Kā patriekt perfekcionismu

 

perfekcionismsDaudzas no buduāra lasītājām un sekotājām jaunumiem zina par Svetlanas Jermakovas e-grāmatām, kas veltītas ir vairāk mums – sievietēm. Svetlana arī ļoti bieži un regulāri atbild uz sieviešu jautājumiem un šodien nolēmu iztulkot un blogā ievietot kādu viņas atbildi par mums tik daudzām piemītošo perfekcionismu.

Kāda lasītāja Svetlanai Jermakovai bija uzdevusi jautājumu: Kā atbrīvoties no perfekcionisma?

Lūk, Svetlanas atbilde:

Tā ir vēlēšanās visu darīt uz „pieci”. Nav iespējams paspēt visu un es skaidri redzu, ka, darot vienu, es neatgriezeniski zaudēju otru.

Ir ļoti svarīgi sev noteikt, kuri būs TIE darbi, kurus tu darīsi uz pieci.

Priekš manis uz pieci būtu jābūt izdarītam manam rakstnieces darbam – tekstiem.

No saraksta izslēdzu attiecības ar vīru – te darbs bija veikts uz „pieci”, bet tagad sen jau viss ir nokārtots. Bet šis jautājums vairāku gadu garumā bija galvenais (galvenais ir arī tagad, vienkārši enerģija šajā virzienā vairs netiek tērēta).

Uz „četri”es rūpējos par veselību – man tā ir nodarbošanās, kas drīz vien arī kļūs par galveno. Vai arī – jau ir kļuvusi.

Visu pārējo es daru kā pagadās. Skapī man vienmēr ir bardaks, arī mājā nav spīdoša kārtība, šad tad kādā mājas stūrī atrodu arī zirnekļu tīklu, es neizeju sabiedrībā, man nav daudz draugu, mājas apģērbs man ir skaists un sievišķīgs, bet ne ideāli tīrs- šur tur gadās kāds plankumiņš.

Izveido savu prioritāšu sarakstu.

Bet vispār es jūtu līdzi. Pēc maniem vērojumiem, tam, kurš visu dara uz „pieci”, agri vai vēlu dzīvē būs krahs. Jo no desmit svarīgiem uzdevumiem viņš dienā paveic vienu-divus, pie tam galīgi ne svarīgus. Piemēram, līdz spīdumam iztīra izlietni vai izmazgā grīdas.

perfekcionisms_3

Es gan uzskatu, ka rīta skrējiens (tīras asinis) ir daudz svarīgāks, nekā spīdīga izlietne.

Televizorā redzēju kādas skatuves mākslinieces interviju, kurā viņa ar lepnumu paziņoja, ka katru dienu mazgā grīdas, bet es padomāju: „Nu gan muļķe”.

——————

Un vēl Svetlana Jermakova sniedz kādu padomu.

Iespējams, jums palīdzēs mana metode. Ja sakarā ar kāda lēmuma pieņemšanu mokāties ilgāk par minūti – plēsiet naudu. Nepalīdzēs desmitnieka saplēšana, plēsiet piecdesmitnieku.

Lūk, helga_sit (tas ir interneta niks) uzrakstīja par „plēšanas” metodi:

“O, jā! Es izmantoju šo metodi, lai pārciestu izjukušās attiecības. Divi desmitnieki! Oho-ho!!! Domāju, ka visu algu saplēsīšu gabalos, bet, izrādījās, ka esmu skopule. Bija žēl plēst vairāk….sanāk, ka šī situācija bija tikai 20 rubļu (krievu naudā) vērta, bet es TIK daudz šīm attiecībām veltīju!…”

Jā…nav bijis gadījuma, kad cilvēks būtu saplēsis daudz naudas: lai tiktu galā ar sevi, ir gana 2-3 naudas zīmju.

Tie bija daži Svetlanas Jermakovas padomi. Ielūkojies buduars.lv grāmatplauktā – tur atradīsi divas Svetlanas e-grāmatas par attiecību veidošanu, par to kā atdzīvināt attiecības ar vīru un ir arī padomu e-grāmata tām, kas ir precējušās un tām, kas vēlas apprecēties.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Es jau otrdien, mūsu iknedēļas jaunumu vēstulē visām mūsu sekotājām pavēstīju, ka tuvojas 3 sirsniņdienas arī buduāra grāmatplauktā . Un n ...

 •   Daudzas no Jums jau zina, ka šajās 5 dienās notiek 50% atlaide mūsu buduars.lv e-grāmatplauktā atrodamajām Svetlanas Jermakovas e-grāmatā ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Beidzot ir novadīts sen plānotais un daudzām mūsu bloga apmeklētājām ļoti svarīgais vebinārs, kurš bija domāts visiem, kas vēlas pasūtīt H ...

 •   Mēs ļoti bieži ar savām mammām strīdamies, par ko vēlāk lamājam paši sevi. Pat, ja viņām nav taisnība, mammas mums vēl tikai labu...bet ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata