Realizē savu sapņu ceļojumu kopā ar Altebo

Altebo_turisma_agentura (7)Ir vasara pašā plaukumā un, lai vai kāda ir cilvēku rocība, nav neviena, kuram negribētos kaut kurp aizbraukt, aizceļot.

Tieši tāpēc vēlos tev šodien dot iespēju iepazīties ar vienīgo ceļojumu aģentūru, kas piedāvā ļoti oriģinālu un intriģējošu iespēju: ceļot jau rīt – pat, ja tavā makā šodien ir tikai lats. Uz sarunu esmu aicinājusi ceļojumu aģentūras Altebo.lv izpilddirektori Solvitu Abaroni.

Aija Gerca: Sveika, Solvita!

Kādudien, pētot ceļojumu piedāvājumus interneta vietnēs, es nejauši uzdūros un krietnu laiku aizkavējos Jūsu ceļojumu aģentūras mājas lapā altebo.lv. Par cik buduars.lv ir domāts mums – dāmām vecumā ap un pēc 40, man būs arī daži piesardzīgi un nepierasti jautājumi. Tāpēc nesamulstiet, labi? Smaidiņš

Solvita Abarone: Sveika! Sarunājuši! Smaidiņš Un starp citu – nesen, veicot klientu statistiku, noskaidrojām, ka mūsu visbiežākie klienti ir tieši sievietes ap 40 gadu vecumu!

Altebo_turisma_agentura (3)

Aija: Vispirms gribētos dzirdēt kā radās šī oriģinālā ideja ”piedāvāt iespēju cilvēkiem doties uz jebkuru galamērķi, norēķinoties par to pakāpeniski”? Nu jau laiciņu darbojaties – vai šādam piedāvājumam ir liels pieprasījums?

Solvita: Ideja piedāvāt iegādāties ceļojumu ar atlikto maksājumu jeb iespēju norēķināties pakāpeniski radās tieši tādēļ, ka šis piedāvājums ir unikāls – neviena cita ceļojumu aģentūra šādu pakalpojumu nepiedāvā.

Mēs paši Altebo darbinieki esam ļoti kaislīgi ceļotāji un vēlamies sniegt iespēju doties savā sapņu ceļojumā katram Latvijas iedzīvotājam – gan tiem, kuri nevar atļauties izdot tik lielu summu par ceļojumu uzreiz, gan tiem, kuri nav cītīgi krājēji Smaidiņš. Tāpat pakāpeniska norēķināšanās par ceļojumu ir ļoti pieprasīta no ģimenēm ar bērniem, jo, lai ceļotu visi ģimenes locekļi, summa savācas diezgan liela, un norēķināties pakāpeniski ir krietni vieglāk, ja ir jāplāno ģimenes ikdienas budžets.

Altebo aģentūrā aptuveni 70% izvēlas ceļot, izmantojot atliktā maksājuma iespēju, un tikai 30% norēķinās par visu ceļojumu uzreiz, līdz ar to varam droši apgalvot, ka mūsu pakalpojums ir pieprasīts!

Altebo_turisma_agentura (5)

Esam lepni par mūsu pastāvīgo klientu loku – jau vairāki desmiti klientu izmanto šo iespēju atkārtoti.

Aija: Solvita, „Dodies ceļot par Ls 1” , „iegādāties ceļojumu 15 min. laikā un bez liekām formalitātēm” – piedāvājumi ļoti pievilcīgi un vienlaikus aizdomīgi jauki Smaidiņš. Solvita, cik šīs frāzes patiešām atbilst patiesībai un vai tiešām tas ir TIK vienkārši, kā tas izklausās?

Un ko nozīmē – bez liekām formalitātēm?

Solvita: Jā, tas tiešām ir vienkārši, ticiet man. Līdz ko saņemam klienta pieteikumu ceļojumam un avansa iemaksu sākot no 1 Ls, mēs pārbaudām klienta kredītvēsturi visās lielākajās Latvijas kredītu datubāzēs, un, ja klientam nav negatīvu ierakstu, tad dodam zaļo gaismu ceļojuma apmaksas līgumam. Protams, papildus laiku prasa gadījumi, ja izvēlētajā ceļojumā ir beigušās vietas vai arī klients pats izvēlas citu ceļojumu. Altebo pieredzē ir bijuši gadījumi, kad klients interesējas par pavisam tuvu braucienu bet, izskatot atliktā maksājuma iespēju, galu galā aizlido uz kādu eksotiskāku zemi, jo tā ir kļuvusi pieejamāka Smaidiņš.

„Bez liekām formalitātēm” nozīmē to, ka neprasām no klienta darba vietas izziņas, banku izdrukas u.c. formalitātes, kas klientam atņem diezgan daudz laika, pa kuru ceļojuma pieejamība, iespējams, ir krietni mazinājusies.

Altebo_turisma_agentura (8)

Aija: Šobrīd Jūsu aģentūras mājas lapā ir 408 ceļojumu piedāvājumi…daudz! Bet noteikti ir kaut kas, ko Jūsu klienti izmanto visvairāk – kurp latvieši šovasar ceļo visbiežāk?

Solvita: Šovasar vispopulārākie ir čarterlidojumi uz kūrortiem. Nemainīgi populāri Latvijas iedzīvotāju vidū ir Turcijas kūrorti, taču Grieķijas kūrortus pamazām apsteidz Bulgārijas plašais piedāvājums. Bulgārijas ceļojumu pakešu cenas tiešām patīkami pārsteidz – 7 dienas kūrortviesnīcā maksā pat ap 200 Ls personai. Vai tad nevilina? Smaidiņš.

Altebo_turisma_agentura (6)

Vecāka gada gājuma ceļotāji dod priekšroku autobusu ekskursijām pa Eiropu – Francijas un Itālijas dienvidi, Čehija, Austrijas elpu aizraujošie Alpi…

Altebo_turisma_agentura (10)

Aija: Cilvēkiem ir dažādas finansiālās iespējas, bet ceļot patīk visiem. Vai ir kādi ceļojumi, kas nav dārgi, bet ļoti jauki…nu kaut vai pēc Jūsu klientu atsauksmēm spriežot?

Solvita: Protams! Mēs nemaz klientiem nepiedāvājam ceļojumus, kuri nav jauki un atmiņā paliekoši! Plaši pieprasīti ir arī netālie ceļojumi pa Baltijas valstīm, piemēram uz fantastiskajām SPA viesnīcām Igaunijā, tāpat uz Poliju, Čehiju, Ungāriju – kur ceļojumu iespējams iegādāties arī līdz 100 ls.

Aija: Izņemot šo unikālo piedāvājumu – „ceļot jau rīt, bet maksāt pēc tam”, ar ko Jūsu tūrisma aģentūra, varbūt tieši Jūsu kolektīvs vēl ir īpašs?

Solvita: Nebaidīšos apgalvot, ka Altebo kolektīvs ir īpašs ar klientu servisu. Mūsu jaukās ceļojumu konsultantes, kuras rūpējas par katru ceļotāju ne vien pirms aizceļošanas, bet arī pēc atgriešanās, paliek sirdīs un atmiņās katram ceļotājam. Un mums ir liels prieks, ka mūsu klienti to patiesi novērtē un izvēlās Altebo aģentūru arī saviem nākamajiem ceļojumiem. Aptaujā arī noskaidrojām, ka liela daļa mūsu klientu par Altebo ir uzzinājuši tieši no draugu vai paziņu ieteikumiem. Un tas liek censties mums arvien vairāk.

Altebo_turisma_agentura

Aija: Izlasīju kādā interneta vietnē, ka altebo.lv garantē zemākās cenas jebkuram ceļojumam? Vai tas tā ir joprojām?

Solvita: Jā, mēs tiešām garantējam zemākās cenas identiskiem ceļojumiem. Altebo sadarbojas ar praktiski visiem Latvijas tūroperatoriem un ceļojumu aģentūrām, lai mūsu piedāvājums ceļojumiem būtu visplašākais, un konsultantes varētu atrast pašu izdevīgāko piedāvājumu.

Aija: Pētot Jūsu mājas lapu, es ieraudzīju, ka tajā ir arī sadaļa “Kāzu ceļojumi” …Hmmm, es nodomāju – „Altebo dāvanu karte” + ceļojums – vai nav fantastiska dāvana kādam kāzās? Šādu dāvanu var dāvināt gan vecāki saviem bērniem, gan draugu bariņš saviem draugiem, vai ne? Bet es ievēroju vēl vienu niansi – šai kāzu ceļojumu sadaļā ir dažādi piedāvājumi – „medusmēneši” un „kāzas”: piemēram, „Medusmēnesis Maldīvu salās” un pat ,piemēram, „Romantiskas kāzas Venēcijā” – ar ko šie divi piedāvājumi viens no otra atšķiras? Vai tiešām Jūs organizējat ārzemēs kāzas? Smaidiņš

kazu_celojums

Solvita: Lieliskāka dāvana nemaz nevar būt! Mūsdienās iespējams ir viss – ne vien doties medusmēneša ceļojumā, bet arī izplānot savas ideālās kāzas sapņu pludmalē. Lai to īstenotu, mēs vienojamies kopīgā darbā ar sadarbības partneriem, un sapņi tiešām piepildās.

Aija: Kurš no šobrīd piedāvātajiem ceļojumiem, Solvita, ir „vis-vis-karstākais”? Jā, un, Solvita, kas jauns un īpašs pie Jums, tieši Jūsu aģentūrā ir pieejams šobrīd?

Solvita: Es tiešām nespēju nosaukt vienu vis-vis ceļojumu! Viskarstākie ceļojumi gan tiešā, gan pārnestā nozīmē šobrīd ir uz Turciju un Bulgāriju, tādēļ arī vispieprasītākie. Turpretim ziemas sezonas ceļotgribētāji jau tagad rezervē ceļazīmes gan uz Ēģipti, gan Taizemi, jo norit iepriekšpārdošanas akcijas un cenas ir zemākas nekā sezonai sākoties.

Un īpašs jau mums katram ir kas cits Smaidiņš. Šobrīd līdz jūlija beigām mēs piedāvājam papildus 20 Ls atlaidi visiem čarterlidojumiem, kuri jau tā ir ar izpārdošanas cenām. Tāpat ir iespēja laimēt kabatas naudu 500 Ls apmērā, tik vien kā piesakoties Altebo jaunumu saņemšanai savā e-pastā.

Altebo_turisma_agentura (12)

Aija: Vai, Solvita, varat minēt, adresi kur atrodas Jūsu aģentūra? Pie Jums, taču var arī aiziet ciemos, vai ne? Ja es pareizi sapratu, tad nupat atvērās jauns ofiss?

Solvita: Šobrīd varu ar prieku paziņot, ka nu jau nepilnas 2 nedēļas atrodamies jaunā, skaistā birojā – Kr.Barona ielā 13/15 blakus Dzirnavu ielai. Tāpēc nekautrējamies un droši nākam ciemos – gan parunāt par ceļojumiem pie kafijas tases, gan izvēlēties un norezervēt savu, iespējams, sapņu ceļojumu! Ceļošana taču ir vienīgā lieta, kuru iegādājoties, mēs tiešām kļūstam bagātāki.

Aija: Liels paldies, Solvita, par interviju – jūtu, ka tā iedrošināja un iekārdināja arīAltebo_turisma_agentura (11) mani un, domāju, ne tikai mani vien…

Lai skaista un iespaidiem bagāta vasara!

Aija & Solvita

P.s. Starp citu – Tu vēl vari paspēt: līdz 31.jūlijam, atverot altebo.lv mājas lapu ir iespēja, ne tikai pieteikties Altebo.lv aģentūras bezgala dažādo jaunumu saņemšanai, bet arī piedalīties loterijā un laimēt Ls 500 ceļojumam. Un, ja nu šī būs tā reize, kad tev paveiksies?

Interesanti raksti :

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Visi dārzu un puķu mīļotāji zina – laistīšanai vislabākais ir lietus ūdens. Tas gan līstot uz zemi, nedaudz savāc gaisā esošos putekļus, īpaši, ka ...

 • Rudens ir laiks, kad gribas ieritināties dīvāna stūrī, ietīties siltā segā, nolikt blakus sev kūpošas, smaržīgas tējas krūzi un lasīt... Rudens ir ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Vineta

  Labdien!
  Man gan ir nepatīkama pieredze ar Altebo. Pasūtot braucienu uz Romu,tika solita viesnīca Romas centrā. Bet…tas Romas centrs bija vismaz 30min brauciena attaluma no pilsetas centra.

   
   
   
  • Visādi dzīvē gadās un tas var notikt gan ar Altebo, gan citu firmu, gan arī ar mums pašiem dzīvē ķibeles notiek visādas…un tas nav,pats briesmīgākais, laikam, Un jā…..es gan vēl iedomājos kāds diametrs varētu būt Romas centram… :)), bet nu tas tā….

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata