Pašrocīgi veidotas frizūras svētku vakaram

 

vakara_frizurasCik gan bieži, gatavojoties Jaunā gada sagaidīšanai, mēs aizmirstam pašas par sevi – nav laika pirmssvētku sejas maskai un tikai pēdējās gada dienās atceramies, ka arī vakara svinību frizūra vēl nav izvēlēta, bet pie sava friziera tikt jau vairs nav iespējams…Bet gribas taču, lai tieši šajā vakarā mēs izskatītos citādāk, svinīgāk, īpašāk!

No vienas puses – varam jau izmantot to pašu parasto matu ieveidošanas variantu, kuru mēs jau esam izmantojušas visa gada garumā, tikai paņemot palīgā kādu greznu matu aksesuāru, bet no otras puses – varbūt pamēģināt kādu ekstravagantāku matu veidojumu?

Un nesatraucies, jo lielāko daļu moderno frizūru var viegli izveidot arī mājas apstākļos, apbruņojoties ar ķemmi, fēnu, matu taisnotāju un dažiem matu ieveidošanas līdzekļiem. Pie tam, ja tava ikdienas frizūra ir gluda vai citādi vienkārši ieveidojama, modernais novirziens – uzkasījums (gan gariem, gan īsiem matiem) to padarīs absolūti atšķirīgu, elegantu un svinīgu.

Lūk, daži matu ieveidošanas veidi, kurus bez grūtībām var izmantot, veidojot frizūru mājas apstākļos, tā ieekonomējot gan laiku, gan naudu.

 

Zemā matu cope

Sadali matus horizontāli divās zonās: augšējā daļā – no pieres daļas līdz pakauša vidum un apakšējā – pakauša zonā.

zema_matu_cope

Augšējo matu daļu uzkasi un pieglaud. Apakšējo uztin ar vidēja diametra lokšķērēm. No apakšējiem matiem izveido apjomīgu copi. Savieno un nostiprini augšējo un apakšējo matu daļu ar matu saspraudēm un apstrādā izveidoto frizūru ar matu laku.

Te ir dažas augstu novietotas matu copes:

matu_cope (2)matu_cope (3)matu_cope (4)matu_cope (5)

Vēl viens zemu novietotas matu copes video-variants:

Sānis nobīdīts matu gliemežvāks

Uzkasi matus uz vienu pusi. Uzpūt līdzekli, kas domāts termoaizsardzībai. Nedaudz tālāk no matu saknēm, ar lokšķēru palīdzību izveido lokas.

matu_gliemezvaks

Saspraud lokas sānos, veidojot nevērīgu gliemežvāka formu. Izmantojot matu saspraudes, nofiksē.

Vēl daži video-varianti:

Zirgaste

Atdali vienu matu daļu ponija rajonā. No atlikušās, lielākās matu daļas pakausī izveido augstu zirgasti un to aptin ar diezgan platu matu šķipsnu.

zirgaste

Matus, kas atrodas tuvu sejai pieres daļā nedaudz uzkasi un ar matu lakas palīdzību, kā elegantu vilni pārliec pār frizūras virspusi, šīs šķipsnas matu galiņus noslēpjot zem astes un visu saspraužot ar matu saspraudēm.

Vēl viens zirgastes video-variants:

 

Augsts uzkasījums

Apstrādā matu šķipsnas ar putām un izžāvē ar fēnu. Sadali matus divās daļās: augšējā un apakšējā. Apakšējās daļas sānu matus ar matu želejas palīdzību nogludini un saspraud pakausī ar matu adatām.

matu_uzkasijums

Matus, kas ir pakausī uzkasi diezgan spēcīgi. Akurāti pieglaud, bet matu galiem ļauj būt jābūt brīviem un krītošiem.

Vēl daži varianti ar uzkasījumu – gan īsiem, gan garākiem matiem:

matu_uzkasijums (2)matu_uzkasijums (3)matu_uzkasijums (4)matu_uzkasijums (5)matu_uzkasijumsmatu_uzkasijums

 

Viegls matu uzkasījums

Izmantojot putas matu sakņu piepacelšanai, viegli uzkasi matus pakauša daļā, bet dažas matu šķipsnas, matus kaltējot ar fēnu un matu suku, ieveido. Neaizmirsti par matu laku.

matu_uzkasijums (6)

 

Romantiska stila frizūra

Lai nedaudz piepaceltu šķipsnas, uzpūt matu saknēm speciālu spreju un ieveido tos ar matu loku veidotāju. Vēlamo frizūras formu izveido ar rokām.

frizura_iziesanai (2)frizura_iziesanai (3)frizura_iziesanai (4)frizura_iziesanai (6)frizura_iziesanai (8)frizura_iziesanai (9)

 

Vieglas, smalkas cirtas

Izveido matu celiņu. Izmantojot matu suku un spreju, matus pie saknēm nogludini. Katru šķipsnu apstrādā ar matu laku un, sākot no ausu daļas, ieveido ar matu veidotāju.

matu_cirtas

Izpurini matus ar pirkstiem, izveido vēlamo frizūru un nostiprini ar matu laku.

Un nobeigumā vēl daži varianti vidēja garuma un īsākiem matiem:

af5c34hairstyle6GYI0050757041.jpgkorotkie-vechernie-pricheski_0_258513281vechernie-pricheski39

Es domāju, ka tev izdosies!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata