NEIESPĒJAMAIS IR IESPĒJAMS? JĀ!
Svaru Ietekmējošie Faktori un Ko Ar Tiem Mums Darīt...


Vebināru vada
Sertificēta ārste - dietoloģe  IRISA OGANESJANA
2015.gada 24.februārī, plkst. 20:00
Vebināru vadīs: Irisa Oganesjana - sertificēta ārste - dietoloģe kopš 2000.gada,  absolvējusi Latvijas Medicīnas Akadēmiju,  mācījusies  Maskavas Psihoterapijas un klīniskās psiholoģijas institūtā par uztura atkarības speciālisti.

"Liekā svara terapija balstās uz "psihodietoloģijas" inovatīvu metodi, kas ļauj iemācīties kontrolēt uztura uzvedību ar mērķi sasniegt vēlamo svaru, un rezultātā dzīvot jaunā ķermenī."

"Es nestrādāju, es nodarbojos ar to, kas man patīk. Vienmēr, jau no pašas bērnības, esmu gribējusi citiem palīdzēt, un to arī daru. Palīdzu cilvēkiem atrast ceļu pie sevis. Tas ir arī mans Ceļš. Runājot par dzīvi, patiesībā nav iespējams būt apmierinātam ar to, ja neesi apmierināts ar savu ķermeni.

Var ar pašiedvesmu nodarboties cik vien ilgi uziet, sakot, ka "es sevi mīlu" utt., bet tai pat laikā var klusi sevi ienīst…"
Kas ir vebinārs un kā to lietot?
Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē - tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, Tev ir jāsaņem no mums unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā, un parole (ja vebinārs ir maksas). Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, Tev ir nepieciešami skaļruņi.


Un atceries:  "Jebkurā vecumā un jebkurā situācijā var mainīt  absolūti visu, ja vien zini kā..."
NEIESPĒJAMAIS IR IESPĒJAMS
Copyright © 2014-2015 Buduars.lv visas tiesības aizsargātas.

... ja Tev liekas, ka šis pasākums varētu interesēt arī citas sievietes, padalies, nospiežot pogu.
Reģistrācija un dalība vebinārā.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, Tev jānorāda savs vārds, jāievada parole un jāakceptē dalība.


SVARĪGI!   
Pieteikšanās vebināram tiks pieņemta līdz 24.februāra plkst. 19:00.
Aizpildi zemāk redzamo dalības-pieteikšanās formu un vebināra dienā, apmēram stundu pirms vebināra sākuma, Tu saņemsi vebināra dalības saiti un paroli un paskaidrojumu,  kā tajā piedalīties.

Apsverot domu par atbrīvošanos no liekajiem kilogramiem,  nereti sievietes uzreiz iedomājas par sevis ierobežošanu un nabadzīgu ikdienas ēdienkarti. Kad runa ir par diētām, mēs uzreiz iedomājamies ierobežojumus un izsalkumu, jā, tieši tā šo vārdu pārvērtuši cilvēki, bet sākotnēji vārdam diēta ir bijusi pilnīgi cita nozīme. Vārds diēta cēlies no grieķu vārda un nozīmē - dzīves veids, uztura režīms - pārtikas uzņemšanas noteikumu kopums.

Dalības maksa:  8.00 eur
Ja arī Tev šķiet, ka vēlies mainīt savus ēšanas paradumus,
iegūt slaidu, veselīgu augumu un dzīvot katru dienu ar baudu,
tad šis vebinārs ir domāts arī Tev!

Vebināru vada
Sertificēta ārste - dietoloģe  IRISA OGANESJANA
2015.gada 24.februārī, plkst. 20:00
Mēs taču ikviens esam dzirdējuši aicinājumu: "Ieklausies savās sajūtās!" Tieši tāpat strādā arī šī "psihodietoloģijas" metode - vienkārši  ir jāiemācās dzirdēt savu ķermeni, sava ķermeņa signālus.

Savukārt, ja sieviete ēd, vadoties pēc savām emocijām, sāta sajūta neiestājas, jo emocijas nevar pabarot ar pārtiku. Kāds iemācās ieklausīties sevī visai ātri - nedēļas laikā, citam vajag vairāk laika, jo mūsu ķermeņa signāli ir apspiesti jau no bērnības. Kad mēs sākam sevi dzirdēt, mums našķus nevajag tik daudz. Tā ir šīs metodes atslēga- mēs varam atļauties ēst našķus, bet nelielā daudzumā, jo vairāk tos vienkārši negribas, bet tajā pat laikā neesam sev neko lieguši.

Bet kādi ir tie faktori, kas ietekmē mūsu izskatu, kas padara pārtiku tik pievilcīgu, lai caur to glābtos no visiem pārdzīvojumiem?

Ko uzzināsi vebinārā:
1.Ēdiens un tā psiholoģiskie aspekti.
2.ķermeņa uzbūves tips sievietēm.
3.Stresa ietekme uz apetīti.
4.Ģimenes ieradumu ietekme uz ēšanas paradumiem.
5.Praktiski uzdevumi.

Ko Tu iegūsi:
  • Uzzināsi, kāpēc mēs patiesībā ēdam un sāksi izprast Tavus iemeslus, kas liek pārēsties.
  • Izprotot sevi, Tu daudz vieglāk varēsi izdarīt izvēli - ēst vai ne.
  • Uzzināsi savu ķermeņa uzbūves tipu un pārstāsi gaidīt no sevis neiespējamo.
  • Izpratīsi stresa ietekmi uz sevi, kas palīdzēs Tev kļūt mierīgākai un "neapvainoties" uz ķermeni.
  • Uzzināsi, kā Tavas ģimenes tradīcijas neapzināti ietekmēja Tavu uztura uzvedību - ēšanas manieri - kas palīdzēs Tev atbrīvoties no nevajadzīgiem ieradumiem.
  • Un uzzināsi noteikti vēl kaut ko svarīgo, par ko neesi pat aizdomājusies...


"Man svarīgi saprast pašai sevi - kāpēc es daru to vai to, ko es jūtu, ko domāju; saprast svarīgi arī citus cilvēkus - viņu rīcības motīvus, viņu emocijas."

"Svarīgi ir pārstāt sevi kritizēt - "Ak, es muļķe!", un pārstāt sevi žēlot "Ai, nabadzīte!", un ļaut sev materializēt savas dvēseles aicinājumu, un tad arī Mīlestība, Prieks un Miers iemājos jūsos uz visiem laikiem!"
NEIESPĒJAMAIS IR IESPĒJAMS? JĀ!
Svaru Ietekmējošie Faktori un Ko Ar Tiem Mums Darīt...