Saki „atā” saviem liekajiem kilogramiem!

 

sieviete_un_ziema

Jaunas nedēļas sākums! Laika ziņas vēsta, ka beidzot šonedēļ atnāks ziema. Droši vien arī Tu to mazlietiņ gaidi. Atzīšos, ka neesmu liela ziemas mīļotāja, bet sava burvība tajā visā ir gan! Pasaule ietērpjas baltās, pūkainās villainēs, debesīs kāpjoši dūmi zīmē rakstu rakstus, un ja nu vēl kādu dien putenis – tad domās var uzdejot trakas sniegpārslu dejas un iztrakoties no sirds! Un, galvenais, ka Tev nav jāskatās vai kāds tevi kritizēs, vai Tu ne tā izskatīsies, vai būsi gana laba – tās būs tikai dejas ar sevi, vēju un sniegpārslām – baltas un gaišas, dzelošas un atspirdzinošas. Vai esi bijusi kādreiz laukā putenī un izbaudījusi to – nu tā, līdz matu galiņiem? Pamēģini gan, tad uz brīdi viss ikdienišķais paiet maliņā, lai atļautu Tev būt pašai – pašai ar savu Būtību.

Bet tagad pastāstīšu Tev par kaut ko pavisam jaunu un interesantu! Pavasaris arī vairs nav aiz kalniem, vai ne? Un tad, kad sāksies košu šallīšu, vieglu kleitu un reibinošu smaržu laiks, kad visapkārt viss plauks un ziedēs, arī Tev taču gribēsies uzziedēt pasaulei līdzi, vai ne? Un kas ir katras sievietes viens no ilgotākajiem sapņiem? Būt slaidai, možai un sajust, ka pati esi iemīlējusi savu ķermeni un arī citi priecājas, Tevi ieraugot! Tātad – pateikt ardievas kādam liekam kilogramam, kas pa ziemu ir pavisam nemanāmi piezadzies un sajusties kā valdniecei pār savu ķermeni.

Jau rītvakar 20.janvārī astoņos vakarā atkal esam aicinājušas pie sevis vebināru istabāIrisa_Oganesjana pārtikas atkarības speciālisti, diētas ārsti, kura strādā ar inovatīvo psihodietoloģijas metodi Irisu Oganesjanu. Iespējams, ka jau pirms gada, kad Irisa pie mums vadīja vairākus vebināru ciklus (te var izlasīt toreizējo interviju ar Irisu >>>>), jau biji to apmeklētāja.

Tas būs bezgala interesants skatījums par Tavu ķermeni un pārtiku, par Tavām emocijām un to, kā tās var atpazīt, par to, kas patiesībā ir vajadzīgs tavam ķermenim, kad jau vakara gaitā desmito reizi virini ledusskapja durvis… Un praktiski darbiņi un mājasdarbi, kas atklās Tev pavisam citu skatījumu pašai uz sevi! Bet pats galvenais – ka sapratīsi, ka ir izeja no šīs situācijas un, ka tieši Tu esi tā, kas to var izdarīt iepazīstot sevi vairāk.

Ieskaties šeit>>> un izlasi, ko darīsim šajā pirmajā Irisas vebinārā un izvēlies būt ne tikai slaida, bet vispirms jau starojoša un gaiša, kas ir pats sākums ceļam uz skaistu augumu! Izklausās neticami? Pamēģini!

Un atgriežoties pie ziemas…

Novēlu Tev šoziem izbaudīt kaut vienu kārtīgu puteni – kad visapkārt tikai sniegs un Tu – redzēsi, ko tas ar Tevi izdarīs. Ļaujies, lai nosnieg nost ikdiena un rūpes un lai tas atnes Tavā sirdī vieglumu un gaismu!

Lai baltas domas šonedēļ!

Sarmīte

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata