Salvatore Ferragamo rudens-ziema 2011

Salvatore Ferragamo modeJau ir notikušas šīs sezonas rudens-ziemas un pavasara-vasaras Ņujorkas, Londonas, Milānas, Parīzes un Maskavas modes namu skates.

Jebkuras sezonas mode rodas krietni iepriekš, pirms tā „stājas spēkā”.

Tās no mums, kuras nav apmeklējušas šīs modes skates var pašķirstīt jaunās sezonas modes katalogu lappuses un pameklēt visu jauno internetā esošo nesaskaitāmo blogu lappusēs. Arī  bloga buduars.lv stūrīšos tu vienmēr varēsi atrast tēmas, kas  attiecas uz modi un stilu, pie tam pēc iespējas to visu tuvinot mūsu, 40-gadnieču interesēm.

Šodien turpinām iepazīties ar pasaules sievišķīgāko modes dizaineru jaunajām kolekcijām. Un viena no tām ir Salvatore Ferragamo rudens-ziemas kolekcija 2011-2012.

Nedaudz par šo modes karali.
Salvatore Ferragamo dzima 1898.gadā, Avellino provincē, itālijā. Viņs bija viens no 20.gadsimta ietekmīgākajiem un slavenākajiem apavu modes dizaineriem. Pateicoties viņa roku darbam, unikālajamSalvatore Ferragamo apavu linija apavu dizainam, liela uzmanība tika veltīta komfortam un stilam. Pēc apavu mākslas apgūšanas Neapolē, Ferragamo atvēra nelielu apavu veikaliņu.
1914.gadā viņš emigrēja uz Ameriku. Tur, Kalifornijā viņš atvēra ateljē un drīz vien viņa vasaras sandaļu kolekcija pievērsa arī vietējo kinozvaigžņu uzmanību.

1933.gada pasaules krīzes ietekmē viņš aizvēra veikalu Amerikā un atgriezās uz Itāliju, kur  ar laiku viņa ražotne sasniedza 350 apavu pāru apjomu dienā.  Ferragamo mira 1960.gadā, bet viņa vārds dzīvo pateicoties ģimenei. Šis brends šobrīd pasaulē ir slavens kā apavu, somu, briļļu, šaļļu, zīda kaklasaišu, parfimērijas un apģērbu līnijas.

Salvatore Ferragamo ir viens no pazīstamākajiem modes pasaules luksus brendiem. Visa produkcija tiek ražota kompānijas dzimtenē – Itālijā. Salvatore Ferragamo – tā ir nemainīga klasika un kvalitāte.
Pēdējā ziemas kolekcija atkal pilnībā atbilst šī brenda markas estētiskajai un nekad no modes neizgājušai klasikai.

Tradicionālās krāsas ir melna, balta un pelēka.

Klasiskie zīmējumi – rūtiņa, svītras un „zosu kājiņu” raksts. Šī kolekcija neizskatās kā „atnākusi” no pagājušā gadsimta pēdējām desmitgadēm, bet gan tieši otrādi – ļoti mūsdienīgi un svaigi.

Tas ir pateicoties spēlei ar zīmējumiem, mūsdienīgajiem audumiem un niansēm, kas pieder tikai šodienai.

Kolekcija ir korekta, ļoti eleganta un sievišķīga. Tieši šī iemesla dēļ nolēmu to parādīt arī tev.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata