Padomi gudrajām

kak_pohoroshetKad es kādu dienu papētīju mūsu bloga apmeklētāko publikāciju statistiku, es varēju konstatēt to, kas visvairāk mūsu sievietes interesē.

Man gan kļuva nedaudz skumji, bet no otras puses šis pētījums man sniedza noderīgu informāciju: sievietes tiecas būt modernas, seksīgas visās iespējamās izpausmēs un viņām ir vēlēšanās, lai tas izpaustos it visās lietās: apģērbā, manikīrā, pedikīrā, aksesuāros, matu griezumā un make-up utt., tai pašā laikā, pat nenojaušot, ka tas neved nekur… Tas ne tikai neved mūsu vēlmju un sapņu piepildīšanas virzienā, tas neved pat atpakaļ – tas vienkārši neved nekur.

Ja katrai no mums pajautātu – ko mēs vēlamies visvairāk? Atbildes noteikti būtu vispirms šīs: mīlestību, laimi, veselību, mīlošu, gādīgu vīru blakus, skaistus un gudrus bērnus… Bet ko mēs darām visa tā labā? Es nedomāju par naudu, es nedomāju par rūpēm, mājas sakopšanu. Ko darām tieši mēs, kā sievietes, sievas, mīļotās? Vai tiešām mēs domājam, ka to visu iegūsim tikai tad, kad mums būs seksīgs matu griezums, pietiekoši lielas vai mazas krūtis un moderni džinsi? Un ar to būs gana? Statistika, kas šobrīd redzama mūsu bloga aptaujā: “Vai tu ar savu vīrieti esi laimīga?”, par to neliecina….

Nepārproti, es nevedinu to visu mest malā –tas viss ir skaisti un bez tā, laikam, neiztikt, bet ne tas ir svarīgākais. Tu, taču, to ne tikai leonids_un_svetlana Jermakovanojaut – tu to pat zini! Tad kamdēļ rīkojamies aplam? Ne ar to mēs būsim laimīgas, mīlētas un mīlošākas. Mēs iedzīsim sevi strupceļā, kurā sēžot, ar laiku zaudēsim visu, kas patiesībā svarīgākais…

Kā jau kādā no publikācijām minēju – arī es neesmu nekāds ideāls, esmu tāda pati kā tu. Arī man ir bijušas un joprojām ir savas sievišķīgās problēmas attiecībās ar savu otru pusīti, bērnu audzināšanā, attiecībās ar vecākiem, tāpēc dzīvoju un mācos tāpat kā tu un šad tad savā ceļā sastopu kādu skolotāju. Bieži vien mūsu skolotāji ir tieši tie cilvēki, kuri mums it kā dara pāri vai rada problēmas – Dievs viņus mums sūta, lai mēs dzīvē daudz ko saprastu, izprastu un, dzīvojot un kļūdoties, mācītos un augtu. Bet ir arī skolotāji, kuri šos ceļus un neceļus ir jau izgājuši un vismaz vienu solīti ir priekšā mums.

Tieši tāpēc, ka bieži vien šīs augstāk minētās sapratnes un visa šī ir trūcis arī man, vēlos Tevi iepazīstināt ar fantastisku pāri, gudru sievieti un ne mazāk gudru vīrieti – Svetlanu Jermakovu un Leonīdu Žarovu. Es viņus cienu un vērtēju viņu pieredzes dēļ, no viņiem mācos un ne tikai sajūtu, bet arī zinu, ka tas būtu svarīgi arī tev. Viņus Dievs saveda kopā noteikti tāpēc, lai būtu skolotāji viens otram un pēc tam arī skolotāji citiem un šobrīd mums.

Svetlana_jermakovaTas ir pāris, kas kaut nedaudz var palīdzēt atgriezt to, kā mums sievietēm trūkst. Patiesībā nevis trūkst, bet esam pazaudējušas, dzenoties pakaļ falšām lietām un priekšstatiem, kurus ļoti bieži mums „iepotē” apkārt esošā vide un stereotipi.

Ir laiks atgriezties pie patiesībām, pie sievišķības, ir laiks atgriezties pie gudrības, pie rāmuma, pie patiesas, neviltotas mīlestības, patiesām, neviltotām attiecībām – pie tā visa, kas saliedētus un mīlošus kopā saturēja mūsu mātes un tēvus un, vēl jo vairāk, vecmātes un vectēvus. Ja to visu neatgriezīsim, mēs nonāksim nekur un tur arī paliksim. Briesmīgākais ir tas, ka tur paliks arī mūsu meitas un mazmeitas. Jo mums jau nebūs ko viņām mācīt. Tāpēc sāksim ar sevi.

Iepazīsties ar metodiku un Svetlanas Jermakovas

padomiem gudrajām!

Netraucē viņam tevī iemīlēties!

NETRAUCĒ VIŅAM TEVĪ IEMĪLĒTIES! METODIKA, KAS ATDZĪVINĀS PAT VĪRU.

(tulkota latviešu valodā, pdf formāts)

Iepazīties ar metodiku var te>>>

*****

„25 gadus atpakaļ mēs izšķīrāmies ar iepriekšējiem laulātajiem un savām profesijām un nolēmām būt laimīgi. Kaut kā tā…iedomājāmies. Savas dvēseles mēs iekārtojām vecā, bezlabierīcību lauku mājā, Tjumeņas tuvumā, pie meža un ezera…Un, lūk, rezultāts.”

Svetlana un Leonīds

Viņi zina vieglas atbildes uz šiem augstāk minētajiem grūtajiem jautājumiem, tāpēc:

 • viens pret otru izturas kā līgavainis un līgava;
 • savos pusmūža gados neslimo;
 • ziemā viņiem ir 2 kg liekā svara;
 • no saviem bērniem nav dzirdējuši nevienu rupjību;
 • ne no kā nebaidās (bet no šā tā sargās un izvairās);
 • nekur nesteidzas;
 • nekad nav sliktā noskaņojumā, ne mirkli.

laimes_atslegaViņiem paredzēja: divi rakstnieki nevarēs sadzīvot, bet viņi no diviem „es” izveidoja vienu „mēs”. Tā radās ģimene un tā tapa viņu grāmatas.

Svetlana un Leonīds ir pārliecināti, ka ir atraduši laimīgas ģimenes recepti un diezgan pārliecinoši to piedāvā arī tev. Tev ir tiesības atteikties.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Rudens ir laiks, kad gribas ieritināties dīvāna stūrī, ietīties siltā segā, nolikt blakus sev kūpošas, smaržīgas tējas krūzi un lasīt... Rudens ir ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Ļoti daudzas mūsu lasītājas ar rakstnieku Svetlanas Jermakovas un Leonīda Žarova e-grāmatām jau ir iepazinušās sen un es zinu – daudzas no jum ...

 • -50% ATLAIŽU AKCIJA IR SĀKUSIES! Ir pats, pats vasaras košums, pats īstākais laiks, kad gribas atļauties tērpties drosmīgāk, savādāk, gribas beid ...

 

Tags: , , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • bella_35

  mjā, cena vienkārši iespārda! grāmatiņa, kas pieejama tikai biezajām!

   
   
   
  • Sveika, Bella. Nu tur jau tā lieta, ka tas nav dāmu romāns un “grāmatiņa” – metodika ir paņēmienu kopums, lai sasniegtu kādu rezultātu. Tā, iespējams, izmaksā lētāk, nekā apmeklēt vai izbraukāt uz kādiem “gudriem” kursiem…bet galu galā – katrs jau izvēlas savu, vai ne? :)

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata