Zīda gultas veļa – veselībai, komfortam un skaistiem sapņiem

zīda_gultas_veļa (9)„Zīds!… Izrādās šis bija pats vērtīgākais audums! Pat vērtīgāks par zeltu, jo daudz retāk sastopams nekā dzeltenais metāls, un pat par garšvielām, kuras varēja pavisam vienkārši izaudzēt – gluži kā citus smaržojošos augus – vai savākt, jo tās aug savvaļā.

Zīdu apvija noslēpumainības aura, jo to bija sarežģīti ražot. Kurš gan būtu domājis, ka vienkāršas siekalas spēj pārvērsties brīnišķīgās un smalkās šķiedrās, no kurām var atšķetināt neparasti garu diegu?

Turklāt zīds pēc taustes bija ļoti maigs un ļoti mirdzošs. Klīda pat nostāsti, ka zīda izcelsmes zemē Centrālķīnā pats mītiskais Dzeltenais Imperators, pirms tūkstošiem gadu izgudrojis rakstību un matemātikas aprēķinus, medicīnu un ēdamirbuļus, vēlāk bija dāvājis savai tautai ne ar ko nesalīdzināmo mākslu ražot un aust zīdu….

Šis audums, tik maigs kā sievietes āda, lika šīm pašām būtnēm pilnībā zaudēt galvu.”

Tas bija citāts no rakstnieka Žozē Frešs romāna „Zīda Imperatore”, kas ir viens no daudzajiem rakstniekiem, kas pievērsies zīda tēmai, akcentējot tā īpašo auru.

Tagad mums ir iespēja ļauties zīda maigumam, dabiskumam un valdzinājumam arī ikdienā….

Zīda gultas veļa Latvijā

Šoreiz stāsts ir par Latvijas tirgū šobrīd piedāvātu, Austrumu pasaulē gadsimtiem pārbaudītu, bet Rietumu pasaulē tikai nupat iepazītu gultas veļu – ar zīda šķiedru pildītām segām un spilveniem, kas ir lieliska izvēle kvalitatīvai gultas veļai un atslēga kvalitatīvai dzīvei.zīda_gultas_veļa (6)

Cik mēs labi zinām to, ka izdevusies diena un gūtie panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā, cik labs ir bijis naktsmiers. Veiksmīga tikšanās ar klientu, patīkams vakars ģimenes lokā, padarīti mājas darbi – tas viss ir iespējams, ja esam labi atpūtušies. Kvalitatīvai dzīvei mums ir nepieciešams veselīgs, pilnvērtīgs un kvalitatīvs miegs, skaisti sapņi, kurus pēc labas atpūtas naktī varam pēc tam īstenot dienā.

Turklāt, Silksecret.lv piedāvātie spilveni un segas ir pildīti ar 100% dabisku augstvērtīgu garšķiedras Mulberry zīdu, kas iegūts no zīdtauriņu kāpuru kokoniem. Šim pildījumam tiešām piemīt maģisks noslēpums – tam līdzvērtīga materiāla nav, jo tieši zīda izstrādājumi nodrošina veselīgu miegu, rada komforta auru, mājīgumu un eleganci, tas ir antialerģisks, palīdz novērst stresu un aizkavē novecošanos.

Zīds un cilvēka veselība

Zīda izcelsme un vēsture ir meklējama senajā Ķīnā, kur tradicionālā veidā šos izstrādājumus ražo jau gadsimtiem ilgi. Turklāt gadsimtu gaitā arī zinātniski ir pierādīts, ka zīds ir labvēlīgs materiāls ādai, matiem un vispārējai cilvēka veselībai.

zīda_gultas_veļaTieši pateicoties senajām tradīcijām un augstajai kvalitātei, šie produkti ir iemantojuši cieņu un augošu pieprasījumu, jo cilvēki, kas izmanto ar zīda šķiedrām pildītas segas un spilvenus, mazāk cieš no dažādām slimībām, piemēram, reimatisma un artrīta, asinsrites traucējumiem un ādas iekaisumiem, saaukstēšanās un gripas. Izskaidrojums ir tāds, ka proteīniem bagātā zīda šķiedra satur dažāda veida aminoskābes. Ādai ilgstoši saskaroties ar zīda izstrādājumiem, tā tiek barota, tādējādi aizkavējot ādas novecošanās pazīmes un uzlabojot ādas vielmaiņu.

Ar zīda šķiedru pildīta sega un spilvens ir ļoti svarīgi un neaizstājami cilvēkiem ar alerģiju pret dūnu un spalvu izstrādājumiem,  putekļu ērcīti, kā arī šo slimību profilaksei. Ir zinātniski pierādīts, ka attīrīts dabīgs zīds nesatur alergēnus, un tas nozīmē, ka zīda šķiedras sega pēc savas būtības ir antialerģiska. Par šo patiešām burvīgo īpašību zīds var pateikties savam ķīmiskajam sastāvam, kura sastāvā ir 97% proteīna -olbaltumvielu. Olbaltumviela sericīns (zīda līme), kas nelielā daudzumā ir zīda sastāvā, kas spēj novērst putekļu ērcīšu rašanās iespējas, kā arī neveidojas pelējuma sēnītes un baktērijas.

Ļoti būtiska īpašība, zīda izstrādājumiem piemīt augsta elpotspēja. Lietojot segas ar dabisko zīda šķiedru pildījumu, varat aizmirst par pārkaršanu vasarā vai nepietiekamu siltumu ziemā, jo zīds spēj regulēt ķermeņa temperatūru atbilstoši guļamistabas temperatūrai, uzturot vienmērīgu siltumu visas nakts garumā. Bez tam zīda izstrādājumiem ir augsta mitruma uzsūktspēja, līdz pat 30% no savas masas, tādējādi nodrošinot gulēšanai sausu vidi. Tas ir īpaši svarīgi cilvēkiem, kas cieš no reimatisma un artrīta, – izstrādājumiem piemīt lieliska profilaktiskā iedarbība pret šīm slimībām.

Kāpēc zīda gultas veļa

Izvēloties ar zīda šķiedru pildītu segu, tu būsi patīkami pārsteigta par tās vieglumu,zīda_gultas_veļa (7) maigumu, mīkstumu un piekļāvīgumu, turklāt, tai pat laikā, siltumu. Tu taču piekritīsi, cik pārsteidzoši patīkama kombinācija. Turklāt, zīda šķidras segas vieglums samazina spiedienu uz tavu ķermeni, nodrošinot ilgstošu komfortu, labu asins cirkulāciju, limfas darbības atvieglojumu.. Tu jutīsies tā, kā guļot maigā, mīkstā mākonītī.

Vislabāk par šīs gultas veļas kvalitāti, sajūtām, tajā ieritinoties, var nojaust, lasot mūsu apmierināto pircēju atsauksmes. Lasāmajās atsauksmju rindiņās visu laiku pavīd vārdi: neaprakstāms komforts, viegla, mīksta, pat vīrs vairs nesvīst, sajūtas fantastiskas, labsajūta, bauda, laba dāvana, patīkama, ideāli spilveni…

Lai labāk izprastu šo sajūsmu, tagad nedaudz par Mulberry šķiedrām. Augstvērtīgais, dabiskais Mulberry zīda šķiedru pildījums un īpaša audzēšanas un apstrādes tehnoloģija nodrošina ekoloģisku, tīru un dabisku gulēšanas vidi. Pievērs uzmanību tam, no kā sastāv un kā top zīda sedziņa, jo cilvēkiem rodas dažkārt nepareizs priekšstats par to.

zīda_gultas_veļa (8)Ar zīda šķiedru pildītā sega ir roku darbs – segu izgatavošanā tiek izmantota sena ķīniešu tradicionālā metode, ar roku no iekšpuses piediedzot zīda pildījumu pie apvalka, lai pieturētu to, saglabātu tā atrašanās vietu un tas nesakristu vienā malā visu segas lietošanas laiku. Katras segas pildījums ir gatavots no daudzām zīda šķiedras kārtām. Katra zīda šķiedras kārta izskatās kā tīmeklis, tās savā starpā ir stingri savienojušās. Tādā veidā kārtām kārtota zīda šķiedras sega satur daudz gaisa, tādēļ darbojas siltumizolējoši un rada šo segu vieglumu.

Zīda pavediens ir garākā, stingrākā un izturīgākā dabiskā šķiedra, tāpēc, izstiepjot kokonus, tā saglabā savu formu uz visiem laikiem. Kā segas apvalciņš parasti tiek izvēlēts kokvilnas satīns, kas ļoti labi sader ar zīda pildījumu. Pievēršot uzmanību pareizai segas kopšanai, tā kalpos ilgus gadus.

Kam domāta zīda gultas veļa

Zīda izstrādājumi piemēroti pilnīgi visiem, kas vēlas uzlabot savas dzīves kvalitāti. Ar zīdu pildītas segas un spilveni ir īpaši ieteicami bērniem, kā arī jutīgiem un alerģiskiem cilvēkiem. Silksecret.lv piedāvājumā tu atradīsi piemērotu segas izmēru jebkuram ģimenes loceklim – gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pievērs uzmanību tam, ka Silksecret.lv piedāvā dažādu veidu ar zīdu pildītās segas: plānas, vidēji biezas, biezas vai kombinētas – atbilstoši savām prasībām un komfortablam, patīkamam miegam. Turklāt, zīda segas ir piemērotas ne tikai vasaras sezonai, bet arī aukstajiem ziemas mēnešiem.

Par šīm sedziņām saka tā: tas, kurš kādreiz ir sedzies ar zīda segu, nekad vairs nevēlēsies segties ar kādu citu. Silksecret.lv var droši apgalvot, ka tas tā tiešām ir!

Silksecret.lv piedāvājumā atradīsi arī zīda pledus un elegantu zīda gultas veļu.zīda_gultas_veļa (3)

Dzīvo veselīgi un ļaujies zīda izstrādājumu rūpēm par savu miegu, pašsajūtu un skaistumu!

Vairāk par zīdu un tev piemērotu piedāvājumu interneta veikalā:

www.silksecret.lv

e-pasts: info@silksecret.lv

Tel.29269161

Interesanti raksti :

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Šī publikācija būs veltīta zīdam – dabīgajam un mākslīgajam. Kā tos atšķirt, kā atšķirt dabīgo, īsto zīdu no mākslīgā? Vispirms nedaudz no vēstur ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 

Tags: , , , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata