Ortopēdiskie kāju īkšķu regulatori – AKCIJA!

 

akcija_hederis_draugiem

Starp pēdas īkšķi un pēdas kaulu ir sarežģīti veidotas cīpslas, saites un kauliņi, kas mūsu dzīves laikā dažādu iemeslu dēļ ir pakļauti lielam spiedienam un slodzei, tāpēc šie kauliņi bieži mēdz deformēties, izliecot īkšķa kaulu. Diemžēl, ar šo problēmu sastopas ļoti daudzas sievietes, pie tam pat ļoti jaunas.

regul.Lai deformācija neprogresētu un nerastos sāpes staigājot, nepieciešams laicīgi sākt lietot kājas īkšķa regulatoru, kas noturēs vai atgriezīs īkšķi pareizā pozīcijā. Tā ir ideāla profilakse un iespēja šo nepatīkamo procesu pat apstādināt.

Buduars.lv interneta veikals kajukauliniem.lv visām sievietēm decembra mēnesī piedāvā pašu svarīgāko šī veikala produktu iegādāties ar

30% atlaidi.

Piedāvājums spēkā līdz š.g. 31.decembrim, tomēr tik ilgi, kamēr prece būs noliktavā.

Uzzināt vairāk un iegādāties preci var šeit >>>.

Svarīga nianse: Šai precei (atšķirībā no dažām Latvijas tirgū pamanītajām) ir CE sertifikāts. CE marķējums norāda uz ražojumu atbilstību ES likumdošanai un šī zīme nodrošina atbilstīgu ražojumu brīvu apriti Eiropas tirgū. Marķējot preci ar CE zīmi, ražotājs paziņo, ka uzņemas pilnu atbildību par to, ka attiecīgais ražojums atbilst visām juridiskajām prasībām, kas ir izvirzītas attiecībā uz CE marķējumu.

Un vēl – tā būs ļoti noderīga un vērtīga dāvana mūsu mammām un arī mums pašām!

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata