Ceļš uz sievišķību

cels_uz_sieviskibuMarta mēnesis kā vienmēr atnāk ar pavasarīgu noskaņu un svarīga loma šajā noskaņā ir tieši mums – sievietēm, jo svinam Sieviešu dienu. Un šie nu ir tie svētki, kad savu uzvaras gājienu var sāk tulpes, narcises, sniegpulkstenītes un hiacintes – pirmie pavasara vēstneši.

Man šķiet, ka sieviete un ziedi, viens bez otra nemaz nav iedomājami, tāpat kā sieviete un pavasaris. Un kad mums visvairāk gribas būt skaistām un pamanāmām? Pavasarī, vai ne?

Jo tad mēs it kā kopā ar dabu mostamies no ziemas miega – iekšēji atbrīvojamies no sastinguma, kļūstam rosīgākas un apņēmīgākas, gaišākas, maigākas un smaidīgākas. Noslēpjam skapī biezos džemperus un mēteļus, meklējam košākas krāsas gan apģērbā, gan aksesuāros, iemīlam un ļaujam iemīlēt sevi atkal no jauna. Vārdu sakot, arī mēs uzplaukstam un gatavojamies lielajai ziedēšanai! Uzplaukst arī mūsu sievišķība.

Sievišķības enerģija ir miera, radošuma un rūpju enerģija. Tā ir dziļa gudrība (ne intelektuāla, bet intuitīva) ,samierināšanās, maigums, iejūtība un siltums. Sievietei tā ir māka mīlēt, kalpot un dot. Un noteikti pieņemt. Tieši tāda enerģija piesaista vīriešus, kas vēlas ģimeni, labsajūtu un harmoniju. Un tieši šī enerģija palīdz uzturēt ģimenes pavardu, būt mūzai un aizbildnei savam vīram un bērniem. Un kura no mums gan negrib būt mīlēta un mīlēt pati!

Sievišķās enerģijas attīstīšana ir ceļš mūža garumā. Ir ļoti daudz iespēju kā padarīt sevi sievišķīgāku – ir regulāri veicami vingrinājumi, meditācijas, darbs pie savām rakstura īpašībām. Tādējādi ieguvēji ir visi – tavai dzīvei parādīsies jaunas krāsas, noskaņas, sajūtas un to pamanīsi ne tikai tu pati, bet arī cilvēki tev apkārt. Viss iegūs daudz dziļāku jēgu, jo tu pati sajutīsi, ka ej pareizā virzienā.

Lūk daži paši parastākie paņēmieni, kā pavairot sievišķo enerģiju:

sievieteNēsā svārkus, kleitas un citu sievišķīgu apģērbu! Pat pats audums, tā struktūra, apģērba detaļas var palīdzēt tev kļūt sievišķīgākai. Apģērbam nav jābūt pārlieku seksuālam, taču nav jālīdzinās arī bezformīgam pelēkam maisam. Ieslēdz savas estētiskās sajūtas!

Pievērsies mākslas pasaulei. Tas nenozīmē, ka tagad, kad vien tev ir brīvs laiks, sāksi apmeklēt izstādes, teātrus un kino. Taču, pēc vēlēšanās, vari atrast kādu māksliniecisku nodarbi, kas darīs tevi maigāku, elastīgāku, siltāku. Tās var būt dejas vai teātra apmeklējums, dzejas klausīšanās, gleznošana , pērļošana vai tamborēšana. Vari pati izmēģināt kādu nodarbi, ko sen jau vēlies iemācīties vai arī vienkārši baudīt citu radīto.

Rūpējies par savu ķermeni! Aizej pie friziera, uz masāžu, pie manikīra vai mājas apstākļos palutini savu ķermeni. Lai attīstītu savu sievišķību, pilnīgi noteikti nav jāiegulda liela nauda. Reizēm mazliet pamainot matu sakārtojumu, rezultāts ir veiksmīgāks kā dažreiz pēc plastiskās operācijas.

Tiecies ar draudzenēm, iesaisties interešu grupās! Sievietēm ir ļoti svarīgi izteikties, saņemt un sniegt atbalstu, emocionālu piedalīšanos. Bet reizēm der arī vienkārši tāpat papļāpāt par neko un nepārmest sev par it kā veltīgi pavadītu laiku. Ja tev privātajā dzīvē ir sarežģījumi, ļoti vērtīgi ir atrasties laimīgu precētu sieviešu sabiedrībā. Tieši tādas sievietes var nodot tev sievišķo vēstījumu, uzticēšanos un mīlestību.

sieviete_gleznoRaksti dienasgrāmatu! Ne vienmēr tev ir iespējams parunāties ar draudzenēm vai psihologu, taču vajadzība izteikt savas emocijas, šaubas, bailes vai atklājumus, vienalga paliek. Sievietei tas ir veids, kā atbrīvoties emocionāli un konkrētāk saprast savu domu gājienu. Dienasgrāmata šajā gadījumā var kļūt par tavu uzticamo draugu. Un, ja tā vēl ir pateicības dienasgrāmata, tad šī tehnika kļūs vēl vairāk efektīva tavā ceļā uz laimi.

Rūpējies! Rūpēties var ne tikai par saviem ģimenes locekļiem, vīru un bērniem vai mazbērniem, bet arī par citiem cilvēkiem, dzīvniekiem vai augiem. Pacienā citus ar garšīgu ēdienu, izsaki komplimentus, parādi ceļu, pasniedz negaidītas dāvaniņas, aplej puķes, paspēlējies ar suni vai kaķi.

Pieņem palīdzību un rūpes! Svarīgs aspekts mākai mīlēt ir ne tikai mācēt dot, bet arī mācēt saņemt. Atļauj citiem cilvēkiem sagādāt tev prieku, dalīties ar tevi un nejūties parādā par to.

Pastaigājies dabā! Sievietei ir ļoti svarīga saikne ar dabu. Un pastaigas dabā dod labumu ne tikai veselībai, bet palīdz attīstīt intuīciju, dod miera un harmonijas sajūtu.

rozesIemācies ko jaunu! Ļoti labi, ja izvēlies iemācīties tieši sievišķīgas lietas (pagatavot kādu jaunu ēdienu, apmeklēt deju kursus, mācīties dziedāt vai adīt utt). Sievietes enerģija ir kustīga un plūstoša. Neļauj tai sastingt.

Nu re, iesākumam jau ir daudz ko darīt lietas labā, vai ne? Novēlu mums visām būt skaistām gan sirdī, gan ārējās izpausmēs, būt smaidošām un mīļām, būt – sievišķīgām!

Uz tikšanos tepatās,

Sarmīte

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • No rudens košuma žilbst acis. Viss tik krāsains, bagātīgs un piesātināts, bet es pastāstīšu kā ierīkot...BALTU DOBI. Baltā ir krāsu krāsa. Baltā ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Inese

  :) Es lasu un visam piekrītu, un tas viss tā ir, jo ar mani tas ir noticis! Es tagad nēsāju svārkus un kleitas, pat situācijā, kad ērtāk būtu bikses, es uzvelku kleitu, kurā man būs ērti, un jūtos – sievišķīga! situācijā, kad varētu justies tikai ērti!
  Sarmīt, paldies Tev, ka Tu šeit raksti! Tas ir kolosāli, ka daudz sieviešu uztvers Tevis rakstīto un sievišķības – mīlestības Latvijā bus daudz vairāk un pasaule kļūs labāka, jo mīlestība maina pasauli! :)

   
   
   
  • Paldies, Inese, par skaistajiem vārdiem. Kļuva tik silti ap sirdi! Esmu priecīga un ļoti pateicīga, ka varu būt šeit Buduārā un dalīties ar jums visām savās domās un idejās. Un vēl lielāks prieks ,ja kaut mazai daļai no mūsu bloga lasītājām kaut kas noder, liek sakustēties sirdij un rosīties prātam..)) Un mums visām , gan mums Buduāra meitenēm, gan jums – mūsu lasītājām ir tik daudz ar ko dalīties…ka patiesībā droši vien pašas nemaz to tā īsti neapjaušam. Kas vienam šķiet mazs un nenozīmīgs, tas kādam citam var būt visa pasaule.

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata