Par virtuāliem romāniem ar virtuāliem vīriešiem

iepazisanas internetaIepazīšanās internetā sen vairs netiek uzskatītas par kaut ko nepieņemamu vai īpašu.
Miljoniem cilvēku jau ir iepazinušies ar interneta palīdzību un tas ir brīnišķīgs iepazīšanās veids. Saskaņā ar CBS News datiem 6%  interneta lietotāju savu otru pusīti atraduši internetā un 42% zina kādu, kas to ir izdarījis.

Pastāv simtiem iepazīšanās forumu, čatu, sociālo tīklu, iepazīšanās portālu,  sludinājumu dēļu utt. – gan ar neitrālu noskaņu un pieskaņu, gan tieši un atklāti, iedalot apmeklētājus gan vecuma, gan visdažādāko „noslieču” kategorijās. Un nu jau ir arī iepazīšanās tīkli, forumi, čati, kas speciāli domāti cilvēkiem pēc 40. 

Tomēr, vēl līdz pat šai dienai ir daudz cilvēku, pie tam starp tiem visbiežāk ir tie, kas paspējuši šādā veidā mēģināt iepazīties, attiecas pret šo iepazīšanās veidu skeptiski, uzskatot,ka caur internetu sākotnēji veidotas attiecības nevar būt nopietnas un ilglaicīgas. Bet psihologi, tieši otrādi – uzskata, ka tas ir labs iepazīšanās veids un jauka, mūsdienīga iespēja atrast vienam otru, atrodot tajā visā daudz priekšrocību.

 

Kā vecos laikos…

interneta pazisanasNekādā veidā nedomājot, ka iespējas iepazīties kā vecos laikos – „dzīvajā”, ir mazinājušās vai zudušas, tomēr būs vien jāatzīst, ka pateicoties mūsdienu dzīves ritma un stila īpatnībām, izmantot šīs priekšrocības kļūst arvien grūtāk.

Vispirmām kārtām pārlieku lielās aizņemtības dēļ mums vienkārši nepietiek laika, lai apmeklētu tās vietas un tos pasākumus, kur būtu iespēja satikt mums interesantu cilvēku. Bet,kad beidzot, izraujamies, tad visbiežāk nonākam pūlī, pasākumos, kur, piekrītiet, radīt iespaidu uz viņu, vienīgo, ir ļoti grūti. Un mūsdienās, atšķirībā no mūsu mammām un tētiem, mēs biežāk ejam nevis uz kino, teātri, bet uz nakts klubiem, kur, kā zināms, visi dod priekšroku izklaidei, nevis nopietnu attiecību aizsākšanai. Un,ja mēs pašķetinām šo ainu vēl „dziļāk”, tad 40-gadīgajiem izvēles iespējas atrast vietas un pasākumus, kur iepazīties, ir vēl niecīgākas…

Pļāpāšana vien…

Nenopietnu kandidātu gana arī interneta plašumos. Toties, tur par šo vēlmi bieži vien tiek paziņots atklāti.  Bet tos , kas to sākotnēji cenšas noslēpt, var izskaitļot pēc tā, cik nelabprāt tiek demonstrēta seja ( vai ir foto?), pēc atteikuma runāt pa telefonu un pēc pirmā randiņa atlikšanas ilguma.
 

Interneta iepazīšanās plusi


 
Vēl jo vairāk – pirms iepazīšanās var labi sagatavoties: atrast labas, skaistas fotogrāfijas, nesteidzoties aizpildīt anketu. Tas pats attiecas arī uz pašu komunikācijas procesu, kura laikā neviens tevi nemudinās sniegt ātru atbildi un tu varēsi runātiepazisanas caur internetu tikai par tām tēmām, kas tev tīkamas un tik ilgi, cik tu vēlēsies.

Labi ir tas, ka kontaktējoties caur internetu, arī sieviete  var droši izrādīt savu iniciatīvu, par cik te nav stingru noteikumu kurš drīkst būt pirmais kontakta iniciators. Izmantojot īslaicīgo iespēju būt tikai neklātienē un izlasot vīrieša prasības attiecībā uz sievieti, ko viņš vēlas satikt, tev ir iespēja uzjautāt un līdz ar to uzzināt nianses, kas tevi uztrauc attiecībā uz iespējamā nākamā paziņas – vīrieša psiholoģiju, uzskatiem, tendencēm…

Virtuālā pazīšanās, praktiski, ir absolūti droša. Te tu vari gūt pilnīgu brīvību un jebkurā brīdī pārtraukt pārrunas, pie tam, uz visiem  laikiem – atliek tikai izmest „vaininieka” anketu no sava paziņu loka vai to nobloķēt. Pie tam – „virtuāls” atteikums nav TIK sāpīgs kā saņemts, satiekoties ar cilvēku dzīvē.
Starp citu, kandidātu  pārpilnība internetā rada dalībniekam pieprasījuma sajūtu un pārliecību sevī.
Te tiek ģenerēta prasme sazināties ar pretējo dzimumu, rodas flirta pieredze un cilvēks kļūst brīvāks, kontaktējoties ar citiem.

 

Interneta iepazīšanās mīnusi


 
Interneta iepazīšanās ir daudz citu plusu, bet nebūtu pareizi, ja mēs runātu tikai par tiem, jo ir arī mīnusi.

Noteiktā pazīšanās etapā var  rasties doma, ka „neveiksmīgo” kandidātu viegli nomainīt pret  piemērotāku.  Tāda doma var radīt mērķtiecīgu vēlmi atrast ideālu partneri, bet tas noteikti tevi novedīs pie vilšanās un meklēšanas procesa bezgalības.
Kaut kurā mirklī var rasties sajūta, ka savu „laimi” tev neatrast arī te… Tas var notikt tad, ja tu kļūsti neaktīva, nepārskati vairs jaunās anketas un vecie kontakti  tev vairs nerada vēlēšanos turpināt dialogu.

Nu un pats, var teikt, bīstamākais (nerunājot par neliešiem, kurus arī internetā var satikt), ir tas, ka var rasties ļoti ātra emocionāla saikne, it kā radušās liekošās tuvības un pat intimitātes dēļ. Nerodot iespēju regulāri tikties ar cilvēku reālajā pasaulē, sievietes ir tendētas piedēvēt vīrietim izdomātas īpašības, idealizēt viņu, ko nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut ne iepazīstoties reālajā pasaulē , ne iepazīstoties un uzturot kontaktu ar  interneta palīdzību.

interneta iepazisanasZelta likums iepazīstoties internetā

Lai interneta iepazīšanās sniegtu tikai prieku un gandarījumu, nepieciešams vienmēr atcerēties vienu vienīgu noteikumu: virtuālā pasaule ir brīnišķīga vieta, lai atrastu partneri, bet attiecības izveidot un veidot ar viņu var un vajadzēs tikai reālajā pasaulē.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Arvien biežāk, mēs iepērkamies ārzemju interneta veikalos un tās, kuras to sākušas darīt ir pavisam nesen, ļoti labi zina cik ļoti griba ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Spāņu brends Mango nolēmis pievērsties arī 46-58 izmēra sieviešu apģērbu ražošanai. Lai to realizētu, dizaineri radīja ērtu, sievišķīgu un ...

 • Ir iestājies pikniku un gaļas cepšanas laiks un visos Latvijas stūrīšos, dārzos un kempingos  brīvdienās  kūpēs un smaržos “nacionālais ...

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata