sariesās asaras…Ne tikai par mums sievietēm pēc 50. Vispār par mums, sievietēm. Par mums cilvēkiem. Pa ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata