Rudenīgais šiks un sievišķība

 

rudens_stilsTas būs šī rudens stila un dažu modes tendenču neliels pārskats, lai mēs visā – gan buduars.lv, gan citu vietņu – žurnālu un mājas lapu informācijā neapjuktu.

Šī publikācija ir domāta sievietēm, kas modei neseko akli, bet tomēr vēlas atrast tās „odziņas”, kas viņas katrā sezonā var padarīt ne tikai elegantas, bet arī stilīgas. Izlasi, izvēlies to, kas ir „tavs” un neaizmirsti vienmēr būt un palikt sievišķīga!

Stilīgi, eleganti un glīti – lūk, šī rudens devīze. Slavenie dizaineri šajā sezonā izvēlējās tumšas krāsas un dārgus materiālus. Šāda izvēle veiksmīgi demonstrē izsmalcinātu siluetu un jebkuram izvēlētajam tēlam pievieno šiku.

Savas pozīcijas nemaina arī klasiskais melnā un baltā apvienojums – tas vienmēr ir aktuāls krāsu salikums, it īpaši lietišķu cilvēku vidē. Šai sezonā dizaineri piedāvā ieviest saīsināta garuma (3/4) piedurknes un asimetriju. Bet par sezonas rotu kļūst puscaurspīdīgu audumu kleitas un blūzes.

baltais_un_melnais_2012 (2)baltais_un_melnais_2012

No virsapģērbiem populāras kļūst kažokādas vestes, kažoki, ādas mēteļi un vējjakas. Ne mazāk populārs būs klasiska stila pasteļtoņu un silto toņu mēteļa salikums ar ādas cimdiem, biksēm vai svārkiem.

kazokadas_vestes_2012 (2)kazokadas_vestes_2012 (3)

Ļoti modernas būs ādas bikses, pie tam ar spīduma efektu. Svinīgiem gadījumiem var izvēlēties samta, velveta vai atlasa bikses ar metāla spīduma efektu, bet katrai dienai – modeļus no tvīda. Pie tam, ir nepieciešams ievērot vienu svarīgu noteikumu – biksēm (jebkuras krāsas) jābūt vienkrāsainām.

Modernie rudens-ziemas 2012-2013 lietusmēteļi ir lakoniski un krāsu ziņā ieturēti. Pie tam tie ir pietiekoši komfortabli un vienlaikus sievišķīgi.

rudens_meteli_2012 (2)rudens_meteli_2012 (5)

Melni lietusmēteļi – apmetņi līdz pat zemei no lietusmēteļu vai dabīgiem audumiem ar lielu pogu un uzpleču daudzumu un kļūs par vienu no rudens trendiem.

Austrumu stila lietusmēteļus bez apkaklītes (vai ar nelielu pārliekamu apkaklīti) ar platām piedurknēm nēsā neaizpogātus vai arī fiksē jostasvietā ar elegantas jostas palīdzību.

burberry-rudens_meteli_2012

Viena no šo sezonu vadošajām līnijām ir militārais stils ar uzplečiem, vairākrindu pogājumiem, lieliem atlokiem, lietišķums un ārējais „militārisms”.

militarais_stils_2012militarais_stils_2012

Matētas ādas, spīdīgas un gludas virsmas lietusmēteļi šai sezonā kļūs vispopulārākie.

adas_kostims_rudens_2012adas_meteli_rudens_2012christian-dior-rudens_mode_2012valentino_rudens_2012_metelisadas_bikses_rudens_2012

Galveno rudens-ziemas moderno mēteļu tendenču vidū iezīmējas divi virzieni: mēteļu garumam jābūt vai nu līdz ceļgalam vai maksi. Daudzu modeļu vidū līderi ir redingoti, kurus nēsā ar brīva griezuma biksēm vai ar mini svārkiem.

Universāli un praktiski mēteļi līdz ceļgalam, kuri var būt gan pieguļoši, gan apjomīgi, piestāv praktiski visām sievietēm neatkarīgi no auguma un figūras slaiduma. Šādu modeli papildina rudens kurpes vai zābaki ar augstu papēdi.

meteli_2012_2013

Praktiski visiem zināmajiem modes dizaineriem šīs sezonas kolekcijās varam ieraudzīt divrindu mēteļus ar apdarē izmantotām pogām, kabatām, uzplečiem. Šādi modeļi, kā likums, ir pieguļoši, bet vidukli šad tad var izcelt ar jostu vai siksnu.

rudens_meteli_2012 (2)

Jau ne pirmo reizi ir aktuāli „smilšu pulksteņa” silueta mēteļi, tāpat arī mēteļi-kūniņas un trapecveida mēteļi.

dior_rudens_meteli_2012Calvin Klein_rudens_meteli_2012rudens_meteli_2012 (3)

Šai sezonā modes dāmas var eksperimentēt droši, papildinot savus tērpus ar dzeltenām, oranžām, violetām un zilām zeķubiksēm. Pie tam der visas sezonas krāsas bez pretīgajiem indīgajiem toņiem.

zekubikses_rudens_2012 (2)zekubikses_rudens_2012zekubikses_rudens_2012 (4)zekubikses_rudens_2012 (3)

Baltas zeķubikses ideāli piestāvēs jaukām, jaunām būtnēm. Printu cienītājām patiks modeļi ar visiespējamākajiem rombiem, rūtiņām vai svītrām.  Arī zirnīšraksta zeķubikses joprojām ir populāras, pie tam sīku „mušiņu” raksti ir pārtapusi par diezgan lieliem apļiem.

Romantiskās modes dāmas var iegādāties tērpus ar ziedu rakstiem: tās var būt jautras lapiņas, vienziedu raksti vai tatu imitācija.

ziedu_raksti_rudens-2012 (2)Suno Fall 2012 RTWziedu_raksti_rudens-2012 (3)Dolce & Gabbana_ziedu_raksti_rudens-2012

Ģērbies skaisti un sievišķīgi, bet nebaidies arī eksperimentēt!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 

Tags: , , , , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Baiba

  Raksts labs, bet modeles, kas ir ilustrētajos attēlos nemaz neizskatās pēc 40gadniecēm, un diez vai man, dāmai pēc 40 šādi tērpi piestāvētu (ar dažiem izņēmumiem)

   
   
   
  • Viss jau ir pareizi, Baiba, tikai lai vai kā es to gribēju, es nevarēju atrast nekur 40-gadnieces modeles, kas prezentē šī rudens modes tendences. Būs vien pašām tas jāsāk darīt, vai ne? :)

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata